nl100 FR video

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kilu6
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1305

    #16
    Re: nl100 FR video

    Hea asi vaadata.

    Nii, targad inimesed, rääkige 3BB PFR raise vs 3.5 vs 4. Plussid miinused.

    Kas sõltub sellest ka, mida ülejäänud laud teeb?

    Ma olen ikka mänginud 3.5 ja shortide vastu 3. Üldiselt FullTildis mängitakse palju 3.5 ja starsis 4. Millest see, mingid koolkonnad või? 3BB mängijaid on vähe üldiselt, tight stiili puhul (nagu käesolevas videos) peaks olema -EV ju võrreldes 4BB, sest saad vähem raha potti hea käe puhul. LAGidele sobiks 3BB.

    Kas mõni artikkel ka selle kohta?
    Kas mõni uurimus NL50 -- NL400, kui palju regulare igaühes on 3BB, 3.5BB, 4BB?

    Comment

    • Fortune`i käsilane
      Räme Fish
      • Aug 2009
      • 15

      #17
      Re: nl100 FR video

      Kiidan issu, kiidan.

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #18
        Re: nl100 FR video

        Algselt postitas kilu6
        Hea asi vaadata.

        Nii, targad inimesed, rääkige 3BB PFR raise vs 3.5 vs 4. Plussid miinused.

        Kas sõltub sellest ka, mida ülejäänud laud teeb?

        Ma olen ikka mänginud 3.5 ja shortide vastu 3. Üldiselt FullTildis mängitakse palju 3.5 ja starsis 4. Millest see, mingid koolkonnad või? 3BB mängijaid on vähe üldiselt, tight stiili puhul (nagu käesolevas videos) peaks olema -EV ju võrreldes 4BB, sest saad vähem raha potti hea käe puhul. LAGidele sobiks 3BB.

        Kas mõni artikkel ka selle kohta?
        Kas mõni uurimus NL50 -- NL400, kui palju regulare igaühes on 3BB, 3.5BB, 4BB?
        FTP-s 3,5x sellepärast, et seal on mugav "pot" nupp, reeglina kõrgemates limiitides raisetakse väiksemalt, kuna on rohkem 3-bettimist, isiklikult arvan, et upto 50nl võiks ikka 4xbb panna, et saada rohkem valuet fishide käest, 100nl on selline hall ala, kus tee mida tahad ja 200nl+ üle 3xbb panna on juba spew.

        Comment

        • Fortune
          IP
          • Oct 2008
          • 1396

          #19
          Re: nl100 FR video

          Algselt postitas Fortune`i käsilane
          Kiidan issu, kiidan.
          ;D

          Algselt postitas lenC
          FTP-s 3,5x sellepärast, et seal on mugav "pot" nupp, reeglina kõrgemates limiitides raisetakse väiksemalt, kuna on rohkem 3-bettimist, isiklikult arvan, et upto 50nl võiks ikka 4xbb panna, et saada rohkem valuet fishide käest, 100nl on selline hall ala, kus tee mida tahad ja 200nl+ üle 3xbb panna on juba spew.
          nl100s võib ka vabalt 4bb+ limperid panna, ei toimu seal mingit erilist light 3 bettimist ja keegi ei hakka sind abusema, kõrgemal seevastu jah 3bb parem. Mul lihtsalt harjumus 3bb panna ja ei viitsi seda muuta kah

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #20
            Re: nl100 FR video

            IRW

            hea video :D, mulle meeldis, eriti see et iga 3s sõna on FISH
            IRW

            LOL....no muidugi...time out :D, QQ läx



            nice job :)

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #21
              Re: nl100 FR video

              Vaatasin ka ära. Väga hea, kui aega ja jaksu on, siis jääb ka uusi ootama.

              Üritan mingi aeg end kokku võtta ja kõik uued asjad viimase 3 kuu pealt sinna videode listi ka panna. Olen selle täitsa ära unustanud.

              Comment

              • hoss23
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 2551

                #22
                Re: nl100 FR video

                Mulle ka meeldis video.Väga õpetlik.Jään huviga järgmist ootama.Nice work

                Comment

                • kilu6
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1305

                  #23
                  Re: nl100 FR video

                  Algselt postitas lenC
                  200nl+ üle 3xbb panna on juba spew.
                  Niipalju kui ma NL200 olen mänginud, siis seal mängisid enamik regularid küll 3.5BB. See oli muidugi FTs, ehk siis jälle seetõttu.

                  Comment

                  • Provoker
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 3067

                    #24
                    Re: nl100 FR video

                    Mul oli videost niipalju kasu, et sain endale siit teemast timebank clickeri :D ;D

                    Comment

                    • Ghost0
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1335

                      #25
                      Re: nl100 FR video

                      well done, loodan ,et tuleb ka lisa :)

                      Comment

                      • FreakyJason
                        Klubi Liige
                        • Jan 2009
                        • 1381

                        #26
                        Re: nl100 FR video

                        Video vaadatud ja jälle sain targemaks. Hästi tehtud.

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #27
                          Re: nl100 FR video

                          Üks asi, mis on hea 4bb juures, et paljudele ei meeldi callida 4bb ja samuti ei meeldi või peavad 3bettima või squeezima rohkem ja jätavad tihti selle tegemata. CO ja btn 3bb üle minna on vahva, ning EP ja MP pealt 4bb bettida.

                          Muidugi kõrgemas limiidis tõesti üle 3bb on juba jama, sest seal kõib üks kõva lammutamine. Madalas limiidis kuni nl50 võiks aga kindlalt igast positsioonist 4bb panustada.

                          Edit: Tegin ka peale eilset peksa saamist ühe Starsi video, mis kestis 2h. Mõtlesin, et ehk keskendun rohkem ja saan kindlustunde paremaks ;D

                          Lahe video tuli arvan, aga lapsed ja rahvast oli ka vahel toas, et üles vist ei riputa ;D

                          Comment

                          • QKulgur
                            Õpihimuline Mängur
                            • Dec 2008
                            • 484

                            #28
                            Re: nl100 FR video

                            riputa ikka pohhui need lapsed ja rahvas ;D

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #29
                              Re: nl100 FR video

                              video on ka kättesaadav www.pokkerivideod.com , ilmselgelt oli selleks Fortune'i nõusolek

                              Comment

                              • levis
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1557

                                #30
                                Re: nl100 FR video

                                Lauad tundusid tõesti väga fishised, hea video! Thnx!

                                Comment

                                Working...