FR NL50 stack mode video

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • virx747
    Grinder
    • Nov 2008
    • 751

    #1

    FR NL50 stack mode video

    Siin poole tunnine video FR NL50-s, 15-17 lauda.
    Juttu stack mode multitablemisest ja samuti HEM-i table scannerist.

  • H2O
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2008
    • 362

    #2
    Re: FR NL50 stack mode video

    Selliseid videosi võiks isegi rohkem olla, huvitav on vaadata kuidas teised mängivad.. Ja see multitable viis, et saad klikiga laua kõrvale tuleb kah järgi proovida tundub mugavam, kui kuskilt portsust lihtsalt laud kõrvale tirida.

    Edu.

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #3
      Re: FR NL50 stack mode video

      Tänud, ootasin huviga seda videot :).

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #4
        Re: FR NL50 stack mode video

        mõnus segasummasuvila ja paanikaosakond tekkis sul küll seal vahepeal ;D

        a mul üks srateegiline küsimus ka. sa tõstad utg 22, aga foldid EP AQ. Äkki seletad lahti enda strateegia.
        ma ise avan sealt ikkagi AQ kah, aga ega ma pole kindel, et see hea on, sellepärast küsin.

        Comment

        • virx747
          Grinder
          • Nov 2008
          • 751

          #5
          Re: FR NL50 stack mode video

          Algselt postitas Tarmonator
          mõnus segasummasuvila ja paanikaosakond tekkis sul küll seal vahepeal ;D

          a mul üks srateegiline küsimus ka. sa tõstad utg 22, aga foldid EP AQ. Äkki seletad lahti enda strateegia.
          ma ise avan sealt ikkagi AQ kah, aga ega ma pole kindel, et see hea on, sellepärast küsin.
          Selle segaduse vastu oleks aidanud skript, mis ei lase sit out teha, unustasin selle peale panna. Jäin jutustama ja lauad lükkasid mind välja.

          Ega mul mingit teaduslikku selgitust sellele preflop mängule pole. :D
          Vahepeal ei tõstnud EP 22-44, aga nüüd olen hakanud taas tõstma imidzhi hoidmiseks, muidu ei saa AA ja KK-ga EP-lt tõstes äktsionit.

          Puht matemaatiliselt: oletame, et tõstame UTG 22-ga, siis me hitime seti keskmiselt iga 8,5 kord. Kui paneme selle ajaga mängu umbes 7,5 x 3 = 22,5 BB-d, siis on vaja setiga see raha vähemalt tagasi võita. Huvitav on see, et keskmiselt olengi suutnud setiga võita 22 BB-d. Ja kui arvestada, et ilmselt võtame mõned potid maha ka niti vastu jätkupanustades flopil, siis on asjal mõte sees. Lisaks siis veel see imidzhi teema.

          AQo on hea käsi. Loose´is lauas tasub kindlasti sellega ka tõsta EP. Samas pole see suur kaotus, kui mitte tõsta. AQo on käsi, millega üldjuhul võib võita vähe, aga kaotada suhteliselt palju näiteks sattudes AK vastu. Ma ei tea, olen üritanud oma riskid (loe variatsiooni) viia nii väikeseks kui võimalik, seepärast ka põhimõtteliselt ei cold calli eriti millegagi peale PP-de. Siin ka põhjuks, miks Aqo-ga ei tõsta EP.

          Edit:
          Tahaks märkida, et see variatsiooni vähendamise jutt käib konkreetselt NL50 kohta, kuna seal on võimalik võita muud moodi.

          Comment

          • ropka11
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1008

            #6
            Re: FR NL50 stack mode video

            Oot ongames see table scanner ei tööta jah.

            Comment

            Working...