Geoloogid vol. 1

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Hal
    Julm Donk
    • Oct 2008
    • 35

    #16
    Re: Geoloogid vol. 1

    küll see vol 2 ka tuleb Me joome päris tihti siin :D

    Comment

    • vennike
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1958

      #17
      Re: Geoloogid vol. 1

      viisakas video :D muss on hea taga vähemalt.

      Comment

      • sorm
        Pokkerihai
        • May 2009
        • 1511

        #18
        Re: Geoloogid vol. 1

        geoloogid "NL4 regulardi" stakei ei taha NL4 nühkimiseks?

        Comment

        • K2snakas
          Pokkerihai
          • Feb 2009
          • 2388

          #19
          Re: Geoloogid vol. 1

          hea video, aga paar hetke ajas kurjaks kui nutsi foldi lasite:D

          Comment

          • H2O
            Õpihimuline Mängur
            • Nov 2008
            • 362

            #20
            Re: Geoloogid vol. 1

            Algselt postitas K2snakas
            hea video, aga paar hetke ajas kurjaks kui nutsi foldi lasite:D
            Seal oli nii "nimetatud seti võimalus" :D:D:D:D.

            Comment

            • Rahapada
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1178

              #21
              Re: Geoloogid vol. 1

              "ranka ütes midagi, järelikult all in" väga hea :P

              god mode'is mängijad

              Comment

              • Rigged
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2535

                #22
                Re: Geoloogid vol. 1

                Põhivärk oli muusika taustaks imo. ;D ;D

                Comment

                • noname
                  Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                  • Oct 2009
                  • 2366

                  #23
                  Re: Geoloogid vol. 1

                  hahaha
                  ma just vaatan seda videot.

                  Kas vol2 ka tuleb?:D

                  Irw.Siin pane bot bet,oh siin on K7o,kindlalt raise jne;D

                  No irww.tra ma ei saa.siin all in,siin ka,ah mine siin ka(ei ei meil pole ju midagi ;D) ranka ütles midagi...haha.
                  krampides!!!!!

                  Comment

                  Working...