Pisike näide kuidas postidada käsi foorumisse

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #1

    Pisike näide kuidas postidada käsi foorumisse

    Triobeti näitel tehtud videolõik ilma helita, kuid puust ja punaselt mismoodi käe postitaine peaks enamvähem välja nägema.

    enjoy




    PS Topicu nimi on lambikas videos. Seepärast seda nii kaua mõtlesingi. 8)
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #2
    Re: Pisike näide kuidas postidada käsi foorumisse

    Kui video väga pikk pole võiksid youtube vms panna, sest megauploadist on tüütu pisikesi tõmmata ja vaadata.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • Provoker
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 3067

      #3
      Re: Pisike näide kuidas postidada käsi foorumisse

      3 min u on lõigu pikkus

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #4
        Re: Pisike näide kuidas postidada käsi foorumisse

        Lisaks veel selle, et lõpus [.color="gray".] peab "gray" olema ilma jutumärkideta.

        Comment

        • Cash87
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1402

          #5
          Re: Pisike näide kuidas postidada käsi foorumisse

          Suured tänud sulle sain nüüd targemaks :)

          Enne ei tulnud isegi tahtmist postitama hakata kuna isegi ei teadnud kuidas asi käib aga nüüd võibolla mõned käed isegi postitan :)

          Tänud veel kord :)

          Comment

          • 0madis0
            Julm Donk
            • Oct 2008
            • 74

            #6
            Re: Pisike näide kuidas postidada käsi foorumisse

            ty seda abi oligi mul vaja ;D
            thnx

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #7
              Re: Pisike näide kuidas postidada käsi foorumisse

              Mul oleks vaja abi, kuidas HEMist võetud kätt korralikult postitada...

              Comment

              • rohelinekonn
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 3808

                #8
                Re: Pisike näide kuidas postidada käsi foorumisse

                Algselt postitas camu
                Mul oleks vaja abi, kuidas HEMist võetud kätt korralikult postitada...
                otsid hemist käe üles siis parem hiire klõps valid veiw selected hand histories siis tuleb kastike ette käe kirjeldusega sealt copyd teksti kuhugi converterisse ja ongi korras.

                mina kasutan seda.



                eeldan et mõtlesid seda. ja loodan et saad mu jutust aru.

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #9
                  Re: Pisike näide kuidas postidada käsi foorumisse

                  Tänan! Ma olin alati hand replayerist võtnud, aga siis ei convertinud nii ära nagu tahaks ja pidi käsitsi mässama.
                  Karistan ennast DOnkplay threadiga kohe!

                  Comment

                  Working...