Kivisaba NL10 video

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kivisaba
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2514

    #1

    Kivisaba NL10 video

    tegin siis eelmine nädal video ja lõpuks sai asi üles ja valmis



    vaadake kritiseerige ja kiitke :D

    tänud Klamberile abistamise eest.

    ja ma tean et sound on kehv aga läpaka mikker ei võimaldanud paremat järgmine kuu jätan 2 õlut ostmata ja ostan mikkri
  • Fortune
    IP
    • Oct 2008
    • 1396

    #2
    Re: Kivisaba NL10 video

    Vaatasin ca 10 minutit, pole praegu rohkem aega.

    A9 Co-lt oleks võind avada, ees oli vist üks limper kah.

    Ja siis see AKs bb-lt, flopi cb väga hea ei tundu seal, aga ok, turn oli K, väga hea kaart, aga miks sa betid 2,2 kui tal ainult 2,7 alles(pot oli vist 3,3 vms sa ei oleks isegi pidand overbettima), pane ta kohe allinni. Lõpus sa naersid, et kuidas ta foldib kui tal 0,55 daala alles ja pot oli vist mingi 7, tal oli obv flush draw ja see ei tuld ära ning ta foldis oma mingi 6 high vms tal seal oli, lõppkokkuvõttes sa jäid 0,55st daalast lihtsalt ilma, sellepärast, et sa turnis teda all-ini ei pand.

    Comment

    • kivisaba
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2514

      #3
      Re: Kivisaba NL10 video

      aga miks ma peaks ta kohe all-in panema kui ta väikest betti callib tõenäolisemalt ja see .55 on suht väike kaotus kui all-inni panek juba tema foldi tõenäosust tõstab kuskil 20%
      kuna riidi polnud et ta ära callib iga beti siis ma pigem panen vähem sest kui showdown valuet on siis ta ei saa foldida riveris kuidagi

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #4
        Re: Kivisaba NL10 video

        Algselt postitas kivisaba
        tegin siis eelmine nädal video ja lõpuks sai asi üles ja valmis



        vaadake kritiseerige ja kiitke :D

        tänud Klamberile abistamise eest.

        ja ma tean et sound on kehv aga läpaka mikker ei võimaldanud paremat järgmine kuu jätan 2 õlut ostmata ja ostan mikkri
        Videot veel pole vaadanud, aga tahaks teada, mis programmiga selle tegid?

        Comment

        • kivisaba
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2514

          #5
          Re: Kivisaba NL10 video

          camatasia 30 day trialiga

          Comment

          • Fortune
            IP
            • Oct 2008
            • 1396

            #6
            Re: Kivisaba NL10 video

            Algselt postitas kivisaba
            aga miks ma peaks ta kohe all-in panema kui ta väikest betti callib tõenäolisemalt ja see .55 on suht väike kaotus kui all-inni panek juba tema foldi tõenäosust tõstab kuskil 20%
            kuna riidi polnud et ta ära callib iga beti siis ma pigem panen vähem sest kui showdown valuet on siis ta ei saa foldida riveris kuidagi
            see 2,2 ja 2,7 vahe on nii väike, et kui ta juba 2,2 callib, siis ta callib ka 2,7 vabalt ja kui ta foldida tahab, siis ta foldib ka 2,2 beti peale seega teed sa kahju ainult endale.

            Muidugi on see .55 väike kaotus, aga ka väike kaotus on kaotus ja ka väikseid vigu tuleb parandada.

            Comment

            • kivisaba
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2514

              #7
              Re: Kivisaba NL10 video

              ei ma mõtlen just seda et äkki ta callib any beti aga all-inni ei taha callida

              Comment

              • Provoker
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 3067

                #8
                Re: Kivisaba NL10 video

                Mõnusalt hanguvad lauad vahepeal.

                Comment

                • Rahapada
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1178

                  #9
                  Re: Kivisaba NL10 video

                  AQ mastival laual turni reraise su vastu, ma oleks foldi ise-enesest üles suutnud leida, sääraseid (olen näind high stakes pokerit ja olen nüüd hirmus lahe ning teen hero mängu tüüpi) vendasid on igal pool ja igas limiiidis vist ka... ja aga see selleks, muidu mjah 2 x ässad vastas, mis seal ikkka...

                  su 3bet on väike... imo võiks suurem olla..

                  KT'ga venna shovei ära callimine, got heart, aga ... eem ikkagi kole, tundus rohkem gammel... a no see on mu mõte, võimalik, et keegi teab paremini :)

                  TT oleks suht koht kindlalt old juba flopi cbet, paaruv boord hirmutab kalu...
                  fish raise'ib, pm oleks võin tolle reraise'ikese, ära callida... ta või vabalt ka oma kahe paari peale silda viskama hakata.. ja asjd.. (to K6 käsi, kus riverisse tuli mat ja rida)

                  muidu pole hullu suurt midagi... ja need foldid, nl10nes leiab alati parema hetke kus raha sisse saada, mõni reraise pfraiserilt, võib küll tiba võtta, aga ... üldiselt elab plussi...

                  hangub nõmedalt... vaheeal ja hääl oli olemas, vahepeal ei saand küll aru, aga oli olemas..

                  Comment

                  • dener89
                    Grinder
                    • Mar 2009
                    • 625

                    #10
                    Re: Kivisaba NL10 video

                    ma ei saanud tekstist absoluutselt mitte midagi aru :-\
                    olen suga ühes lauas mänginud ka,ehk video vaatamine tuleb nüüd kasuks

                    Comment

                    • kivisaba
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2514

                      #11
                      Re: Kivisaba NL10 video

                      Algselt postitas dener89
                      ma ei saanud tekstist absoluutselt mitte midagi aru :-\
                      olen suga ühes lauas mänginud ka,ehk video vaatamine tuleb nüüd kasuks
                      kas sina olid see keda ma fishi sõimamise eest noomisin ?

                      Comment

                      • dener89
                        Grinder
                        • Mar 2009
                        • 625

                        #12
                        Re: Kivisaba NL10 video

                        Algselt postitas kivisaba
                        kas sina olid see keda ma fishi sõimamise eest noomisin ?
                        HAHA
                        kusjuures olid jah:)

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #13
                          Re: Kivisaba NL10 video

                          FISHI ei tohi mitte kunagi sõimata, alati takka kiita

                          Comment

                          • Rahapada
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1178

                            #14
                            Re: Kivisaba NL10 video

                            Algselt postitas ESTPatrick
                            FISHI ei tohi mitte kunagi sõimata, alati takka kiita
                            +1000000000000000000

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #15
                              Re: Kivisaba NL10 video

                              Kas ma pean siis oma mängu üle vaatama, kui ma suckoudi teen ja mind lauas kiitma hakatakse? :D

                              Comment

                              Working...