6max PLO video küsimus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EGERT
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1042

    #1

    6max PLO video küsimus

    Tervist.

    Olen küll siin foorumis võrdlemisi uus, kuid vaatasin et siin on ülivähe PLO osakaalu, mis mänguna küll siinsamas EU's ülikiiresti populaarsust kogub. Märkasin ka, et selle kohta pole siin ka ühtegi videot, mis seletaks preflop käte hindamist, mängukontseptsioone, positsiooni kasutamist omahas, kätele rangele panekut, tõmmete lugemist, bluffimist PLO's jne.

    Mõtlesin, et äkki on mõni huviline, üritaks kasvõi ise televisioonitöötajat mängida.

    Ise mängin suuremas osas PLO'd, kuna mäng oluliselt volatiilsem ja juhme lihtsam ära kasutada. Seetõttu pakuksin ka välja idee, et võiksin piisava huvi korral lindistatud sessiooni PLO'd teha :)

    Tagasisidet oodates!
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #2
    Re: 6max PLO video küsimus

    ilmselgelt tee, kahjuks ei tule kunagi selline tegevus

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #3
      Re: 6max PLO video küsimus

      huviga ootan!

      Comment

      • surka
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 336

        #4
        Re: 6max PLO video küsimus

        obv, et võiks teha

        Comment

        • Tarmonator
          Lingiparandaja
          • Oct 2008
          • 3274

          #5
          Re: 6max PLO video küsimus

          ma ei jaga ööd ega matsu sellest asjast...nii et vaataks küll.

          Comment

          • EGERT
            Vana Tegija
            • Mar 2009
            • 1042

            #6
            Re: 6max PLO video küsimus

            Eks ma nüüd uurima hakka, kuidas see video tegemine käib. Kunagi olen kuulnud mingist säherdusest programmist nagu Camtasia Studio. On see hää, või mida soovitate? Kas on olemas ka vabavara?

            *EDIT*
            leidsin juba ise vastava foorumiosa :)

            Comment

            • surka
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 336

              #7
              Re: 6max PLO video küsimus

              ei tahaks küll väga peale käia, aga millal on lootust valmis videot näha?
              mis limiiti ja mis toas mängid?

              Comment

              • EGERT
                Vana Tegija
                • Mar 2009
                • 1042

                #8
                Re: 6max PLO video küsimus

                Sooh, ei ma usun et ma ta järgnevate nädalate jooksul valmis siis meisterdan.

                Ilmselt selle jaoks lähen starsi PLO10 või PLO25

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #9
                  Re: 6max PLO video küsimus

                  Kindlasti ootan huviga. Limiit võiks olla vähemalt plo25, siis ehk vastased ka pädevamad ja tuleb huvitavaid olukordi rohkem.

                  Comment

                  • EGERT
                    Vana Tegija
                    • Mar 2009
                    • 1042

                    #10
                    Re: 6max PLO video küsimus

                    Ok, teen PLO25
                    Ilmselt selle nädala jooksul olen hõivatud kooliasjadega. Ehk siis järgmine nädal :)

                    Comment

                    • K2snakas
                      Pokkerihai
                      • Feb 2009
                      • 2388

                      #11
                      Re: 6max PLO video küsimus

                      Algselt postitas EGERT
                      Ok, teen PLO25
                      Ilmselt selle nädala jooksul olen hõivatud kooliasjadega. Ehk siis järgmine nädal :)
                      kaugel videoga?

                      Comment

                      • EGERT
                        Vana Tegija
                        • Mar 2009
                        • 1042

                        #12
                        Re: 6max PLO video küsimus

                        Pole kaugemal :D
                        Hetkel kuni 15. maini Eestist ära :(

                        Comment

                        Working...