Re: NL50 full ring 9 lauas
Väga hea..mõtlesin,et kui edaspidi ka sellised videod siis pole nedest mingit kasu mulle...replay variant on kõige parem muidugi..lihtaslt on vaja vhel kuulata kuidas teised erinevaid situatsioone lahti mõtestavad...nii jõuab ise ka rohkem kaasa mõelda ja usun, et tagasi sidet ka siis rohkem
Väga hea..mõtlesin,et kui edaspidi ka sellised videod siis pole nedest mingit kasu mulle...replay variant on kõige parem muidugi..lihtaslt on vaja vhel kuulata kuidas teised erinevaid situatsioone lahti mõtestavad...nii jõuab ise ka rohkem kaasa mõelda ja usun, et tagasi sidet ka siis rohkem
Comment