Re: NL50 fullring session unibetis
Kust Te üldse võtate, et ma 24-as laual mängin? Tavaliselt ma mängin 9-12 lauda, vahel väga harva, kui mängud on super head või keskendumine põhjas mängin 13-20 lauda. 24 lauda olen väga harva mänginud (kuus ehk korra), kui on õige tunne olemas.
Ja 24 tablemisel ei ole mingit täthsust, kui suur su kuvar on - peaasi, et soft oleks hea ja kaine oleks pea :)
Algselt postitas RudiTurbo
Ja 24 tablemisel ei ole mingit täthsust, kui suur su kuvar on - peaasi, et soft oleks hea ja kaine oleks pea :)
Comment