Step By Step Pokah loeng HUD

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • toxic55
    Räme Fish
    • Dec 2009
    • 2

    #136
    Re: Step By Step Pokah loeng HUD

    tere,
    tahaks teada, mida need viimased kaks roosat stati paremal all tähendavad, viimases videos. ja kuidas või mis progega saab käsi salvestama panna kui ise ei mängi parasjagu ?
    aitäh

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #137
      Re: Step By Step Pokah loeng HUD

      Algselt postitas toxic55
      tere,
      tahaks teada, mida need viimased kaks roosat stati paremal all tähendavad, viimases videos. ja kuidas või mis progega saab käsi salvestama panna kui ise ei mängi parasjagu ?
      aitäh
      3bet ja 4bet on ned statid, mida läheb suht tihti vaja tänapäeva pokkeris. Sõltub kus pokkeritoas salvestama panna jne, PT3 vist võimaldas ka infot koguda nii, muidu idleminer.com proged on levinud datamine programmid.

      Comment

      • toxic55
        Räme Fish
        • Dec 2009
        • 2

        #138
        Re: Step By Step Pokah loeng HUD

        PT3 salvestab mul ainult 30 kätt. Kui ma selle proge ostaks, kas siis piirang kaob ? tahaks poker stars is käsi salvestada. idleminer-iga vist ei saa.

        Comment

        • kultzz
          Räme Fish
          • Dec 2009
          • 2

          #139
          Re: Step By Step Pokah loeng HUD

          Kas see HUD toimub ka unibetis ?

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #140
            Re: Step By Step Pokah loeng HUD

            Algselt postitas kultzz
            Kas see HUD toimub ka unibetis ?
            jh.

            Comment

            • taistoolen

              #141
              Re: Step By Step Pokah loeng HUD

              Tere, mul on selline probleem unibetis, et tegin kõik ranka video järgi ära. Aga probleem on selles, et ta ei kuva seda statistikat laual. Ta impordib mu käed kõik ära kuid statistikad ta laual ei kuva.

              Milles võib probleem olla?

              Comment

              • pukkmaster
                Jube Noob
                • Sep 2009
                • 126

                #142
                Re: Step By Step Pokah loeng HUD

                Kas turniiril sobib kuvada samasid statse mis fullringis cashis ?

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #143
                  Re: Step By Step Pokah loeng HUD

                  Algselt postitas pukkmaster
                  Kas turniiril sobib kuvada samasid statse mis fullringis cashis ?
                  Ise küll suur turna pro ei ole aga arvan, et cashi statid sobivad kindlasti. Ainuke kus ehk teisi statte läheb vaja on HU

                  Comment

                  • pukkmaster
                    Jube Noob
                    • Sep 2009
                    • 126

                    #144
                    Re: Step By Step Pokah loeng HUD

                    Selge, tänud.

                    Comment

                    • $Lauri$
                      Õpihimuline Mängur
                      • Aug 2009
                      • 479

                      #145
                      Re: Step By Step Pokah loeng HUD

                      Configures Hud-i ära, aga kuvab ikka ainult algsed standard statsid. Mida teha? Olen juba meeleheitel. Niimoodi ei saa ju pokkerit mängida! Ma ei suuda niimoodi elada. Miks sellised asjad ainult minuga juhtuvad? Ma olen pisarais. Palun aidake.

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #146
                        Re: Step By Step Pokah loeng HUD

                        Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
                        Configures Hud-i ära, aga kuvab ikka ainult algsed standard statsid. Mida teha? Olen juba meeleheitel. Niimoodi ei saa ju pokkerit mängida! Ma ei suuda niimoodi elada. Miks sellised asjad ainult minuga juhtuvad? Ma olen pisarais. Palun aidake.
                        salvestasid uued muudatused ära?
                        kas confisid õiget HUDi? seal on MTT/cash jne hudid.
                        kui lauas oled kas siis kuvab õiget hudi?

                        kasutad PT3?

                        Comment

                        • $Lauri$
                          Õpihimuline Mängur
                          • Aug 2009
                          • 479

                          #147
                          Re: Step By Step Pokah loeng HUD

                          Kasutan PT3, panin cash default statsid. Pmselt läpakaga esimest korda üldse kasutan PT3, mis need uued muudatused on? Pole kursis. Oleksin tänulik, kui keegi donki õpetaks.

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #148
                            Re: Step By Step Pokah loeng HUD

                            g
                            Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
                            Kasutan PT3, panin cash default statsid. Pmselt läpakaga esimest korda üldse kasutan PT3, mis need uued muudatused on? Pole kursis. Oleksin tänulik, kui keegi donki õpetaks.
                            panid cash defaultisse ja savesed ära
                            läksid lauda ja klickisid PT ikooni peale ja veendusid et kasutad default HUDi?

                            kui jh siis ei oska midagi öelda.. tee restart, tõmba viimane PT versioon ja proovi uuesti.

                            kui ei toimi siis postita mure PT foorumi.

                            gl

                            Comment

                            • Mosibulane
                              Räme Fish
                              • Apr 2010
                              • 3

                              #149
                              Re: Step By Step Pokah loeng HUD

                              Tervist!
                              Mul on HEMiga kaks probleemi. Esimene jama seisneb selles, et HUD ei tööta turniiridega.
                              Ei impordi turniiri tulemusi, ei näita graphe jne.
                              Teine probleem on oma sisult selline, et kui avada rohkem kui üks cash game table, ja vastaste statse hakata paigutama, liiguvad statsid sünkroonselt laudadel.
                              Oleks väga tänulik, kui keegi oskaks aidata.

                              Aitäh!

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #150
                                Re: Step By Step Pokah loeng HUD

                                Algselt postitas Mosibulane Vaata postitust
                                Tervist!
                                Mul on HEMiga kaks probleemi. Esimene jama seisneb selles, et HUD ei tööta turniiridega.
                                Ei impordi turniiri tulemusi, ei näita graphe jne.
                                Teine probleem on oma sisult selline, et kui avada rohkem kui üks cash game table, ja vastaste statse hakata paigutama, liiguvad statsid sünkroonselt laudadel.
                                Oleks väga tänulik, kui keegi oskaks aidata.

                                Aitäh!
                                Alati tõmba HEMi kodulehelt viimane versioon. Mis toas mängid, et turniire ei kuva? Üldjuhul ei pea midagi muud seadistama, kui cashi käed juba lauda tulevad, siis peaks ka turniiridel HUD statid lauda kuvama, kui just ei ole mingi vana HEMi versioon.

                                Kui ühel laual seadistad statid ära, siis teistel laudadel jääb sama asetus. Seega seadista ühel laual statid ära nii nagu soovid ja ongi korras. Kui kasutad pokkeriklieniga preferred seati, siis pead ka selle HEMis ära määrama. Kõike saad seadistada HUD optionsi alt.

                                Edaspidi esita küsimusi HEMi ametlikus threadis: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...ghlight=holdem

                                Comment

                                Working...