Re: Step By Step Pokah loeng 1
Jõudsin ka lõpuks esimese loengu lugemiseni. Ausalt rääkides, olen just viimasel ajal avastanud enda jaoks õpetlike videote võlu, kogu action, mis silme ees toimub, haarab end kuidagi rohkem kaasa. Samas annan aru, et teooria osa on Pokkeris väga suur ning kõiksugune Pokkeri alane lugemine on õppivale mängijale suisa kohustuslik. Esmapilgul ehk tõrjuski see lugemisest eemale, et mõtlesin, et mis mõtet osta raamat, kui saab ka arvutist .pdf faile lugeda. Nonsense, kuvari taga lugedes passida on jama, raamatut lugedes oli esimene kogemus täiesti teistsugune. Loomulikult positiivsem.
Esimene loeng oli korralik, sest siiamaani pole ma end Pokkeri ajaloo ja tekkega kursi viinud, kas pole vajadust leidnud või pole olnud viitsimist. Seega sain kindlasti uusi teadmisi. Hetkel annab kindlasti ka see tõuke õppimiseks, nagu Tigrano juba mainis, et siia on kujunenud palju huvilisi, kes samuti on alles NL10 juures ja üritavad Pokkeris lõpuks tugevalt arenema hakata.
Vastan siis ka sellele küsimusele, miks ma Pokkerit mängin, sest kõigilt eelnevatelt on seda küsitud.
Avastasin Pokkeri umbes 2 aastat tagasi, kui sõber rääkis kuidas ta vend Triobetis mängib. Loomulikult tegime kohe sõbraga kontod, olles ise veel 17, kuid mis tehtud, see tehtud. Nüüdseks juba vanust pea poolteist aastat üle vajaduse :D. Nagu ka eelnevalt mainitud, siis pea poolteist aastat mängisin mängu nagu "hit n runner". Cash Out toimus peale igat 200-t eeku ning lõbu oli laialt, kui sa ühe reede õhtu jälle rahaga ära sisustatud. Loomulikult tuli nädal hiljem see 200.- uuesti sisse kanda, et see enamvähem kogemata uuesti duubeldada.
Paar kuud tagasi arvasin, et NL5-20 on ikka räme fishimeri, aga nüüd, alles kaks kuud hiljem vaatan tagasi ja taipan, et ma ise olin veel rämedam fish, kui kõik teised. Positsioon, mis nüüd tuleb endale aina selgemaks ja selgemaks raiduda, ei olnud just eriline faktor mu jaoks.
Pean lihtsalt ütlema, et see foorum on nii minu, kui arvatavasti ka teiste algajate ja NL10 grinderite jaoks "Puhas Kuld". Ma avastan alles enda jaoks Pokkeri põhitõdesid ning ainuüksi tänu siit ammutatud teadmistele suudan juba NL5 ja NL10 biitida. Ma loodan, et ennatlikke järeldusi ei tee, sest mäng on kindlasti veel üks suur leakide auk, kuid asi läheb paremuse poole :).
Ja miks ma mängin, põhjuseid on mitmeid, nüüd tahan juba mängu biitida ja kõrgematesse tasemetesse jõuda, kuid algsed põhjused olid eelkõige see, et kui sõber võitis ka "kogemata", siis tahtsin ka mina. Ning nüüd sõber avastas selle foorumi ning ise avastasin samuti ja leidsin eest ka tema :D. Nii, et lisaks kõigile teistele grinderitele, on mul kohe võrdlus veel sõbraga. Loomulikult oleks üks eesmärke tulevikus ka lisaraha teenimine, sest hetkel Ülikooli kõrvalt kooli ei jõua, sest siis ei jääks spordiga seotud hobide jaoks kohe üldse aega. Tahaks jõuda selle hetkeni, kus pidevalt on olemas ka enda vaba raha, et ei peaks kõiki otsuseid vastuvõttes mõtlema, kas saab ja mis homme teha, ühesõnaga tahaks endale oma enda lisateenistust :).
Pikk jutt, segane jutt, aga sai vähemalt mingi tutvustus endast antud.
Jõudsin ka lõpuks esimese loengu lugemiseni. Ausalt rääkides, olen just viimasel ajal avastanud enda jaoks õpetlike videote võlu, kogu action, mis silme ees toimub, haarab end kuidagi rohkem kaasa. Samas annan aru, et teooria osa on Pokkeris väga suur ning kõiksugune Pokkeri alane lugemine on õppivale mängijale suisa kohustuslik. Esmapilgul ehk tõrjuski see lugemisest eemale, et mõtlesin, et mis mõtet osta raamat, kui saab ka arvutist .pdf faile lugeda. Nonsense, kuvari taga lugedes passida on jama, raamatut lugedes oli esimene kogemus täiesti teistsugune. Loomulikult positiivsem.
Esimene loeng oli korralik, sest siiamaani pole ma end Pokkeri ajaloo ja tekkega kursi viinud, kas pole vajadust leidnud või pole olnud viitsimist. Seega sain kindlasti uusi teadmisi. Hetkel annab kindlasti ka see tõuke õppimiseks, nagu Tigrano juba mainis, et siia on kujunenud palju huvilisi, kes samuti on alles NL10 juures ja üritavad Pokkeris lõpuks tugevalt arenema hakata.
Vastan siis ka sellele küsimusele, miks ma Pokkerit mängin, sest kõigilt eelnevatelt on seda küsitud.
Avastasin Pokkeri umbes 2 aastat tagasi, kui sõber rääkis kuidas ta vend Triobetis mängib. Loomulikult tegime kohe sõbraga kontod, olles ise veel 17, kuid mis tehtud, see tehtud. Nüüdseks juba vanust pea poolteist aastat üle vajaduse :D. Nagu ka eelnevalt mainitud, siis pea poolteist aastat mängisin mängu nagu "hit n runner". Cash Out toimus peale igat 200-t eeku ning lõbu oli laialt, kui sa ühe reede õhtu jälle rahaga ära sisustatud. Loomulikult tuli nädal hiljem see 200.- uuesti sisse kanda, et see enamvähem kogemata uuesti duubeldada.
Paar kuud tagasi arvasin, et NL5-20 on ikka räme fishimeri, aga nüüd, alles kaks kuud hiljem vaatan tagasi ja taipan, et ma ise olin veel rämedam fish, kui kõik teised. Positsioon, mis nüüd tuleb endale aina selgemaks ja selgemaks raiduda, ei olnud just eriline faktor mu jaoks.
Pean lihtsalt ütlema, et see foorum on nii minu, kui arvatavasti ka teiste algajate ja NL10 grinderite jaoks "Puhas Kuld". Ma avastan alles enda jaoks Pokkeri põhitõdesid ning ainuüksi tänu siit ammutatud teadmistele suudan juba NL5 ja NL10 biitida. Ma loodan, et ennatlikke järeldusi ei tee, sest mäng on kindlasti veel üks suur leakide auk, kuid asi läheb paremuse poole :).
Ja miks ma mängin, põhjuseid on mitmeid, nüüd tahan juba mängu biitida ja kõrgematesse tasemetesse jõuda, kuid algsed põhjused olid eelkõige see, et kui sõber võitis ka "kogemata", siis tahtsin ka mina. Ning nüüd sõber avastas selle foorumi ning ise avastasin samuti ja leidsin eest ka tema :D. Nii, et lisaks kõigile teistele grinderitele, on mul kohe võrdlus veel sõbraga. Loomulikult oleks üks eesmärke tulevikus ka lisaraha teenimine, sest hetkel Ülikooli kõrvalt kooli ei jõua, sest siis ei jääks spordiga seotud hobide jaoks kohe üldse aega. Tahaks jõuda selle hetkeni, kus pidevalt on olemas ka enda vaba raha, et ei peaks kõiki otsuseid vastuvõttes mõtlema, kas saab ja mis homme teha, ühesõnaga tahaks endale oma enda lisateenistust :).
Pikk jutt, segane jutt, aga sai vähemalt mingi tutvustus endast antud.


Comment