Step By Step Pokah loeng 1

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #61
    Re: Step By Step Pokah loeng 1

    Jah tuleb tuleb aga alati õhtul uploadin, kuna hommikuti teen loengut tavaliselt

    Comment

    • Rahapada
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1178

      #62
      Re: Step By Step Pokah loeng 1

      Algselt postitas Tigrano
      Sellest Sinu mõttest, lihtsamal kujul saaksime öelda: hea mängija ei pea võitma kõiki Pot-te, see on mingi täiesti vale arvamus, et me peame igat Pot-i võitma. Hea mängija võib võita isegi vähem Pot-e aga võidab suuremad
      yes well indeed - nii oli mõte... eks ta kohati segaseks kippus jääma 6 lauda lahti samal ajal ... selle saaks veel lühemalt kokku võtta: "ära mängi õnne peale, MÄNGI POKKERIT!" vms

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #63
        Re: Step By Step Pokah loeng 1

        Algselt postitas Rahapada
        yes well indeed - nii oli mõte... eks ta kohati segaseks kippus jääma 6 lauda lahti samal ajal ... selle saaks veel lühemalt kokku võtta: "ära mängi õnne peale, MÄNGI POKKERIT!" vms
        Alati, kui midagi arvutis teen katsun hoida mõne laua lahti, et kõik oleks tasustatud ;D

        Comment

        • Rahapada
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1178

          #64
          Re: Step By Step Pokah loeng 1

          Algselt postitas Tigrano
          Alati, kui midagi arvutis teen katsun hoida mõne laua lahti, et kõik oleks tasustatud ;D
          praegu maksan peale :D

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #65
            Re: Step By Step Pokah loeng 1

            Algselt postitas Rahapada
            praegu maksan peale :D
            Hehh, hea nali aga kipub musta huumori valtkonda rohkem ;D

            Comment

            • Rahapada
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1178

              #66
              Re: Step By Step Pokah loeng 1

              Algselt postitas Tigrano
              Hehh, hea nali aga kipub musta huumori valtkonda rohkem ;D
              vahest karm reaalsus, ei tegelt just seepärast et pealemaksupäevi kipub ka ikka olema, ma siin foorumis su loenguid huviga loengi ;D

              Comment

              • rainer
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 383

                #67
                Re: Step By Step Pokah loeng 1

                Algselt postitas Tigrano
                Kas kõigil on loeng 1 selge, küsimusi pole? ;D

                Minul on küsimusi.

                Koguaeg rõhutatakse et tähtis on silmas pidada pikka perspektiivi ja sellest lähtuvalt teha õigeid otsuseid.
                Ma pole varem julgenud küsida, et mis ühikutes seda pikka perspektiivi mõõdetakse? Läbimängitud kätes ? päevades? tundides ? aastates ?

                kas üx 2-4 tunnine turniir on piisav, et maksma panna oma oskused ja et õnnest niivõrd ei oleneks see mäng ?

                Mulle on lihtsalt arusaamatuks jäänud "pika perspektiivi" mõiste. Mida selle all silmas peetakse ? Kui pikk on pikk perspektiiv?

                kui üldse saab selliseid lolle küsimusi esitada ? :D

                Comment

                • Davy
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1341

                  #68
                  Re: Step By Step Pokah loeng 1

                  Algselt postitas rainer

                  Minul on küsimusi.

                  Koguaeg rõhutatakse et tähtis on silmas pidada pikka perspektiivi ja sellest lähtuvalt teha õigeid otsuseid.
                  Ma pole varem julgenud küsida, et mis ühikutes seda pikka perspektiivi mõõdetakse? Läbimängitud kätes ? päevades? tundides ? aastates ?

                  kas üx 2-4 tunnine turniir on piisav, et maksma panna oma oskused ja et õnnest niivõrd ei oleneks see mäng ?

                  Mulle on lihtsalt arusaamatuks jäänud "pika perspektiivi" mõiste. Mida selle all silmas peetakse ? Kui pikk on pikk perspektiiv?

                  kui üldse saab selliseid lolle küsimusi esitada ? :D



                  100 000+ KÄTT :) Siis on 99% kindel

                  Sa võid 2 nädalat õigesti mängida, aga siiski iga sess miinusega lõpetada. Vahel harva liigub variatsioon ekstreemsustesse.

                  Comment

                  • antnx
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3102

                    #69
                    Re: Step By Step Pokah loeng 1

                    Kogu su elu on üks pikk perspektiiv :) Lühike on praegune hetk

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #70
                      Re: Step By Step Pokah loeng 1

                      Mis arvate Pokah õpilased, sellest, kui panen sisukorra alla Pokah õpilaste nimekirja koos Teie poolt tehtud tutvustusega ;D

                      Comment

                      • Davy
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1341

                        #71
                        Re: Step By Step Pokah loeng 1

                        Algselt postitas Tigrano
                        Mis arvate Pokah õpilased, sellest, kui panen sisukorra alla Pokah õpilaste nimekirja koos Teie poolt tehtud tutvustusega ;D
                        Siis peaksid vast kõige käest tutvustused "manguma". Eks ma ise siis katsun täna midagi valmis meisterda välk poku sesside vahel.

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #72
                          Re: Step By Step Pokah loeng 1

                          Algselt postitas Davy
                          Siis peaksid vast kõige käest tutvustused "manguma". Eks ma ise siis katsun täna midagi valmis meisterda välk poku sesside vahel.
                          Ei mina ei hakkaks kedagi sundima ega paluma, kes on postitanud oma tutvustuse, selle paneks Katsuks luua ka mingi süsteemi, et lihtsam jälgida, et tutvustus, limiit, miks mängib pokkerit, plaanid ;D

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #73
                            Re: Step By Step Pokah loeng 1

                            Algselt postitas Tigrano
                            Mis arvate Pokah õpilased, sellest, kui panen sisukorra alla Pokah õpilaste nimekirja koos Teie poolt tehtud tutvustusega ;D
                            Sel juhul peaks olema pokah alafoorum kindlasti privaatne, et ligi saavad ainult registreeritud või siis määratud kasutajad.

                            Comment

                            • BuildUp
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2547

                              #74
                              Re: Step By Step Pokah loeng 1

                              Algselt postitas ranka
                              Sel juhul peaks olema pokah alafoorum kindlasti privaatne, et ligi saavad ainult registreeritud või siis määratud kasutajad.
                              Aga oleks see paha?

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #75
                                Re: Step By Step Pokah loeng 1

                                Algselt postitas BuildUp
                                Aga oleks see paha?
                                Iseenesest ei ole see mõte paha, sest soovin nagunii, et loengutest võetakse aktiivselt osa, see guest, kes lihtsalt loeb momendil ei anna ju tagasisidet. Aga kuna foorum on uus, siis võib nii mõnigi huviline meie veel tulla, seega momendil on hea, kui kõik saavad loenguid jälgida

                                Comment

                                Working...