Step By Step Pokah plaanid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #91
    Re: Step By Step Pokah plaanid

    Algselt postitas Skyline
    Tervist.

    On veel võimalus ennast nö. Käpana üles anda ?
    Jah muidugi saad käpaks.

    Detsembreis pokah loenguid arvatavasti ei tule, sest katsun selle kuu jooksul Step by Step Pokah nurka uue elu sisse puhuda, sest alguses tehtud plaanid ei olnud kõige paremini läbi mõeldud, seega uuest aastast uuesti ja 100x paremini

    Comment

    • BuildUp
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2547

      #92
      Re: Step By Step Pokah plaanid

      Algselt postitas Tigrano


      Detsembreis pokah loenguid arvatavasti ei tule, sest katsun selle kuu jooksul Step by Step Pokah nurka uue elu sisse puhuda, sest alguses tehtud plaanid ei olnud kõige paremini läbi mõeldud, seega uuest aastast uuesti ja 100x paremini
      Võtsid veidi suure tüki ette jah?!

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #93
        Re: Step By Step Pokah plaanid

        Algselt postitas BuildUp
        Võtsid veidi suure tüki ette jah?!
        Ei saa nii öelda, samas olen mitu kuud ka pool haige olnud, mis on seganud aga samas, tahan selle nurga effektiivsust tõsta. Praegu ei teki isegi arutelu ja loenud ei ole nii täiuslikud nagu soovin

        Comment

        • pere25
          Räme Fish
          • Feb 2009
          • 9

          #94
          Re: Step By Step Pokah plaanid

          Ma oleks ka käpp kui hilja pole. Siin oli ka arutelu kas  peaks tegema teadmiste kontrolli. Isiklikult arvan, et see on vajalik lihtsalt enese kontrolliks. Praegu ma küll loen vaatan kõik läbi aga teadmisi saan kontrollida ainult lauas istudes ja kui ma valesti aru saan siis see maksab mulle kohe kätte. Tublimatele  võiks olla mingi Freeroll. Kuigi mulle piisaks, viietärni mehe, sõnast TUBLI

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #95
            Re: Step By Step Pokah plaanid

            Pokah nurk on olnud kahjuks juba mitu kuud ilma uute loenguteta ja seda sajal erineval põhjusel. Tänu sellele ei saa ka enam rahulikult magada, sest kõik tegemata tööd, pisikesed või suured hakkavad häirima pikapeale, eriti lükates tegemata asju edasi ja edasi. Selliseid asju tuleb iga hinna eest vältida pidage kõik meeles, pigem öelge ei või täitke lubadust. Pokah nurk peab hakkama jälle 101% toimima, mitte päris nii nagu plaanitud aga paremini ja põhjalikumalt.

            Kui alguses foorum sai loodud, siis sellega pidin mina tegelama ja näete nüüd, asjad ei liigu. Seega uue kuu alguses hakkan kirjutama uut pokah loengut, kuidas analüüsida HEMiga statte, katsun teha selle suht põhjaliku ja videodega.

            Kohtumiseni loengus,

            Tigrano

            Comment

            • pere25
              Räme Fish
              • Feb 2009
              • 9

              #96
              Re: Step By Step Pokah plaanid

              Ma ei saa ka magada kuna olen siit liiga palju infi kahe päevaga endasse ahminud. Terve eilne öö käis unes töö. ;D

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #97
                Re: Step By Step Pokah plaanid

                Algselt postitas pere25
                Ma ei saa ka magada kuna olen siit liiga palju infi kahe päevaga endasse ahminud. Terve eilne öö käis unes töö. ;D
                See oht on tõesti olemas, mõned juba loovad autoga sõites ohtlike olukordi, sest sõidu ajal mõtlevad pokkerist ;D

                Comment

                • Friiko
                  Jube Noob
                  • Feb 2009
                  • 158

                  #98
                  Re: Step By Step Pokah plaanid

                  Parem hilja kui mitte kunagi!
                  Tahan ka käpp olla :-\ !!

                  Comment

                  • Helmps
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 828

                    #99
                    Re: Step By Step Pokah plaanid

                    Algselt postitas TIGRANO
                    Pokah nurk on olnud kahjuks juba mitu kuud ilma uute loenguteta ja seda sajal erineval põhjusel. Tänu sellele ei saa ka enam rahulikult magada, sest kõik tegemata tööd, pisikesed või suured hakkavad häirima pikapeale, eriti lükates tegemata asju edasi ja edasi. Selliseid asju tuleb iga hinna eest vältida pidage kõik meeles, pigem öelge ei või täitke lubadust. Pokah nurk peab hakkama jälle 101% toimima, mitte päris nii nagu plaanitud aga paremini ja põhjalikumalt.

                    Kui alguses foorum sai loodud, siis sellega pidin mina tegelama ja näete nüüd, asjad ei liigu. Seega uue kuu alguses hakkan kirjutama uut pokah loengut, kuidas analüüsida HEMiga statte, katsun teha selle suht põhjaliku ja videodega.

                    Kohtumiseni loengus,

                    Tigrano

                    Tean seda tunnet, kui rahmeldad saja asja kallal ja siis sada inimest küsivad veel, et kle kas saad mulle selle äkki teha või mind tolles asjas natuke abistada. Loomulikult saada mõttes kõik pikalt putsi, sest endal niigi kopp ees, et kõik asjad ripakil jne. Ja siis võtad need uued asjad vastu, hakkad neid tegema, sest tahad need kiiremini kaelast ära saada, et saaks vanade asjadega korralikult tegelema hakata, kui juba naabrimees Ivan hõikab, et tal jälle naise rahuldamisest endal jääb puudu, et äkki oled hea mees tuled teed ära. Mõtteis juba ammu oled oma vana vintpüssi korralikult ära puhastanud ja naabrimehele kuuli persse kihutanud, no a kuis sa jätad teise hätta. Ja ega sellel naabri uuel noorel paabal ka ju väga viga ei ole ... Ikka läed ja teed ära noh. Ja nii need asjad kuhjuvad ja kuhjuvad ja kõik venib ja venib ja venib ja... Ja kõik lihtsalt selle pärast, et oled liiga hea inimene ja ei suuda kellelegi EI öelda..

                    Tegelikult ma tahtsin sulle, TIGRANO, lihtsalt öelda et tean mis tunned ja et pokah on väga tänuväärne projekt ning kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab!
                    Edu!



                    selgitus läks vist tõesti vähe pikaks... :-\

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #100
                      Re: Step By Step Pokah plaanid

                      Algselt postitas Helmps

                      Tean seda tunnet, kui rahmeldad saja asja kallal ja siis sada inimest küsivad veel, et kle kas saad mulle selle äkki teha või mind tolles asjas natuke abistada. Loomulikult saada mõttes kõik pikalt *****, sest endal niigi kopp ees, et kõik asjad ripakil jne. Ja siis võtad need uued asjad vastu, hakkad neid tegema, sest tahad need kiiremini kaelast ära saada, et saaks vanade asjadega korralikult tegelema hakata, kui juba naabrimees Ivan hõikab, et tal jälle naise rahuldamisest endal jääb puudu, et äkki oled hea mees tuled teed ära. Mõtteis juba ammu oled oma vana vintpüssi korralikult ära puhastanud ja naabrimehele kuuli persse kihutanud, no a kuis sa jätad teise hätta. Ja ega sellel naabri uuel noorel paabal ka ju väga viga ei ole ... Ikka läed ja teed ära noh. Ja nii need asjad kuhjuvad ja kuhjuvad ja kõik venib ja venib ja venib ja... Ja kõik lihtsalt selle pärast, et oled liiga hea inimene ja ei suuda kellelegi EI öelda..

                      Tegelikult ma tahtsin sulle, TIGRANO, lihtsalt öelda et tean mis tunned ja et pokah on väga tänuväärne projekt ning kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab!
                      Edu!



                      selgitus läks vist tõesti vähe pikaks... :-\
                      Täpselt selline see elu kipub olema jah, kui saja asjaga korraga tegeleda ;D Ja tänud, edu läheb mul kõvasti vaja

                      Comment

                      Working...