Step By Step Pokah plaanid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Metsapull

    #76
    Re: Step By Step Pokah plaanid

    Algselt postitas Tigrano


    Kell on praegu 2 öösel, kirjutan Teile pokah 3 loengut ;D, loe eelnevad loengud läbi, vastan, kui jõuan Sinule NL10 nurgas.
    Kui kaugel kolmanda loenguga oled juba?

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #77
      Re: Step By Step Pokah plaanid

      Algselt postitas Metsapull
      Kui kaugel kolmanda loenguga oled juba?
      Pean kõigi ees vabandama, sest kolmanda loengu postitan Teile reede. Tõlkisin ka ära HEMi HUDi terminid, et oskaksime neid kasutada.

      Samuti teen reedeks Teile HUDi loengu lõpuni valmis.

      Järgmine kord, kui ajakava planeerin, siis teen seda põhjalikumalt.

      Järmine kuu jõuame juba tõsiste teemade juurde, siis arvan, et mõistlik teha loenguid üks kord nädalas. Sest kvaliteet ei tohi Pokah loengutes kannatada.

      Samuti ei ole momendil rahul vastamisega, kuigi ei ole väga tõsiseid loenguid veel olnud, siis kavatsen edaspidi testid sisse viia 100% ning need, kes teste ära ei tee järgmist loengut lihtsalt ei näe ;D
      Seda on rakse teha aga nuputan veits.

      Peatselt kohtumiseni,

      Tigrano

      Comment

      • taavi19
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 321

        #78
        Re: Step By Step Pokah plaanid

        Tunnen end veits süüdlasena, et pole korralikult vastanud.
        Loengud on olnud väga informatiivsed ja huvitavad minu jaoks, ootan järgmist loengut ja üritan teha kõik et testid ära teha.
        Hindan sinu panust 100%
        Aga mida sa vastustelt spetsiifiliselt ootad, konstruktiivset kriitikat, ideid?

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #79
          Re: Step By Step Pokah plaanid

          Algselt postitas taavi19
          Tunnen end veits süüdlasena, et pole korralikult vastanud.
          Loengud on olnud väga informatiivsed ja huvitavad minu jaoks, ootan järgmist loengut ja üritan teha kõik et testid ära teha.
          Hindan sinu panust 100%
          Aga mida sa vastustelt spetsiifiliselt ootad, konstruktiivset kriitikat, ideid?
          Momendil mul jube kiire, katsun kõigile kiirelt vastata. Jah kriitikat ootan igasugust, pigem tahaks, et rahvas ise hakkaks asja arutama ka omavahel. Kindlasti ka loengut täiendama rohkem, otsima ise juurde, kui vaja peaks olema ;D

          Edu laudades,

          Tigrano

          Comment

          • Aristotep
            Grinder
            • Oct 2008
            • 605

            #80
            Re: Step By Step Pokah plaanid

            Algselt postitas Tigrano
            Samuti ei ole momendil rahul vastamisega, kuigi ei ole väga tõsiseid loenguid veel olnud, siis kavatsen edaspidi testid sisse viia 100% ning need, kes teste ära ei tee järgmist loengut lihtsalt ei näe ;D
            Seda on rakse teha aga nuputan veits.
            Ei tohiks nii raske midagi olla. Tuleb lihtsalt luua uus kasutajagrupp erineva õigusega.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #81
              Re: Step By Step Pokah plaanid

              Algselt postitas Aristotep
              Ei tohiks nii raske midagi olla. Tuleb lihtsalt luua uus kasutajagrupp erineva õigusega.
              Siis peaks tegema ka uue eraldi alafoorumi ja kui kasutada seda skeemi edasi, siis sealt tuleb jälle uus (ja uus ja uus) alafoorum teha järgnevale grupile, kes edasi sai. Kokkuvõttes on spammi rohkem kui rubla eest ning võib juhtuda ka nii, et pokkerikommuun killustub.

              Teiseks milleks on vaja neid teste? Need, kes ära ei tee, siis tõenäoliselt ei oleks neil uutest materjalidest eriti nii või naa kasu - sest nad ei viitsi ju õppida! Teisalt võivad igasugu avalikud testid omakorda killustada foorumit, kus hakatakse kiskuma ja norima, et ou ära sa kekka, sa ei teinud I astme testigi ära või, et ma olen II astme foorumis.

              Ja kolmas probleem on see, et kui tuleb uus kasutaja foorumisse siis ta peab ka hakkama neid teste tegema ja see tähendaks Tigranole eluaegset testide kontrollimist.

              Minu lahendus: Pigem siis teha edetabel, kus saab punktide eest teste ja mingi X aja tagant premeerida edetabeli liidrit ehk parimat õppurit mingi meenega.

              Comment

              • farik666
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 834

                #82
                Re: Step By Step Pokah plaanid

                ega pole jõudnud videot kuhugi üles veel panna?

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #83
                  Re: Step By Step Pokah plaanid

                  Algselt postitas farik666
                  ega pole jõudnud videot kuhugi üles veel panna?
                  Homme panen koos loenguga

                  Comment

                  • farik666
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 834

                    #84
                    Re: Step By Step Pokah plaanid

                    jube hea oleks kui saaksid teha screenshoti oma HEM'i player prefences lehest, siis näeks ära kuidas saab ka tulpade kaupa sättida

                    ok

                    Comment

                    • Sulgpallur
                      Julm Donk
                      • Oct 2008
                      • 80

                      #85
                      Re: Step By Step Pokah plaanid

                      Uusi loenguid ka tuleb või lõppes ära ?

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #86
                        Re: Step By Step Pokah plaanid

                        Algselt postitas Sulgpallur
                        Uusi loenguid ka tuleb või lõppes ära ?
                        Tere kõigile,

                        Olin puhkamas, nüüd veel olen haigeks jäänud. Eelmise nädala loengud ilmuvad sellel kolmapäeval, kui tervis päris hulluks ei lähe >:(

                        Loengud vajavad veel natuke vormistamist, kogu loengu koostamine ja foorumi keskonda ülespanek võttis ka oodatust rohkem aega. Teen kohe selle kuu plaanid ja katsun ajakava ning loengu teema mahtu paremini planeerida. Kavatsen kuni 6 novembrini ainult Pokah ja foorumiga tegeleda

                        Peatselt kohtumiseni,

                        Tigrano

                        Comment

                        • Sulgpallur
                          Julm Donk
                          • Oct 2008
                          • 80

                          #87
                          Re: Step By Step Pokah plaanid

                          Selge

                          Comment

                          • 2Godfather1
                            Jube Noob
                            • Oct 2008
                            • 101

                            #88
                            Re: Step By Step Pokah plaanid

                            Algselt postitas Tigrano
                            Tere kõigile,

                            Olin puhkamas, nüüd veel olen haigeks jäänud. Eelmise nädala loengud ilmuvad sellel kolmapäeval, kui tervis päris hulluks ei lähe >:(

                            Loengud vajavad veel natuke vormistamist, kogu loengu koostamine ja foorumi keskonda ülespanek võttis ka oodatust rohkem aega. Teen kohe selle kuu plaanid ja katsun ajakava ning loengu teema mahtu paremini planeerida. Kavatsen kuni 6 novembrini ainult Pokah ja foorumiga tegeleda

                            Peatselt kohtumiseni,

                            Tigrano
                            Võiks ikka natuke kauem, kui ainult 6.novembrini sellega tegeleda.. Olen paar nädalat eemal olnud - kuid HUD, mis oli viimane loeng, ongi viimane loeng!

                            Ata-ata, Tig.

                            Comment

                            • kilu6
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1305

                              #89
                              Re: Step By Step Pokah plaanid

                              Andke aega mehele. Üks väga hea loeng kuu jooksul on juba super. Head asja väga heaks teha sealjuures on just see asi, mis kõige rohekm aega võtab.

                              Comment

                              • Skyline
                                Grinder
                                • Dec 2008
                                • 510

                                #90
                                Re: Step By Step Pokah plaanid

                                Tervist.

                                On veel võimalus ennast nö. Käpana üles anda ?

                                Comment

                                Working...