Step By Step Pokah plaanid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #61
    Re: Step By Step Pokah plaanid

    Algselt postitas Sulgpallur
    MA Käpp,

    aga sa käisid kahvli saates pokkerist rääkimas, millal see saade oli 100aastat tagasi ?
    Umbes jah 100 aastat pole vägapalju mööda öeldud ;D

    Comment

    • evolution-x
      Räme Fish
      • Oct 2008
      • 1

      #62
      Re: Step By Step Pokah plaanid

      oeln kah käpp 8)

      Comment

      • masterpuppet
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2094

        #63
        Re: Step By Step Pokah plaanid

        Obv, et käpp. Väga hää video oli. Avastasin kah selle värvikoodi värgi HEM'il.

        Comment

        • antnx
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3102

          #64
          Re: Step By Step Pokah plaanid

          Kas mingit coachingu moodi sessi kah tuleb?

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #65
            Re: Step By Step Pokah plaanid

            Algselt postitas antnx
            Kas mingit coachingu moodi sessi kah tuleb?
            Kindlasti tuleb

            Comment

            • Marek K.
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 1477

              #66
              Re: Step By Step Pokah plaanid

              KÄPP! (käsi) ;D

              Comment

              • farik666
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 834

                #67
                Re: Step By Step Pokah plaanid

                kas saaks nüüd kuskilt seda alla ka laadida palun... 41 minti sellest väiksest ruudust paneb silmad huugama..

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #68
                  Re: Step By Step Pokah plaanid

                  Algselt postitas farik666
                  kas saaks nüüd kuskilt seda alla ka laadida palun... 41 minti sellest väiksest ruudust paneb silmad huugama..
                  Järmine, nädal saab täis versioon valmis, katsun allalaaditava versiooni ka panna.

                  Kohe kohe uploadin ka loengu nr.2 üles loodan, et jõuab veel selle kuupäeva sees, vaatasin, et nii lühike loeng tuleb aga võta näpus aega võttis omajagu ;D

                  Comment

                  • sohilaps
                    Räme Fish
                    • Oct 2008
                    • 3

                    #69
                    Re: Step By Step Pokah plaanid

                    terevist;
                    väga hea projekt, respect ... a mis see käpp olemine tähendab täpsemalt? lihtsalt huviliste list? ise kavatsen need loengud ja videod läbi lugeda ... edu!

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #70
                      Re: Step By Step Pokah plaanid

                      Algselt postitas sohilaps
                      terevist;
                      väga hea projekt, respect ... a mis see käpp olemine tähendab täpsemalt? lihtsalt huviliste list? ise kavatsen need loengud ja videod läbi lugeda ... edu!
                      Tere tulemast sohilaps,

                      Käpad on jah Pokah huvilised, aeg ajalt uuendan nimekirja. Kunagi on kindlasti kasu, et nimekirjas oled ;D

                      Kohtume järmises loengus.

                      Parimat soovides,

                      Tigrano

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #71
                        Re: Step By Step Pokah plaanid

                        Väike teatis, kes ootavad pokkeri terminite kohta Pokah loengut juba, siis selle kallal momendil tegutsen ei anna pead, et selle täna valmis saan, kuna neid termineid ikka on ja emakeelde panek ei ole just kõige lihtsam tegevus >:(

                        Seega varuge natuke kannatust, momendil lõpetan ka HUDi loengut, siis selle saate boonusena

                        Samuti tõlgin Teile kogu HUDi terminid.

                        Comment

                        • Keiss
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1592

                          #72
                          Re: Step By Step Pokah plaanid

                          Tore oleks kui paned ka kõik imelühendid kirja

                          sptr
                          dktr
                          cpse
                          cpqw

                          või mida iganes ;D

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #73
                            Re: Step By Step Pokah plaanid

                            Algselt postitas Keiss
                            Tore oleks kui paned ka kõik imelühendid kirja

                            sptr
                            dktr
                            cpse
                            cpqw

                            või mida iganes ;D
                            Üritan neid ka panna, endale se samuti avastamata maa :o

                            Comment

                            • -andres-
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4546

                              #74
                              Re: Step By Step Pokah plaanid

                              Nüüd foorumit avastades, saan ka loomulikult käpp ära öelda :).

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #75
                                Re: Step By Step Pokah plaanid

                                Algselt postitas -andres-
                                Nüüd foorumit avastades, saan ka loomulikult käpp ära öelda :).
                                Tere -andres-,

                                Kell on praegu 2 öösel, kirjutan Teile pokah 3 loengut ;D, loe eelnevad loengud läbi, vastan, kui jõuan Sinule NL10 nurgas.

                                Ööd,

                                Tigrano

                                Comment

                                Working...