Step By Step Pokah plaanid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #46
    Re: Step By Step Pokah plaanid

    Algselt postitas 2Godfather1
    Meeldiks, kui esialgu on Pokah Academy/Kool/Klubi tunnid 2x nädalas - hiljem raskemad teemad võiksid ilmuda kord nädalas.
    Kontrolltööd võiksid olla iga 4-5 teema tagant ja hinnatud VÄGA KARMILT. :P
    Arvatavasti jah hakkab alates Preflop mängust 1x nädalasPokah toimuma , ning siis jõuan muud huvitavat ka veel välja mõelda

    Comment

    • antnx
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3102

      #47
      Re: Step By Step Pokah plaanid

      olen testi poolt +1

      Comment

      • Rahapada
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1178

        #48
        Re: Step By Step Pokah plaanid

        obvious käpp veel juures... :)

        kindlasti kontrolltöid...
        ja tunnikaid :D
        ja karm hindamine paneb õppima :)

        materjalid on niikuinii juures ... selles mõttes hea vms

        ja aitähh

        Comment

        • taasver
          Grinder
          • Oct 2008
          • 584

          #49
          Re: Step By Step Pokah plaanid

          Ma testide poolt ei ole. 8)

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #50
            Re: Step By Step Pokah plaanid

            Eks näis mingid testid tulevad anyway

            Comment

            • Rahapada
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1178

              #51
              Re: Step By Step Pokah plaanid

              ajah ja ma hakkasin nüüd ka HEM'i peale mõtlema, pt3 ei võimalda igasuguste protsentide puhul värvi ise muuta lasta... numbrid on muidugi samad, aga kui juba eemalt märkad, et roheline, siis on kergem mõelda, et tõesti istuks lauda maha :)

              Comment

              • Keiss
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1592

                #52
                Re: Step By Step Pokah plaanid

                Mina tahaks küll teste.

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #53
                  Re: Step By Step Pokah plaanid

                  Algselt postitas Keiss
                  Mina tahaks küll teste.
                  Saab tehtud, esimene küsimus, kas tead kust või millisest kaardimängust sai alguse pokker ;D

                  Comment

                  • Keiss
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1592

                    #54
                    Re: Step By Step Pokah plaanid

                    Ei tea küll ja ei hakanud kuskilt otsima ka, aga pakuks, et ikka USA-st ja ilmselt oli esimene pokkerimäng 5-card draw.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #55
                      Re: Step By Step Pokah plaanid

                      ma ei ole kindel aga ma olen kindel, et esimene mäng kohe kindlasti 5 card draw ei olnud.

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #56
                        Re: Step By Step Pokah plaanid

                        Õige vasus on 5 card draw ja stud. Need mängud tomineerisid pea sajandi

                        Comment

                        • Keiss
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1592

                          #57
                          Re: Step By Step Pokah plaanid

                          Mul on jah see meeles ilmselt seetõttu, et nooremana olin kõva vesternide fänn ;D Siiamaani vaatan vahest. Ja studi mängisid nad ka seal pidevalt jah.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #58
                            Re: Step By Step Pokah plaanid

                            kas enne päris pokkerit ei olnud üldse miski imeliku nimega kaardimäng, mis oli poque või midagi sellist?? Ja see oli hoopis erinev, kui pokker ja minuteada ei olnud ka seal mastikaarde?

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #59
                              Re: Step By Step Pokah plaanid

                              Algselt postitas ranka
                              kas enne päris pokkerit ei olnud üldse miski imeliku nimega kaardimäng, mis oli poque või midagi sellist?? Ja see oli hoopis erinev, kui pokker ja minuteada ei olnud ka seal mastikaarde?
                              Oli oli ranka, Poque täitsa olemas, ja seal just võeti kasutusele mastikaardid esimest korda. Rohkem ei saa rääkida, kuna homme tuleb ju ikkagi loeng sellest ;D

                              Comment

                              • Sulgpallur
                                Julm Donk
                                • Oct 2008
                                • 80

                                #60
                                Re: Step By Step Pokah plaanid

                                MA Käpp,

                                aga sa käisid kahvli saates pokkerist rääkimas, millal see saade oli 100aastat tagasi ?

                                Comment

                                Working...