Step By Step Pokah plaanid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #31
    Re: Step By Step Pokah plaanid

    Algselt postitas gert23
    njah sa ikka äärmiselt tubli ja töökas. Arvan ka et 1 kord nädalas oleks mõistlikum. Sinu enda huvides ka :)
    Võibolla tõesti, siis on aega Teile mingit muud pulli ka teha ;D

    Comment

    • kivisaba
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2514

      #32
      Re: Step By Step Pokah plaanid

      käpp obv
      ja nõustun kah et selline jutustav osa võiks olla 2x nädalas aga sellised raskemad teemad võiks ollla siis 1x nädalas saab ka feedbackki
      samuti võiks olla ka kodused ülesanded nagu näiteks et seadistada Hud jne

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #33
        Re: Step By Step Pokah plaanid

        Algselt postitas kivisaba
        käpp obv
        ja nõustun kah et selline jutustav osa võiks olla 2x nädalas aga sellised raskemad teemad võiks ollla siis 1x nädalas saab ka feedbackki
        samuti võiks olla ka kodused ülesanded nagu näiteks et seadistada Hud jne
        Hakkab tulema, teete juba suu lahti ;D

        Comment

        • Davy
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1341

          #34
          Re: Step By Step Pokah plaanid

          Nii sain ka aega, et ära vaadata ja peab tunnistama, et kuigi kasutan hud juba mitu kuud, siis sain siiski paar ideed juurde, kuidas oma hudi paremini konfida, nii et isegi näitlik õppetund on oma eesmärki juba täitmas:)

          EDU!

          P.S. Kas lõppu lisasid vpipX2 sellepärast, et tsekkida, kas mehed lõpuni vaatavad? ;D

          Comment

          • sokimeez
            Räme Fish
            • Oct 2008
            • 10

            #35
            Re: Step By Step Pokah plaanid

            Olen käsi :) Saab vähemalt maakeeles korraliku õpetuse. Aga jõudu!

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #36
              Re: Step By Step Pokah plaanid

              Algselt postitas Davy
              Nii sain ka aega, et ära vaadata ja peab tunnistama, et kuigi kasutan hud juba mitu kuud, siis sain siiski paar ideed juurde, kuidas oma hudi paremini konfida, nii et isegi näitlik õppetund on oma eesmärki juba täitmas:)

              EDU!

              P.S. Kas lõppu lisasid vpipX2 sellepärast, et tsekkida, kas mehed lõpuni vaatavad? ;D
              Väga hea, et sain juba abiks olla. Ilmelik ongi see, et paljud alles avastavad, kui vajalik on tegelikult HUDi olemasolu ;D

              Kaks korda panin lõppu just sinu jaoks

              Comment

              • sokimeez
                Räme Fish
                • Oct 2008
                • 10

                #37
                Re: Step By Step Pokah plaanid

                Tekkis mõte.
                Et kuna plaanid on teil suured ja idee korralik, siis võiks asi ka võimalikult paljude huvilisteni jõuda. Sest mängijaid ning huvilisi on kindlasti rohkem, kui need kes siin osalemisest teatanud.
                Eestis ju ilmumas tore pokkeri ajakiri. Point minu jutul: Teha ajakirjaga koostööd ning juba toimunud õppetunnid, võiks panna plaadile ning plaat panna ajakirjaga kaasa. (või algatuseks üks demo plaat)
                Niimoodi jõuaks selline tore õpetus rohkemate inimesteni. Üldjoontes aitaks kindlasti kaasa pokkeri-mängu kultuuri tõstmisele eestis.

                Saigi südamelt oma lihtne mõte ära öeldud.

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #38
                  Re: Step By Step Pokah plaanid

                  Algselt postitas sokimeez
                  Tekkis mõte.
                  Et kuna plaanid on teil suured ja idee korralik, siis võiks asi ka võimalikult paljude huvilisteni jõuda. Sest mängijaid ning huvilisi on kindlasti rohkem, kui need kes siin osalemisest teatanud.
                  Eestis ju ilmumas tore pokkeri ajakiri. Point minu jutul: Teha ajakirjaga koostööd ning juba toimunud õppetunnid, võiks panna plaadile ning plaat panna ajakirjaga kaasa. (või algatuseks üks demo plaat)
                  Niimoodi jõuaks selline tore õpetus rohkemate inimesteni. Üldjoontes aitaks kindlasti kaasa pokkeri-mängu kultuuri tõstmisele eestis.

                  Saigi südamelt oma lihtne mõte ära öeldud.

                  Huvitav mõte aga momendil ei ole nii suurejooneliste plaanide peale küll mõelnud ;D Meil on momendil kõik tasuta, siis ei ole ka vastutust ning kõik vaatavad vabatahtlikult, kui juba raha võtaksime, siis jutt oleks teine. Kindlasti siis peaks hakkama valima juba sõnu, panema tohutut rõhku kvaliteedile jne selleks meil siin praegu jaksu ei ole kuna teeme kõik oma vabast ajast ;D

                  Parimat soovides,

                  Tigrano

                  Comment

                  • HouseOfAces
                    Julm Donk
                    • Oct 2008
                    • 69

                    #39
                    Re: Step By Step Pokah plaanid

                    Käpp sai enne alla pandud, aga nimekirjas ei ole
                    Vaatasin teemad läbi ja leidsin veel nimesid, kes on nimekirja lisamisel kahe silma vahele jäänud.

                    jawbreaker
                    altzie
                    pkmarek

                    Comment

                    • kivisaba
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2514

                      #40
                      Re: Step By Step Pokah plaanid

                      ei tea mind ei julgeta ka sinna listi millegi pärast panna :S

                      Comment

                      • Jousou
                        Räme Fish
                        • Oct 2008
                        • 22

                        #41
                        Re: Step By Step Pokah plaanid

                        Kui nimekirjas olek vajalik õppetööl osalemiseks, siis muidugi in.

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #42
                          Re: Step By Step Pokah plaanid

                          Nimekirjaga on esialgu selline pull, et kuna huvilisi tuleb nii või naa koguaeg juurde, siis midagi ei juhtu, kui kedagi pole misiganes põhjusel, sinna lisanud (ei ole tahtnud ka teha eraldi, et registeeruge Pokah kursusele või midagi sellist) kuna kõik on oodatud ka edaspidi.

                          Nimekirja point oleks edaspidi kindlasti olemas, sest hakkan kindlasti korraldama nimekirjas olijatele eraldi võistlusi ja huvitavaid üritusi, kindlasti parimad saavad ka primeeritud. Samuti tahaks vahest selgitada välja parimad Pokah õpilased aga kuidas seda teha on veel suur küsimärk ;D

                          Kindlasti sooviks, et kogu seltskond saab omavahel hästi läbi ning nagu mina katsun, siin Teid aidata ja ise areneda, võiksite ka Teie ( Pokah liikmeid ) kõiki teisi liikmeid aidata, kui tunnete, et teate mida mõni vajaks jne seega saaksite ka oma panuse anda, mis oleks teretulnud nähe. Seega võiksime ükskord hiljem, kui kõik õnnestub ja meil on oma lõbus seltskond, moodustada kasvõi Pokah Klubi ;D

                          Comment

                          • HotGutShot
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2029

                            #43
                            Re: Step By Step Pokah plaanid

                            Kas millalgi tuleb loeng AHK seadistamise kohta ka , näiteks Prima võrgule :D?

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #44
                              Re: Step By Step Pokah plaanid

                              Algselt postitas HotGutShot
                              Kas millalgi tuleb loeng AHK seadistamise kohta ka , näiteks Prima võrgule :D?
                              Kindlasti mitte lähima aasta jooksul aga seda võib ehk eraldi teha, kui aega leiame

                              Comment

                              • 2Godfather1
                                Jube Noob
                                • Oct 2008
                                • 101

                                #45
                                Re: Step By Step Pokah plaanid

                                Meeldiks, kui esialgu on Pokah Academy/Kool/Klubi tunnid 2x nädalas - hiljem raskemad teemad võiksid ilmuda kord nädalas.
                                Kontrolltööd võiksid olla iga 4-5 teema tagant ja hinnatud VÄGA KARMILT. :P

                                Comment

                                Working...