Algajale

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • toivo
    Räme Fish
    • Jun 2015
    • 1

    #1

    Algajale

    Milliseid raamatuid soovitate algajale online pokkeri mängijale?
    Internetist leiab suurel hugal soovitusi, aga sooviks just teada mis siinne foorumirahvas soovitaks.
  • gamblingFTW
    Vana Tegija
    • Aug 2012
    • 1122

    #2
    Re: Algajale



    E: ja kõik keskendumise ja õppimisega seotud eneseabi raamatud. Endale väga pokkeri mindseti raamatud ei ole istunud.
    Last edited by gamblingFTW; 19.06.15, 11:13.

    Comment

    • tafka31
      Grinder
      • Dec 2009
      • 853

      #3
      Re: Algajale

      Algajale tõenäoliselt liiga keeruline see raamat

      Comment

      • gamblingFTW
        Vana Tegija
        • Aug 2012
        • 1122

        #4
        Re: Algajale

        Mdea vb küll. Õpikuvormis mitu kuud sellega tööd teha imo kasulikum, kui mingid lebomad lähenemised. Tuleb lihtsalt pushida ennast ja lisamaterjali otsida topicute kohta millest aru ei saa. Foorumites ja pokerbuddy'dega arutleda jne...

        Comment

        • tafka31
          Grinder
          • Dec 2009
          • 853

          #5
          Re: Algajale

          (Y) good point

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #6
            Re: Algajale

            vast enamik siinsetest rahalaua mängijatest on alustanud samast kohast. aru saamiseks, mis mäng see pokker on, mis on positsioon jne kehtib ka 2015:

            Comment

            • trasadonkad
              Grinder
              • May 2014
              • 672

              #7
              Re: Algajale

              http://www.blackrain79.com/p/book.html lugesin ise ja meeldis'
              e/ ei m2leta kus tasuta lugeda sai

              Comment

              • atsetoon
                Joomas õlut Atsetooniga
                • May 2009
                • 1105

                #8
                Re: Algajale

                Jaak Madison
                Last edited by atsetoon; 19.06.15, 16:51.

                Comment

                • atsetoon
                  Joomas õlut Atsetooniga
                  • May 2009
                  • 1105

                  #9
                  Re: Algajale

                  Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
                  Algajale tõenäoliselt liiga keeruline see raamat
                  +1. GTO ei ole NL10-s vajalik.
                  Last edited by atsetoon; 19.06.15, 16:49.

                  Comment

                  • feelitwell
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2015
                    • 328

                    #10
                    Re: Algajale

                    Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                    +1. GTO ei ole NL10-s vajalik.
                    Aga vajalik kõrgemal, ja kui jagad seda nl10 ajal siis oled juba edumaaga jõudes SSNL enamus regide ees

                    Comment

                    • virukunn
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 2036

                      #11
                      Re: Algajale

                      Algselt postitas feelitwell Vaata postitust
                      Aga vajalik kõrgemal, ja kui jagad seda nl10 ajal siis oled juba edumaaga jõudes SSNL enamus regide ees
                      Ei ütleks, kui sa hakkad balancema siis on raske tagasi adjustida mingi micro regi strati peale ja see rikub mängu ja ev-d. Alla nl50 ma erilist tähelepanu sellele ei pööraks. Iga asi omal ajal.

                      Comment

                      • feelitwell
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2015
                        • 328

                        #12
                        Re: Algajale

                        Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                        micro regi strati
                        micro "regil" pole strati. Vähesed vennad nagu blackrain ei mõjuta keskmist micromeest ja tema tulemusi drastiliselt.

                        Comment

                        • feelitwell
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2015
                          • 328

                          #13
                          Re: Algajale

                          Kui sa jagad mängu natukenegi sügavamalt, kui enamus vennad kes isegi aastaid pokkeriga tuttavad olnud (ka mina) rääkimata nedest kes lihtsalt tuima kaarti mängivad ja nuppe klikavad, siis kindlasti teenid rolli, et jõuda nl50, kus juba siis omad eelist enamus regide üle nagu mainisin. just imho

                          Comment

                          • atsetoon
                            Joomas õlut Atsetooniga
                            • May 2009
                            • 1105

                            #14
                            Re: Algajale

                            Põhimõtteliselt kui sa praegu hakkaksid uut keelt õppima, siis ei alustaks sa mitte tähestikust vaid võtaksid endale suvalise raamatu kätte ja ajaksid sõnaraamatuga järge.

                            Comment

                            • feelitwell
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2015
                              • 328

                              #15
                              Re: Algajale

                              Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                              Põhimõtteliselt kui sa praegu hakkaksid uut keelt õppima, siis ei alustaks sa mitte tähestikust vaid võtaksid endale suvalise raamatu kätte ja ajaksid sõnaraamatuga järge.
                              Ma teeksin seda, kui peaksin/tahaksin tajuda ja saada keele ülikiirelt selgeks või õigemini vundament alla, et kergemini aru saada ülejäänust mis ees ootab.
                              Usun, et kui võtta kaks venda, kes esimest korda kuulevad sõna pokker, ühele anda nö sissejuhatus artikkel tavapärane õppematerjal, kaks pokkerisõpra ja foorum ning teisele vennale anda advanced raamat kätte kes hakkab sõnaraamatuga (google) järge ajama saab asja tajuma ja nl50sse enne kui esimene vend jõuab esimest korda riverisse :) hetkel oman sellist mindseti, ajan sõnaraamatuga järge kõige üle mis puututab pokekrit. Oleksin õnnelik olnud, kui oleks sellise mõttemaailmaga asja alguses ette võtnud.
                              See ei ole kerge, aga tulemused on tajutavad kiiremini, kui ükski teine meetod. IMHO

                              Comment

                              Working...