Re: Step By Step Pokah
Tere pendula,
Ära sinna NL20 kiirusta, see mäng ei ole Sul veel NL20 jaoks korras, olen täiesti kindel. Ole hea tule NL10 nurka, teema leiad strateegia alt.
Ilusat päeva,
Tigrano
Algselt postitas pendula
Ära sinna NL20 kiirusta, see mäng ei ole Sul veel NL20 jaoks korras, olen täiesti kindel. Ole hea tule NL10 nurka, teema leiad strateegia alt.
Ilusat päeva,
Tigrano
Kusjuures mina neid boarde ei kardagi nii väga kui ülekaarte jms. Aga eks ranka teab rohkem, sest tema on analüüsinud HEM-is. Tglt võiks olla küll eraldi teema cbeti kohta.
Comment