Step By Step Pokah

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Keiss
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1592

    #106
    Re: Step By Step Pokah

    Jah, edu foldimisel ja raisemisel

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #107
      Re: Step By Step Pokah

      Kui alles alustad mängimist, siis kindlasti ei ole paha mängida top kaartidega, küll need kogemused hiljem tulevad. Alguses oota kaarti ja kindlasti ole nendega agressiivne.

      Küll hakkama saad kylamees81

      Comment

      • kylamees81
        Räme Fish
        • Oct 2008
        • 10

        #108
        Re: Step By Step Pokah

        tänud toetuse eest, sess jäigi 32 sendiga plussi :)

        24 lauda...endal kahe lauagagi raskusi.

        palju nende premium kätega tõstma peaks, vennad tulevad mingi 20 sendise tõstega suht vabalt kaasa, kohe all -in laksata?

        kyla

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #109
          Re: Step By Step Pokah

          Algselt postitas kylamees81
          tänud toetuse eest, sess jäigi 32 sendiga plussi :)

          24 lauda...endal kahe lauagagi raskusi.

          palju nende premium kätega tõstma peaks, vennad tulevad mingi 20 sendise tõstega suht vabalt kaasa, kohe all -in laksata?

          kyla
          Kui mängid tight-imat stiili, siis võiksid natuke rohkem alati tõsta, et valuet oma premiumitele saada. Preflop kindlasti ära all in mine, see reedaks ja ei ole mõistlik.

          Comment

          • Keiss
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1592

            #110
            Re: Step By Step Pokah

            Welcome to PokerNews, the World's No.1 Poker info source. Live reporting, online poker site reviews, strategy, freerolls & bonuses, plus Casino guides.


            Ma arvan see aitaks sind alguses päris palju.

            Comment

            • bounce
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 865

              #111
              Re: Step By Step Pokah

              tere

              minu lugu algab sellest siis, kui sattusin kevadel peale HSP-le youtubes ja vaatasin need neli olemasolevat hooaega ära kohe esimese hooga. sai siis kohe esimene deposiit tehtud pkr-i, mis kestis kuskil 2 nädalat (olin isegi nullis pikemat aega, kui ühel reedel tuli hea mõte sodi peaga kell kolm öösel mängida ja sinna läks pool bankrollist, järgmine päev pohmakaga tahtsin kiirelt tagasi teha, sinna läks teine pool). siis sai paus tehtud, ainult freerollid, 1 raamat läbi loetud (sklansky ja milleri theory and practice) ning nüüd paar kuud tagasi uus deposiit tehtud. sellest ajast saadik maadlen ühe põhiprobleemiga - mitmeid kordi on juba juhtunud olukord, kus õnnestub ühe-kahe õhtuga võita 3-4 buy-inni, järgmine päev on jälle ilus ja lootused sama streaki jätkata. siiamaani on alati lõppenud see järgmine päev tagasi nullis, ehk isegi kerges miinuses. ise olen hakanud kahtlustama et mängin plussis olles liiga marginaalseid käis enda jaoks ja hakkan ette kujutama jälle seda et kõik tahavad mind bluffida. mängin mikrolimiite, ei hakka isegi üritama midagi enamat, kui juba seal failin. niiet minu jaoks on see step by step üritus vägagi tänuväärt ettevõtmine.

              edu

              Comment

              • pendula
                Jube Noob
                • Oct 2008
                • 155

                #112
                Re: Step By Step Pokah

                Algselt postitas kylamees81
                tänud toetuse eest, sess jäigi 32 sendiga plussi :)

                24 lauda...endal kahe lauagagi raskusi.

                palju nende premium kätega tõstma peaks, vennad tulevad mingi 20 sendise tõstega suht vabalt kaasa, kohe all -in laksata?

                kyla
                Mul käis ka mäng alguses kõik suhteliselt ühte auku. Ehk siis allamäge. Seni kuni õppisin preflopis raise'ima. Mängin NL10. 4-6 lauas. Nüüd vahepeal on bankroll veidi suurenenud ja kolisin mõneks ajaks NL20-sse. Kui bet-nupuga preflopis ära harjud, siis vähemalt minu jaoks asi paranes kohe. Isiklikult raise'in preflop 3BB. Tundub hetkel mõistlik. Arvan, et kui suuremini panustaksin, hirmutaks minusuguse algaja keskmise käega ära. Vähem pole nagu ka mõtet, sest value jääb väikeseks ja teine asi, siis tuleks jälle mõni prahiga kaasa, hitib flopi ja edasi võib väga kurvalt lõppeda. Kuigi selles valguses vahepeal juba tundub, et võiks 4BB proovida.
                Nüüd edasi üritan oma cbetti teadikult suunata ja analüüsida, sest selle tegemisel käsi veel tõrgub. Kuigi saan aru nii, et preflop raise'ile peaksin vähemalt flopil enamasti alati ka cbeti tegema? Hudi mul veel pole, aga plaan on kohe kohe peale panna. Kui juba seda suudab lugeda, siis cbetil ka millelegi toetuda.
                Igatahes tundub, et mul mingid tüüpvead, mida kogu aeg teen, sest bankroll ei kipu tõusma. Niikui natuke edasi liigun, tuleb 1-2 päeva, kus olen bankrolliga jälle sealmaal, et tuleb madalamasse lauda tagasi kolida. Siis vaikselt ja vaevaliselt ronin ülespoole tagasi.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #113
                  Re: Step By Step Pokah

                  Algselt postitas pendula
                  Nüüd edasi üritan oma cbetti teadikult suunata ja analüüsida, sest selle tegemisel käsi veel tõrgub. Kuigi saan aru nii, et preflop raise'ile peaksin vähemalt flopil enamasti alati ka cbeti tegema?
                  Vähemalt 60%!

                  Ja minu arvates oleks õigem teha cbet 100% ajast (100% on kindlasti vale AGA ÕIGEM), kui 50% ajast! Ja päris algajale annaks kiirelt paar näpunäidet, kui sul käsi täiesti läks flopist mööda ja sa olid preflop raiseja, siis cbeti ära tee:
                  • 1) kui on 2 või rohkem vastast
                  • 2) kui flopis on 3 masti kaardi (näiteks: 2 , 7 8 )
                  • 3) kui flopis on 3 rea kaardi (7 8 9 )
                  • 4) kui flopis on 2 masti kaardi + lähestikku kaardid ( 7 6 9 )
                  • 5) kui vastane on short-stack (väikese stackiga) ja su cbeti suurus on 30% või rohkem tema stackist (ehk ta on suht commited ja SA oled ka commited peale betti). Näiteks: flopis on pot 10$, vastasel on järgi 18$


                  Ülejäänud kordadel tee cbet (nii valmis käega, kui ka õhuga!)

                  Kui neid paari punkti jälgid, siis cbeti% peaks olema sul sinna 80-90% kanti, mis oleks ka tegelikult VÄGA kõrge aga edasiseid bette võid ise analüüsida. Ja eelloetud "reeglid" on optimaalsed aga mitte alati õiged! Vahest on ka korrektne kahe vastase korral CBET panna või drawi boardil.

                  Comment

                  • Davy
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1341

                    #114
                    Re: Step By Step Pokah

                    2) kui flopis on 3 masti kaardi (näiteks: 2 , 7 8 )


                    Siin 1 vastasega kindlasti cbet, see et tal see flushi kaart käes on ~40% juurde ja ilma selleta ta sul eriti jätkata ei taha kui flopp läks mööda...kui tal on mingi nõrk mastikaart, siis võib sellegi ka ära foldida. Mikrodes igatahes see cbet peaks edukalt töötama. Iskiklikult foldin siin isegi marginaalse made handi.

                    Comment

                    • Klamber®
                      Õpihimuline Mängur
                      • Sep 2008
                      • 335

                      #115
                      Re: Step By Step Pokah

                      Algselt postitas Davy
                      2) kui flopis on 3 masti kaardi (näiteks: 2 , 7 8 )


                      Siin 1 vastasega kindlasti cbet, see et tal see flushi kaart käes on ~40% juurde ja ilma selleta ta sul eriti jätkata ei taha kui flopp läks mööda...kui tal on mingi nõrk mastikaart, siis võib sellegi ka ära foldida. Mikrodes igatahes see cbet peaks edukalt töötama.
                      selle jutuga täiesti nõus, jõudsid ette ära kirjutada

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #116
                        Re: Step By Step Pokah

                        Algselt postitas ranka
                        • 2) kui flopis on 3 masti kaardi (näiteks: 2 , 7 8 )

                        Minu meelest on monotoonsed flopid väga ciibetitavad, kui nad eriti connected(lähestikku) pole. Nt raised A T enne floppi, flop lendab K 7 2 , siis oleks vaja tulistada.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #117
                          Re: Step By Step Pokah

                          Algselt postitas Davy
                          2) kui flopis on 3 masti kaardi (näiteks: 2 , 7 8 )

                          Siin 1 vastasega kindlasti cbet, see et tal see flushi kaart käes on ~40% juurde ja ilma selleta ta sul eriti jätkata ei taha kui flopp läks mööda...kui tal on mingi nõrk mastikaart, siis võib sellegi ka ära foldida. Mikrodes igatahes see cbet peaks edukalt töötama.
                          Monotoon boardid on kõige halvemad (kõige vähem cbetid õnnestuvad) boardid cbettimiseks nii praktikas kui ka teoorias. Seda saad ka HEM'is kontrollida - lase kõik käed läbi erinevate boardide puhul.

                          Tegelt me võikski teha eraldi cbeti teema, kus paneme kõik oma cbetti %-endi erinevate boardide juures (montoon, 2-tone, rainbow, paired, non-paired, ace high, king high, queen high, T and lower etc) ja siis sinna juurde cbettide õnnestumie protsendid. Kui mu mälu mind alt ei pea siis mu cbeti tegemise %-ent oli montoon boardil kõige väiksem ja õnnestumise %-ent samuti kõige väiksem! See tähendab, et ma valisin cbeti väga hoolikalt ja kõige rohkem sai callitud või raisetud!

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #118
                            Re: Step By Step Pokah

                            Algselt postitas ranka
                            Monotoon boardid on kõige halvemad (kõige vähem cbetid õnnestuvad) boardid cbettimiseks nii praktikas kui ka teoorias. Seda saad ka HEM'is kontrollida - lase kõik käed läbi erinevate boardide puhul.

                            Tegelt me võikski teha eraldi cbeti teema, kus paneme kõik oma cbetti %-endi erinevate boardide juures (montoon, 2-tone, rainbow, paired, non-paired, ace high, king high, queen high, T and lower etc) ja siis sinna juurde cbettide õnnestumie protsendid. Kui mu mälu mind alt ei pea siis mu cbeti tegemise %-ent oli montoon boardil kõige väiksem ja õnnestumise %-ent samuti kõige väiksem! See tähendab, et ma valisin cbeti väga hoolikalt ja kõige rohkem sai callitud või raisetud!
                            K72 on cbetitbva aga K76 siis cbetid samamoodi?

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #119
                              Re: Step By Step Pokah

                              Algselt postitas ranka
                              K72 on cbetitbva aga K76 siis cbetid samamoodi?
                              Ei, see läheb liiga ohtlikuks.

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #120
                                Re: Step By Step Pokah

                                Algselt postitas bounce
                                tere

                                minu lugu algab sellest siis, kui sattusin kevadel peale HSP-le youtubes ja vaatasin need neli olemasolevat hooaega ära kohe esimese hooga. sai siis kohe esimene deposiit tehtud pkr-i, mis kestis kuskil 2 nädalat (olin isegi nullis pikemat aega, kui ühel reedel tuli hea mõte sodi peaga kell kolm öösel mängida ja sinna läks pool bankrollist, järgmine päev pohmakaga tahtsin kiirelt tagasi teha, sinna läks teine pool). siis sai paus tehtud, ainult freerollid, 1 raamat läbi loetud (sklansky ja milleri theory and practice) ning nüüd paar kuud tagasi uus deposiit tehtud. sellest ajast saadik maadlen ühe põhiprobleemiga - mitmeid kordi on juba juhtunud olukord, kus õnnestub ühe-kahe õhtuga võita 3-4 buy-inni, järgmine päev on jälle ilus ja lootused sama streaki jätkata. siiamaani on alati lõppenud see järgmine päev tagasi nullis, ehk isegi kerges miinuses. ise olen hakanud kahtlustama et mängin plussis olles liiga marginaalseid käis enda jaoks ja hakkan ette kujutama jälle seda et kõik tahavad mind bluffida. mängin mikrolimiite, ei hakka isegi üritama midagi enamat, kui juba seal failin. niiet minu jaoks on see step by step üritus vägagi tänuväärt ettevõtmine.

                                edu
                                Tere tulemast klubisse bounce,

                                Loe kõik eelnevad loengud läbi.

                                Jah sodi peaga ei ole kõige mõistlikum cashi mängida, loodan, et edaspidi nii ei juhtu. Järmine kuu on selle kohta ka loeng meil

                                Küll nendest mikro limiitidest jagu saab, kui tahtmist on.


                                Ilusat päeva,

                                Tigrano


                                Comment

                                Working...