Step By Step Pokah

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mcbethk
    Bännitud
    • Oct 2008
    • 687

    #31
    Re: Step By Step Pokah

    mh :/ Paljud oleksid ju sellest huvitatud ranka..

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #32
      Re: Step By Step Pokah

      Jah ma tean aga kahjuks ei ole see foorum reklaami spammimise kohta. Hetkel puuduvad reeglid ja seekord saad andeks (saatsin sulle ka vastava PM-i). Lähipäevil need reeglid ka siia ilmuvad ja ütlen koha ära, et reklaam omakasu eesmärgil on keelatud! Kui tahad tee seda oma blogis või mõnel muul veebilehel, kus see on lubatud (see on 99% lehtedel keelatud).

      Spammi alla ei kuulu pokkeritubade head ja huvitavad pakkumised või mõned muud huvitavad sündmused/turniirid/mängud.

      Aga kahjuks siia teema alla see asi üldse ei kuulu, kui tahad edasi vaielda, siis teen uue teema muu alafoorumi kategooria alla ning tõstan antud postitused sinna. Seega sellel teemal tagasisidet siia ei oota ja jätkame originaal postituse lainel.

      Vabandused ebameeldivuste pärast.

      Comment

      • oben
        Räme Fish
        • Oct 2008
        • 16

        #33
        Re: Step By Step Pokah

        Idee on hea.
        Mina käsi alati on midagi õppida või meelde tuletada mis juba ununema kipub :)

        Comment

        • mcbethk
          Bännitud
          • Oct 2008
          • 687

          #34
          Re: Step By Step Pokah

          Deem ranka sa oled kuri :D My bad i guess enam nii ei juhtu.

          Comment

          • kalkaan
            Jube Noob
            • Oct 2008
            • 187

            #35
            Re: Step By Step Pokah

            Peab hakkama samuti teemal silma peal hoidma. 5 tugrikut tegijatele minu poolt.

            Comment

            • RaitS
              Julm Donk
              • Oct 2008
              • 35

              #36
              Re: Step By Step Pokah

              Aga millal siis esimesed tunnid hakkavad !
              oleks käsi :)

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #37
                Re: Step By Step Pokah

                Algselt postitas RaitS
                Aga millal siis esimesed tunnid hakkavad !
                oleks käsi :)
                Esimene tund või sissejuhatus on mõeldud neljapäeval, kõik sõltub selle postituse järelkajast ;D

                Comment

                • Yokker
                  FPP Pro
                  • Oct 2008
                  • 207

                  #38
                  Re: Step By Step Pokah

                  Norm...kõik koos sõtta see juba on midagi :D

                  Comment

                  • bounce
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 865

                    #39
                    Re: Step By Step Pokah

                    asi hakkab toimuma siinsamas foorumis or kuskil jututoas?

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #40
                      Re: Step By Step Pokah

                      Algselt postitas bounce
                      asi hakkab toimuma siinsamas foorumis or kuskil jututoas?
                      Kõik hakkab kindlasti aset leidma siin foorumi nurgakeses, õppetükkide kaupa, esialgu kindlasti õppetükid sisaldavad artikleid, videosi, graafikuid jne. Kui kunagi jõume järjega näiteks õpilaste mängu analüüsimise juurde, kus tihti peaks tekkima vajadus chati, skype, või video edastamisele, siis katsume selleksajaks uurida ja katsetada parimaid lahendusi heli ja video jagamise võimalustele.

                      Comment

                      • kilu6
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1305

                        #41
                        Re: Step By Step Pokah

                        Huvitav asi. Mul endal käib asi tunde järgi ja hea oleks mingeid põhimõtteid üle käia. Unibet challenge, kui viimati tõsisemalt püüdsin cashi FR NL50 ja NL100 laudu multitableda näitas, et kui tuleb mitu keerulist olukorda korraga, siis ajud jooksevad kokku. Ei suuda lihtsalt vastast lugeda või vajalikul hetkel foldida vms.

                        Jõudu igatahes, kui võimalust püüan kaasa lüüa.

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #42
                          Re: Step By Step Pokah

                          Algselt postitas kilu6
                          Huvitav asi. Mul endal käib asi tunde järgi ja hea oleks mingeid põhimõtteid üle käia. Unibet challenge, kui viimati tõsisemalt püüdsin cashi FR NL50 ja NL100 laudu multitableda näitas, et kui tuleb mitu keerulist olukorda korraga, siis ajud jooksevad kokku. Ei suuda lihtsalt vastast lugeda või vajalikul hetkel foldida vms.

                          Jõudu igatahes, kui võimalust püüan kaasa lüüa.
                          Kui aus olla ja ennem rõhutasin, siis minu mäng on ka palju praktikaga seotud, ei ole olnud jubedat hunnikute kaupa lugemist, foorumites surfamist jne, seega on ka selle projekti mõte suuresti enda täiendamine. Samas kindlasti ei taha, et see võlu mängida ise loovalt, kunstiliselt (minu jaoks on kunstilisus mängus olulisel kohal) kaoks tänu sellele, et kõik mängivad nii, seega õpime selgeks matemaatilist poolt, et enamus puhtalt praktika pealt tehtud otsused oleks pikas perspektiivis õiged ning ei toodaks kahjumit. Kindlasti nagu ütlesid, et vahest kiilub kinni, siis võtame appi matemaatika ;D

                          Comment

                          • Cremer
                            FPP Pro
                            • Oct 2008
                            • 214

                            #43
                            Re: Step By Step Pokah

                            Tehke lahti starsi 5card draw lauad, ja just PL. Ligi 90% laudades on üks mängija Kiievist.
                            Seal nimelt mõnda aega tagasi moodustus ligi 50nest inimesest sõpruskond, kes pööras oma tähelepanu suuresti just 5card drawle. Tänaseks päevaks on sealt välja kasvanud vägagi edukaid mängijaid.
                            Mõni on ka Tallinnas Olympikus käinud, vist Eesti meistrikad vms. Igatahes nädal Eestis lõppes ühe mängija jaoks +170K eeguga :) turniirid siis.

                            Aga point, et sellisel kollektiivsusel on jõud. Ja selles mõttes on pokkerimängija kui eksportöör, kes müüb oma skilli Eestist välja ja raha sisse toob :) Sellisel raskel ajal vägagi teretulnud nähe EV-le.

                            Comment

                            • Mihkel785
                              Jube Noob
                              • Oct 2008
                              • 113

                              #44
                              Re: Step By Step Pokah

                              käsi, käsi, mina olen käsi. :)

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #45
                                Re: Step By Step Pokah

                                Algselt postitas Cremer
                                Aga point, et sellisel kollektiivsusel on jõud. Ja selles mõttes on pokkerimängija kui eksportöör, kes müüb oma skilli Eestist välja ja raha sisse toob :) Sellisel raskel ajal vägagi teretulnud nähe EV-le.
                                väga hea +1

                                Comment

                                Working...