Coachin 6maxi kuni nl200

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #16
    Re: Coachin 6maxi kuni nl200

    Mingi seos sel on tunnipalgaga ja peabki olema, samas päris üks-ühele see ei ole, nt eelmise kuu hourly'st moodustab see umbes poole.

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #17
      Re: Coachin 6maxi kuni nl200

      minuarust on see hind ikka veel üsna madal (oodake ka edasisi tõuse), arvestades kui vähe on normaalselt biitivaid mängijaid.

      alguses võib aru saada madalast hinnast kui sellest et fyte polnud ennem väga seda teinud ja tahtis teada kuidas oskab ja tagasiside kujuneb. nüüdseks ainult positiivset tagasisidet lugedes on ka normaalne asjadekäik et hind aina tõuseb. teiseks teiste õpetamine ei saa olla kunagi väga +ev kui nad ükskord sinu limiitidesse jõuavad.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #18
        Re: Coachin 6maxi kuni nl200

        Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
        minuarust on see hind ikka veel üsna madal (oodake ka edasisi tõuse), arvestades kui vähe on normaalselt biitivaid mängijaid.
        nii on. tavaliselt 2+2s algavad NL200+ crushijate hourlyd kusagil $200/h juurest.

        Comment

        • hoss23
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 2551

          #19
          Re: Coachin 6maxi kuni nl200

          Väga hästi öeldud EstPatricku poolt.

          Comment

          • Rigged
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2535

            #20
            Re: Coachin 6maxi kuni nl200

            Väga hästi öeldud, et estpatrick on hästi öelnud, hossi poolt.

            Fyte Sa mindsetti ka oskad treenida? sellega probleeme

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #21
              Re: Coachin 6maxi kuni nl200

              Algselt postitas Rigged Vaata postitust
              Väga hästi öeldud, et estpatrick on hästi öelnud, hossi poolt.
              väga hästi öeldud

              Comment

              • fyte
                Pokkerihai
                • Jun 2010
                • 3378

                #22
                Re: Coachin 6maxi kuni nl200

                Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                Fyte Sa mindsetti ka oskad treenida? sellega probleeme
                Spetsialist sel alal ei ole kahjuks, julgen soovitada tightimat BRMi, kui enamusel kombeks on - ise olen uude limiit shottinud alles siis, kui 60-70bi olemas. Eks micros võib pisut vähem olla madalama variatsiooni pärast, aga point remains.

                Comment

                • Rigged
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2535

                  #23
                  Re: Coachin 6maxi kuni nl200

                  Algselt postitas fyte Vaata postitust
                  Spetsialist sel alal ei ole kahjuks, julgen soovitada tightimat BRMi, kui enamusel kombeks on - ise olen uude limiit shottinud alles siis, kui 60-70bi olemas. Eks micros võib pisut vähem olla madalama variatsiooni pärast, aga point remains.
                  Käsi vaatan ja mõtlen siis on ez game, aga nii kui maha istun leveldan end surnuks.
                  Last edited by Rigged; 01.11.12, 12:34.

                  Comment

                  • Jäämees
                    Vana Tegija
                    • Jun 2011
                    • 1182

                    #24
                    Re: Coachin 6maxi kuni nl200

                    Ma arvan, et eelkõige peaksid ise tegelema oma mindsetiga.

                    Kõige pealt analüüsima iseennast, et mis need probleemid on ja sealt edasi vaatama.. Ega see mindset coach ka mingit ime ei tee, põhimõtteliselt nagu psühholoog: aitab sul aru saada mis asjad su mindsetile halvasti mõjuvad ja miks.

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #25
                      Re: Coachin 6maxi kuni nl200

                      pohhui mine allinn

                      Comment

                      • fyte
                        Pokkerihai
                        • Jun 2010
                        • 3378

                        #26
                        Re: Coachin 6maxi kuni nl200

                        Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                        Käsi vaatan ja mõtlen siis on ez game, aga nii kui maha istun leveldan end surnuks.
                        Tho default game peaks suures plaanis solid olema, kui plaan tõsisemalt grindida: suurem winrate -> väiksemad swingid -> vähem mindset probleeme.

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #27
                          Re: Coachin 6maxi kuni nl200

                          Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                          pohhui mine allinn
                          NL-50sse jõudmiseks on Sul paremad lootused, kui foorumi naljameheks saamiseks.

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #28
                            Re: Coachin 6maxi kuni nl200

                            Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                            NL-50sse jõudmiseks on Sul paremad lootused, kui foorumi naljameheks saamiseks.
                            tnx! mott laes ka. tegelt ka!
                            sry fyte, no offtopic anymore!

                            Comment

                            • Kotkas1000
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 2305

                              #29
                              Re: Coachin 6maxi kuni nl200

                              Mnjaa, kahju, et sa FR ei õpeta, lööksin kohe käed :(

                              Comment

                              • Roomet
                                FPP Pro
                                • Dec 2009
                                • 211

                                #30
                                Re: Coachin 6maxi kuni nl200

                                Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                                Mnjaa, kahju, et sa FR ei õpeta, lööksin kohe käed :(
                                Fyte üks õpetatav mängibki minu teada FR.

                                Comment

                                Working...