Enda kohta nii palju, et olen põline Starsi regular olnud ning päris mikrolimiitidest alustanud. Hetkel mängin NL-100 6-maxi, aga mitu aastat olen ainult FR lasknud ning leian, et olen ka selles mänguformaadis piisavalt pädev.
Senised tulemused, 100% täpsust pole, aga üldpildi peaks saama.
Varem diilide raames ja niisama inimesi aidanud ning saanud suhteliselt positiivset tagasisidet. FR peamine, aga kui julgust riskida on, siis võib vabalt oma 6-maxi teadmisi jagada.
Tasu 30€/h.
Huvi korral PM.
Senised tulemused, 100% täpsust pole, aga üldpildi peaks saama.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Varem diilide raames ja niisama inimesi aidanud ning saanud suhteliselt positiivset tagasisidet. FR peamine, aga kui julgust riskida on, siis võib vabalt oma 6-maxi teadmisi jagada.
Tasu 30€/h.
Huvi korral PM.
.. Jaa kindlasti kasutaks isegi seda teenust heameelega. /OT
Comment