Jaanuaris jõustuv Hispaania kaughasartmänguseadus eraldab hispaanlased teistest

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #16
    Re: Jaanuaris jõustuv Hispaania kaughasartmänguseadus eraldab hispaanlased teistest

    veel parem link http://www.pokertableratings.com/top-countries-year
    Sellel aastal oleme kaotanud 600k

    Ok siin ainult Ft ja Party. Ei süvenenud

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #17
      Re: Jaanuaris jõustuv Hispaania kaughasartmänguseadus eraldab hispaanlased teistest

      Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
      veel parem link http://www.pokertableratings.com/top-countries-year
      Sellel aastal oleme kaotanud 600k

      Ok siin ainult Ft ja Party. Ei süvenenud
      Seal on ka PokerStars!

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #18
        Re: Jaanuaris jõustuv Hispaania kaughasartmänguseadus eraldab hispaanlased teistest

        Mingi poolestackine vend ja riigiks Spain, siis on tavaliselt kiire laudaistumine jah. Kahju neist ilma jääda.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #19
          Re: Jaanuaris jõustuv Hispaania kaughasartmänguseadus eraldab hispaanlased teistest

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Seal on ka PokerStars!
          Mille kohta siis see: * Currently only Fulltilt and Party Poker included in this report. ?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #20
            Re: Jaanuaris jõustuv Hispaania kaughasartmänguseadus eraldab hispaanlased teistest

            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
            Mille kohta siis see: * Currently only Fulltilt and Party Poker included in this report. ?
            Eeldan, et see neil vana tsitaat kui PTR ei suutnud PokerStarsis asukohta tuvastada. Vaata tabelis olevaid mängijaid, minu PokerStarsi konto ilusti märgistatud.

            Comment

            • Loksutaja
              Õpihimuline Mängur
              • Jun 2010
              • 448

              #21
              Re: Jaanuaris jõustuv Hispaania kaughasartmänguseadus eraldab hispaanlased teistest

              197. Estonia $-612,382 $-0.48 128,376,724 5,861

              wow, ok.

              Comment

              • JohannesJ
                Grinder
                • Jun 2010
                • 684

                #22
                Re: Jaanuaris jõustuv Hispaania kaughasartmänguseadus eraldab hispaanlased teistest

                no kui on võimalik litsensi taotleda siis ei tohiks ju probleeme olla?
                Stars kindalsti huvitatud ju sellest või on seadus selline mis selle välistab?

                Comment

                • Fuzzy
                  Õpihimuline Mängur
                  • Aug 2010
                  • 452

                  #23
                  Re: Jaanuaris jõustuv Hispaania kaughasartmänguseadus eraldab hispaanlased teistest

                  Ma eeldan et seal numbrites rakeback ei kajastu? Vaevalt et Eestis massiliselt depovaid gamblereid on, pigem lihtsalt pärast BF-i muundus suurem osa rahvast võitvast mängijast RB proks.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #24
                    Re: Jaanuaris jõustuv Hispaania kaughasartmänguseadus eraldab hispaanlased teistest

                    Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
                    Ma eeldan et seal numbrites rakeback ei kajastu? Vaevalt et Eestis massiliselt depovaid gamblereid on, pigem lihtsalt pärast BF-i muundus suurem osa rahvast võitvast mängijast RB proks.
                    Miks peaks pärast BF-i inimeste skill langema? :D

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #25
                      Re: Jaanuaris jõustuv Hispaania kaughasartmänguseadus eraldab hispaanlased teistest

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      Miks peaks pärast BF-i inimeste skill langema? :D
                      Ta ei öelnud, et skill langes. Skill võis jääda samaks aga kuna mängude aktviisus langes ja FTP regularid liikusid PokerStarsi siis ilmselgelt tase tõusis ja/või kehvem laudade valik.

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #26
                        Re: Jaanuaris jõustuv Hispaania kaughasartmänguseadus eraldab hispaanlased teistest

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Ta ei öelnud, et skill langes. Skill võis jääda samaks aga kuna mängude aktviisus langes ja FTP regularid liikusid PokerStarsi siis ilmselgelt tase tõusis ja/või kehvem laudade valik.
                        FTP fishid liikusid ka samamoodi PokerStarsi. Ainuke asi mis kadus oli FTP "surnud raha", aga selle efekt ei olnud imo nii suur. Pigem on põhjus selles, et PokerStars.ee hakkas näitama mängijate riike - kui FTP-s ja PartyPokeris mängisid enamjaolt eestlastest tegijad ja fishe sinna väga ei eksinud, siis PokerStars (ja Triobet) on alati olnud hobimängijate põhikohad Eestis.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #27
                          Re: Jaanuaris jõustuv Hispaania kaughasartmänguseadus eraldab hispaanlased teistest

                          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                          PokerStars (ja Triobet) on alati olnud hobimängijate põhikohad Eestis.
                          See väide on ilmselgelt õige, aga sinu poolt sellest tehtavaid järeldusi väga uskuda ei saa siiski. Kuna ise ka FR ennemalt mängisin, siis 700k käe peale nägin vast 3-4 eestlasest fishi NL25-NL100 limiitides. Regulare või siis kergelt miinuses vendi, kes midagi jagavad oli hordides. St neid "hobimängijaid" praktiliselt pole Eestist.

                          Comment

                          • Fuzzy
                            Õpihimuline Mängur
                            • Aug 2010
                            • 452

                            #28
                            Re: Jaanuaris jõustuv Hispaania kaughasartmänguseadus eraldab hispaanlased teistest

                            Codecci, sa väidad siis, et BF ei muutnud üldiselt mänge toughimaks? USA oli ju varem kaotavate riikide topis, nüüd aga turg USA fishidele suletud.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #29
                              Re: Jaanuaris jõustuv Hispaania kaughasartmänguseadus eraldab hispaanlased teistest

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              FTP fishid liikusid ka samamoodi PokerStarsi. Ainuke asi mis kadus oli FTP "surnud raha", aga selle efekt ei olnud imo nii suur. Pigem on põhjus selles, et PokerStars.ee hakkas näitama mängijate riike - kui FTP-s ja PartyPokeris mängisid enamjaolt eestlastest tegijad ja fishe sinna väga ei eksinud, siis PokerStars (ja Triobet) on alati olnud hobimängijate põhikohad Eestis.
                              Ju üldiselt nõus. Ei oska surnud raha kohta eriti rääkida ($130m on tegelt väga suur, PokerStars ainuüksi tagastas sellise summa USA mängijatele pärast BF-d). Lisaks FTP-s olid itallaased, mis lisasid mängule päris palju rasva. Kui Triobeti tulemused tuleksid avalikuks siis oleks üldpilt muutuks tohutult, tõenäoliselt eestlaste kahjuks.

                              Kahju, et top kaotajaid enam ei ole. See lisaks selgust.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #30
                                Re: Jaanuaris jõustuv Hispaania kaughasartmänguseadus eraldab hispaanlased teistest

                                Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
                                Codecci, sa väidad siis, et BF ei muutnud üldiselt mänge toughimaks? USA oli ju varem kaotavate riikide topis, nüüd aga turg USA fishidele suletud.
                                Ilmselgelt kui kaob läbi USA mitusada miljonit turult, laudade aktiivsus kahaneb (HU-s saad vähem actionit, FR saad vähem laudade vahel valida jne) ja FTP "surnud raha" kaob siis lähevad mängud vähem fishisemaks. Aga see ei tähenda, et alguses printiv Eesti riik muutub ühe aastaga -$600 000 tootvaks riigiks.

                                Comment

                                Working...