The Largest Bad Beat Jackpot in the History of Poker - 1m€

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #16
    Re: The Largest Bad Beat Jackpot in the History of Poker - 1m€

    Algselt postitas Kris
    Partys 815k atm, ja 300k + on +EV mängida
    valem?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #17
      Re: The Largest Bad Beat Jackpot in the History of Poker - 1m€

      Algselt postitas N1x0n Vaata postitust
      no quadsidega kaotajaks jääda peaks olema suht võimatu . .. v siis ehk nullilähedane :D
      ja kui keegi 3-5 aasta tagant selle kätte saab siis on hea reklaam jälle .
      Wut? Mida suurem on jackpot seda rohkem tuleb inimesi seda jahtima ja seda rohkem inimesed lähevad SC-de/PP-de floppi vaatama ja hittimise korral lõpuni.

      EDIT: eeldan, et meganae BBJ on juba +EV.

      Comment

      • V4LDO
        FPP Pro
        • Jun 2010
        • 229

        #18
        Re: The Largest Bad Beat Jackpot in the History of Poker - 1m€

        sain ükskord quad emandatega mastirea käest pähe BB lauas, aga tegemist oli mingi underground toaga, kus vähe kasutajaid, nii et mu BBJ oli 100 euri.......

        Comment

        • MrT2inem
          Jube Noob
          • Dec 2009
          • 132

          #19
          Re: The Largest Bad Beat Jackpot in the History of Poker - 1m€

          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
          888.comis on natuke teine jackpoti süsteem, kergem hittida, samas maksad end ikkagi vigaseks jackpoti lauas
          Tõsi jutt, suht mõttetu Jp huntimine. Võtsin ka paariks päevaks käsile jahtimise, sattusin nn. "JP hiiteri" otsa, hittisin 4 korda nelliku (iga nellik andis ~$400 ) sessid lõppesid kokkuvõttes +$200 .. Pikas plaanis oleks ilmselt rämedalt miinustes. Vb asi väikses volüümis/rämedas donkamises a imo siiski pointless kui just poti royalit ei satu hittima .. :P

          Comment

          Working...