PokkeriProd.com | Full Tilt pokkeritoa litsentsid peatatud

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    PokkeriProd.com | Full Tilt pokkeritoa litsentsid peatatud

    Täna peatas AGCC (The Alderney Gambling Control Commision) Full Tilt pokkeritoa litsentsid ja nõudis koheselt pokkeritoa tegevuse lõpetamist. Alates kella 13:25-est jäid kõik mängud Full Tilt pokkeritoas seisma ja peatati sisselogimine. AGCC tänahommikuses teates seisis, et litsentsid peatati kuna Full Tilt on rikkunud Alderney poolt esitatud nõudeid. TwoPlusTwo pokkerifoorumites spekuleeriti, et nõudeid, mida FTP võis [...]

    Loe edasi ›››
  • Diana
    PokerStarsi Esindaja
    • Jan 2011
    • 1

    #2
    Re: PokkeriProd.com | Full Tilt pokkeritoa litsentsid peatatud

    Kui ametlik PokerStarsi esindaja, soovin teemat kommenteerida kinnitusega PokerStarsi poolt, et PokerStarsi hasartmängu litsents pole tänastest uudistest mõjutatud ning mängijate rahalised vahendid on jätkuvalt turvalises kohas. Mängijate väljamakse taotlused vaadatakse üle tavapäraselt ning töötlemiseks kuluv aeg pole sellest mõjutatud. Mani saare hasartmängu komisjon kinnitas täna, et nende eelnev avaldus on jätkuvalt jõus ning Alderney sündmused pole seda mõjutanud.

    Ametlik pressiteade on peagi tulemas, ja palume veidi kannatust, kui te oma küsimustele PokerStarsi klienditoest kohe vastuseid ei saa.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: PokkeriProd.com | Full Tilt pokkeritoa litsentsid peatatud

      Ametlik pressiteade on juba olemas: http://www.pokkeriprod.com/2011/06/2...ud-olukorraga/

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #4
        Re: PokkeriProd.com | Full Tilt pokkeritoa litsentsid peatatud

        Tean et PS on/oli turvalisem kui FTP, aga peale seda uudist tekib õhku suur küsimärk. Kas ma tõesti julgen mingit osa oma rollist seal hoida? Varem polnud probleemi, kyll aga nüüd on väike scared tunne.

        Ja isegi, kui Pokerstarsil oleksid samasugused probleemid, siis ükski PSi töötaja ei kommenteeriks seda, et jaaa, kandke rahad välja, varsti läheb kõik metsa. Alati öeldakse, et kõik on OK :).

        FTPga oli imo sama?

        Aga kui ma Pokerstarsis ei mängi, siis tõenäoliselt kõige kindlam oleks vist plekk MB/ Netellerisse kanda?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: PokkeriProd.com | Full Tilt pokkeritoa litsentsid peatatud

          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
          Tean et PS on/oli turvalisem kui FTP, aga peale seda uudist tekib õhku suur küsimärk. Kas ma tõesti julgen mingit osa oma rollist seal hoida? Varem polnud probleemi, kyll aga nüüd on väike scared tunne.

          Ja isegi, kui Pokerstarsil oleksid samasugused probleemid, siis ükski PSi töötaja ei kommenteeriks seda, et jaaa, kandke rahad välja, varsti läheb kõik metsa. Alati öeldakse, et kõik on OK :).

          FTPga oli imo sama?

          Aga kui ma Pokerstarsis ei mängi, siis tõenäoliselt kõige kindlam oleks vist plekk MB/ Netellerisse kanda?
          Mina usaldan PokerStarsi niipalju, et probleemide kerkides suudavad nad rahad tagastada. Tõestasid seda juba pärast Musta Reedet, kui non-US cashoudid taastusid nädalaga ja ameeriklased said oma raha kätte paari nädalaga. Seega arvan, et raha on seal kindlas kohas.

          MB-sse kannaks raha ainult siis kui token, vastasel juhul "scare" tunde pärast kannaks raha juba panka :)

          Comment

          Working...