Re: PokerNews Eesti | Must reede: kes on süüdi?
See ongi nüüd proovikivi FTP ja Starsi turupoliitikale - kas nad suudavad sama poliitikaga eurotsooni tingimustes samu häid tulemusi näidata. Eks see selgub mõne kuu jooksul. Stars võib-olla küll, FTP on kaheldav.
Muideks kütuse firmadega võrdlus suht mõttetu, sest nende hinnad tõusevad/langevad alati ühtemoodi ning vahe on minimaalne - kütus sama, hind pm. sama.
OT: MG-s rake 3x kõrgem? Arvasin, et neil cap $1, FTP/Stars $0.5.
Algselt postitas Codecci
Vaata postitust
Muideks kütuse firmadega võrdlus suht mõttetu, sest nende hinnad tõusevad/langevad alati ühtemoodi ning vahe on minimaalne - kütus sama, hind pm. sama.
OT: MG-s rake 3x kõrgem? Arvasin, et neil cap $1, FTP/Stars $0.5.
Comment