Pokkerikool.com | Pokkerihunt Kaur „Risti“ Mägi: „WSOP peaturniir mind ei huvita!“

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kajamees
    Jube Noob
    • Jan 2009
    • 100

    #1

    Pokkerikool.com | Pokkerihunt Kaur „Risti“ Mägi: „WSOP peaturniir mind ei huvita!“

    „WSOPl tahaks kunagi ära käia küll, aga olen alati öelnud, et mind ei huvita WSOP Main Event absoluutselt ( kui keegi kinni maksaks, loomulikult mängiksin hea meelega ka...


    Loe edasi ›››
Working...