Baltic holdem serises 2011....

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #16
    Re: Baktic holdem serises 2011....

    ei ole pankades parem kurss, tegin veel väikest researchi...tavid, seb, swed...jubedad vahed.
    tavid ftw

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #17
      Re: Baktic holdem serises 2011....

      GG, aga kui võidad 7.5k€, siis makstakse sulas välja ja sõidad bussiga koju rull taskus?:D
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #18
        Re: Baktic holdem serises 2011....

        pure cash :D
        eks ta nats ebameeldiv ole..lol

        Comment

        • mihkel7
          FPP Pro
          • Oct 2008
          • 259

          #19
          Re: Baktic holdem serises 2011....

          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
          ei ole pankades parem kurss, tegin veel väikest researchi...tavid, seb, swed...jubedad vahed.
          tavid ftw
          Suurematelt summadelt saad alati erikursse küsida ju. Ja Tartus soovitan minna Silverisse. See on raatuse tänaval selle ühika vastas.

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #20
            Re: Baktic holdem serises 2011....

            wao, too koht on veel alles w :D
            mäletan et mingi 10a tagasi kui välismaal võistlustel käisin, siis pidevalt vanemad vahetasid seal raha....lol

            Comment

            • Tarmonator
              Lingiparandaja
              • Oct 2008
              • 3274

              #21
              Re: Baktic holdem serises 2011....

              Algselt postitas mihkel7 Vaata postitust
              Suurematelt summadelt saad alati erikursse küsida ju. Ja Tartus soovitan minna Silverisse. See on raatuse tänaval selle ühika vastas.
              Ei taha kyll Coca võitu maha teha, aga 7500€ pole kuskilt otsast valuutavahetuse mõttes suur summa, seega mingit erikurssi ei ole mõtet loota. Tavid FTW!

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #22
                Re: Baktic holdem serises 2011....

                Tavidi lehel tekst, et kui 3000€+ summadega tahad jännata, siis tuleb erikurssi küsida...eks näis:)

                Comment

                • Tarmonator
                  Lingiparandaja
                  • Oct 2008
                  • 3274

                  #23
                  Re: Baktic holdem serises 2011....

                  Heal juhul viiakse sind tumedasse ruumi, et sa ei peaks oma jevrodega letiees lehvitama :D

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #24
                    Re: Baktic holdem serises 2011....

                    jevrodega...lmao
                    mul hetkel 500 latised..mmm

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #25
                      Re: Baktic holdem serises 2011....

                      näita 500-latist

                      Comment

                      • Marek K.
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 1477

                        #26
                        Re: Baltic holdem serises 2011....

                        ROFL, well played codecci :)

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #27
                          Re: Baltic holdem serises 2011....

                          Comment

                          • emmimees
                            Klubi Liige
                            • Aug 2010
                            • 2719

                            #28
                            Re: Baltic holdem serises 2011....

                            Nätsu ka proovisid osta 500 latisega?

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #29
                              Re: Baltic holdem serises 2011....

                              lol

                              Comment

                              • Svenza
                                Svetlana aka Buldooser
                                • Oct 2008
                                • 3591

                                #30
                                Re: Baltic holdem serises 2011....

                                Whaala-Paawoga käisime söömas eile, näitas mulle ka 500 latist . Tahtsin ka hitńruni teha :D:D:D:D Aga mul ei õnnestunud see :D

                                Comment

                                Working...