Re: PokerStars.ee | Super Showdown: Isildur1 vs Jungleman12
Üks asi veel. H-stakes regularid on väga kitsas seltskond tegelasi, kes tõenäoliselt teavad üksteist väga hästi ja seetõttu ei saa nad ka eriti halvasti üksteisest rääkida. Umbes sama, et kui sa oled 2p2-er ja jube kohutav mängija, siis 2p2 foorumis sinust halvasti ei räägita. võib-olla mõned erandid aga kui 2p2-er ei ole siis tehakse päris räigelt maha. Sama asi toimub ka videodetegemisel, kus intructorid ei saa halvasti öelda teise regularimängu kohta - ta võib sama videot kunagi ju vaadata.
Seetõttu ehk ei saa h-stakes vendade omavahelisi jutte nii tõepähe võtta.
Üks asi veel. H-stakes regularid on väga kitsas seltskond tegelasi, kes tõenäoliselt teavad üksteist väga hästi ja seetõttu ei saa nad ka eriti halvasti üksteisest rääkida. Umbes sama, et kui sa oled 2p2-er ja jube kohutav mängija, siis 2p2 foorumis sinust halvasti ei räägita. võib-olla mõned erandid aga kui 2p2-er ei ole siis tehakse päris räigelt maha. Sama asi toimub ka videodetegemisel, kus intructorid ei saa halvasti öelda teise regularimängu kohta - ta võib sama videot kunagi ju vaadata.
Seetõttu ehk ei saa h-stakes vendade omavahelisi jutte nii tõepähe võtta.

.
TC
Comment