PokerNews Eesti | Imre Leibold teenis Barcelona EPT 105. koha eest €7500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Maheaatom
    Grinder
    • Oct 2008
    • 958

    #1

    PokerNews Eesti | Imre Leibold teenis Barcelona EPT 105. koha eest €7500

    Eesti nimekaimate pokkerimängijate hulka kuuluv Imre Leibold saavutas Barcelona EPT põhiturniiril 758 osaleja seas 105. koha ning teenis 7500 eurot. Kuigi teise päevani jõudis neli eestlast, oli Imre neist ainuke, kes jõudis rahadesse.

    Loe edasi ›››
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: PokerNews Eesti | Imre Leibold teenis Barcelona EPT 105. koha eest €7500

    Naljakas, et kirjutatakse peakirja ja uudisesse, et teenis/võitis €7500. Sisseost ju oli €5400, mis teeb kasumiks 2100 eurot. Seda võiks võrrelda kui cashimehed paneksid HEM graafikuid üles filtriga Won Hand = True.

    Sellises artiklis peabki fish küsima - aga palju ta kaotas :)

    Comment

    • oitarvi
      Vana Tegija
      • Jan 2009
      • 1231

      #3
      Re: PokerNews Eesti | Imre Leibold teenis Barcelona EPT 105. koha eest €7500

      Hmm, kas Imre satikalt seda ME piletit ei hittinud?

      Comment

      • oitarvi
        Vana Tegija
        • Jan 2009
        • 1231

        #4
        Re: PokerNews Eesti | Imre Leibold teenis Barcelona EPT 105. koha eest €7500

        Aga muidu on see uumor jah, et öeldakse isik võitis mingi x summa, aga sisseostu pole maha arvestatud.

        Comment

        • Maheaatom
          Grinder
          • Oct 2008
          • 958

          #5
          Re: PokerNews Eesti | Imre Leibold teenis Barcelona EPT 105. koha eest €7500

          Eestis ei räägita alati sisseostude suurusest suuresti põhjusel, et reeglina ei osta meie mängijad ennast ka otse sisse. Tihti pole isegi teada, kui palju mängija reaalselt sisse maksab. Enamasti kvalifitseerub eestlane läbi satelliitide, küllalt on pääsenud inimesi ka läbi freerollide, on ka steikimisi jne.

          Kui nüüd rääkida võhikutele alati sissemakse suurusest, tekib vastupidine efekt ja tekkivad küsimused külvavad veelgi rohkem arusaamatust. 15-krooniste lotopiletitega harjunud eestlase loogika ütleb, et kui inimene ostab end sisse 80000-kroonise osavõtutasuga pokkeriturniirile, peab ta olema kas põhjatult rikas või lolliks läinud mängusõltlane. Teiseks saaks igaüks aru, et pokkeris on võimatu võita ning seda põhjendusega - kui eestlased oleks kõikidele välisturniiridele end kasiinode kassades otse sisse ostnud, oldaks kokkuvõttes räiges miinuses.

          Comment

          • andu_andu
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 4050

            #6
            Re: PokerNews Eesti | Imre Leibold teenis Barcelona EPT 105. koha eest €7500

            Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
            Teiseks saaks igaüks aru, et pokkeris on võimatu võita ning seda põhjendusega - kui eestlased oleks kõikidele välisturniiridele end kasiinode kassades otse sisse ostnud, oldaks kokkuvõttes räiges miinuses.
            tsss
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • redddman10
              Grinder
              • Aug 2010
              • 703

              #7
              Re: PokerNews Eesti | Imre Leibold teenis Barcelona EPT 105. koha eest €7500

              ma ei saa aru.artikkel sellest et oma kaasmaalane jõudis ept-l rahadesse ja kommentaarid a la siuksed naq : ah meil pohhui. mis krdi raha see on. mõtetu.keegi isegi ei ütle et gg or something.uskumatu. igatahes well played imre

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #8
                Re: PokerNews Eesti | Imre Leibold teenis Barcelona EPT 105. koha eest €7500

                Sellesuhtes kindlasti on kaasmaalaste seas juba nii suure osalustasuga üritusel mängimine tase omaette ja seal igasugune rahakoht saavutus. Uudiseid võib alati kirjutada, see et keegi netiturnal samasuure võidu võtab ei ole nii tähtis, sest suurvõistlustel lihtsalt ei osale niipalju kaasmaalasi ja uudis igati positiivne.

                Tubli.

                Comment

                • Char
                  Pokkerihai
                  • Sep 2009
                  • 1848

                  #9
                  Re: PokerNews Eesti | Imre Leibold teenis Barcelona EPT 105. koha eest €7500

                  no hea, et niigi läks :) well done
                  Last edited by Char; 26.11.10, 07:19.

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #10
                    Re: PokerNews Eesti | Imre Leibold teenis Barcelona EPT 105. koha eest €7500

                    Minu arust ka veidi kummaline, eriti asjaolu, kus ept viimane cash ongi harilikult nii 1,4 buy-ini
                    Eks pokkeirm2ngijad moistavad, aga maalt ja hobusega vend voib saada desinformatsiooni.
                    Ta voib arvata, et 5 "noorsportlast" l2ksid m2ngima k2ed taskus ja yks nendest voitis 120000 eeku, mis tunduks justkui kordaminekuna eesti teamile!

                    Aga m2rkimata on j2etud , et 5-kesi pandi osalustasudeks huugama yle 400k eegu...

                    See, et keegi "tasuta" satikatelt sai vms...nu selle kohta oli mul yhes teemas oma arvamus...
                    Last edited by privador; 26.11.10, 10:32.

                    Comment

                    • onuark
                      Pokkerihai
                      • Oct 2009
                      • 1760

                      #11
                      Re: PokerNews Eesti | Imre Leibold teenis Barcelona EPT 105. koha eest €7500

                      better luck next time, wp.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #12
                        Re: PokerNews Eesti | Imre Leibold teenis Barcelona EPT 105. koha eest €7500

                        Imo well played. Kuid pean nõustuma Privadoriga. Ma ei saa aru, miks viimased rahakohad on 1,4x buyin?!?! See võiks olla atleast 2x.

                        Comment

                        Working...