PokkeriProd.com | Tony G vihapurse ?The Big Game? telesaates

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    PokkeriProd.com | Tony G vihapurse ?The Big Game? telesaates

    Viimases PokerStars Big Game episoodis suutis Tony G oma teada-tuntud käitumisega palju kära ja kõneainet tekitada. Seda viimast episoodi vaadates tekib kindlasti palju küsimusi, et kas selline käitumine Tony G poolt on üldse eetiline,* kas selline olukord sobib telesaatesse nagu The Big Game ja kui vaadata live pokkeri etiketti, siis kas Tony G käitumine oli [...]

    Loe edasi ›››
  • kympa
    Jube Noob
    • Jul 2009
    • 110

    #2
    Re: PokkeriProd.com | Tony G vihapurse ?The Big Game? telesaates

    Kas kaasmängijaga mölisemine kui ise käes ei osale on ebaeetiline? Loomulikult.

    Kas enamus televaatajaid loodab näha Tony G-lt TV rahamängus pokkeri etiketist 100%-list kinnipidamist? Loomulikult mitte


    Igaljuhul olid viimase nädala kõik 5 osa väga huvitavad ning seda just eelkõige Tony mängustiili ja suuvärgi tõttu. Robl oli otseses mõttes Teh NIT ning ei tunne talle üldse kaasa.

    Kindlasti soovitan vaadata viimase nädala kõiki osasid: Week9, Episode 1 - Episode 5

    Comment

    • nomerlot
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 2233

      #3
      Re: PokkeriProd.com | Tony G vihapurse ?The Big Game? telesaates

      noh, Tony G kommenteeris puhtalt kella, seega mind eriti ei häirinud.
      Mängitava käe enda kommenteerimine oleks tõesti maitsetu, aga kui Robl tõesti molutas iga käega, siis miks mitte selle kohta mõni värvikas kommentaar. Ikkagi teleshow, kivinägusid ei viitsiks keegi vaadata.

      Comment

      • low-flow
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 1208

        #4
        Re: PokkeriProd.com | Tony G vihapurse ?The Big Game? telesaates

        Täiesti standard leveldamine, ennast ei kõiguta selline asi mitte grammi võrdki juba pikka aega. Sellisel tasemel mängivatele inimestel peaks see veel vähem midagi tähendama.

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #5
          Re: PokkeriProd.com | Tony G vihapurse ?The Big Game? telesaates

          Täiesti standard leveldamine, ennast ei kõiguta selline asi mitte grammi võrdki juba pikka aega. Sellisel tasemel mängivatele inimestel peaks see veel vähem midagi tähendama.
          Samad sonad. Yritatakse kyll tehislikult skandaali puhuda.
          Mind j2ttis see kylmaks...booring

          Comment

          • udikaz
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1946

            #6
            Re: PokkeriProd.com | Tony G vihapurse ?The Big Game? telesaates

            juba peale esimest robl-e mängitud kätt juba lootsin, et ta kaotaks seal ja uus mängija tuleks. See on TV-show. See, mida Tony teeb, müübki. Kui tahad raha teenida siis mine istu kodus arvuti taga. Tony mängib oma koha välja- selle, millepärast tema on kolmas kord juba selles saates :) loogiline, et kuskil kasiinos oleks see ebasobilik, aga show juurde sobib selline käitumine ilusti.

            Comment

            • makz
              Õpihimuline Mängur
              • Aug 2009
              • 428

              #7
              Re: PokkeriProd.com | Tony G vihapurse ?The Big Game? telesaates

              ''Online they're quick...like bang-bang two seconds and pressing buttons''

              Comment

              • Romka
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1544

                #8
                Re: PokkeriProd.com | Tony G vihapurse ?The Big Game? telesaates

                Puhas kuld ju

                Comment

                • oitarvi
                  Vana Tegija
                  • Jan 2009
                  • 1231

                  #9
                  Re: PokkeriProd.com | Tony G vihapurse ?The Big Game? telesaates

                  Rahvas vajabki verd ja äktsionit, kui telekas näidatakse. Nagu eelpool mainitud, kivinägusid ei viitsi keegi vaadata. Tony G ja Hellmuthi sugused mängijad teevadki televiisori pokkeri vaadatavaks. :)

                  Comment

                  • Keiss
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1592

                    #10
                    Re: PokkeriProd.com | Tony G vihapurse ?The Big Game? telesaates

                    krt ei hakka mängima ps tv ei tea milles viga...

                    Comment

                    • mislinn
                      Pokkerihai
                      • Apr 2009
                      • 1734

                      #11
                      Re: PokkeriProd.com | Tony G vihapurse ?The Big Game? telesaates

                      Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                      krt ei hakka mängima ps tv ei tea milles viga...
                      Kaua ootasid? Mul vahest laeb minuti vbl isegi rohkem, enne kui mängima hakkab.

                      Comment

                      • Timpz
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2029

                        #12
                        Re: PokkeriProd.com | Tony G vihapurse ?The Big Game? telesaates

                        terve see nädal oli big game-is äge action tänu tony g-le

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #13
                          Re: PokkeriProd.com | Tony G vihapurse ?The Big Game? telesaates

                          Siin ongi küsimus nagu see NIT ta tuleb oma rahaga tõsiselt mängima ja Tony G, Negreanu jne neil see raha suht teisejärguline, siis NIT üritab sealt ikkagi võita, mitte spewida jne et peaasi rahval lõbus oleks vaadata oleks.

                          Nagu näha pole selline telesaade teenimise koht :) Peab kedagi perse saatma või midagi mõlisema, siis saab hoopis kuulsust :)

                          Comment

                          • donkament
                            Pokkerihai
                            • Apr 2009
                            • 1945

                            #14
                            Re: PokkeriProd.com | Tony G vihapurse ?The Big Game? telesaates

                            Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                            krt ei hakka mängima ps tv ei tea milles viga...
                            pokertubes on samuti olemas kõik

                            Comment

                            • Keiss
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1592

                              #15
                              Re: PokkeriProd.com | Tony G vihapurse ?The Big Game? telesaates

                              jah vaatasin sealt...mulle ka on viimasel ajal kella pandud kohe kui 3 seki mõtlen samas kui paljud iga käega nii preflop kui postflop jokutavad täiega. Pole mõtet selle pärast endast välja minna kuigi tavaliselt mõtlen siis nii pikalt kui võimalik ja kindlalt time lõpuni just siis kui mulle enneaegselt time pannakse. Muidu sellel härra nitil oli easy call seal:P raha ei tohiks mängu mõjutada. Ja Tony G loba pärast suudab ainult Hellmuth vist närvi minna.

                              Comment

                              Working...