Re: PokkeriProd.com | Väidetav pokkeriroboti omanik kirjeldamas oma tööd
Bottide eksisteerimine (vähemalt selliste, mis jätab maha tõsiseid jälgi pokkeritoa raharinglusesse) on minu jaoks täiesti müsteerium, sest kogu pokkeritööstus tundub mulle rasvaselt ülemakstud olevat.
Näiteks viimases PokerStarsi bottide skandaalis (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=4482) plekkisid tehisintelligendid Starsile kokku ~$190k reiki, mis ei ole üldse väikene summa. No miski $100k annab Stars "lahkusest" tagasi aga ülejäänud $90k on neile kasum. Tolle $90k eest (1 miljon krooni) saaks aastaks ajaks komplekteerida päris hea turvaekspertide tiimi.
Teiseks pokkeritööstus on bottide kohapealt üpriski laheda ja ainulaadse lahendusega. Kui on botte, siis on reiki, siis on ka raha palgata töötajaid leidmaks pettureid. Põhimõtteliselt petturid maksavad ise oma otsjatele palka, muude tööstusharudes on petmine ja varastamine enamasti väga kahjumlik.
Saan aru, et rahad antakse tagasi mängijatele, kes said pettuslikus mängus kahjumit. Aga ma eelistaks ausaid mänge ja kõrgemat turvalikust kui mõnekümne dollari suurust kompensatsiooni.
Aa ja tahaks näha veel mõnda teist tööstusharu, kus põhimõtteliselt iga klient jätab alati teenustasu ja iga regulaarsem klient jätab $1000 teenustasu.
EDIT: lisasin teemasse ka polli
Bottide eksisteerimine (vähemalt selliste, mis jätab maha tõsiseid jälgi pokkeritoa raharinglusesse) on minu jaoks täiesti müsteerium, sest kogu pokkeritööstus tundub mulle rasvaselt ülemakstud olevat.
Näiteks viimases PokerStarsi bottide skandaalis (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=4482) plekkisid tehisintelligendid Starsile kokku ~$190k reiki, mis ei ole üldse väikene summa. No miski $100k annab Stars "lahkusest" tagasi aga ülejäänud $90k on neile kasum. Tolle $90k eest (1 miljon krooni) saaks aastaks ajaks komplekteerida päris hea turvaekspertide tiimi.
Teiseks pokkeritööstus on bottide kohapealt üpriski laheda ja ainulaadse lahendusega. Kui on botte, siis on reiki, siis on ka raha palgata töötajaid leidmaks pettureid. Põhimõtteliselt petturid maksavad ise oma otsjatele palka, muude tööstusharudes on petmine ja varastamine enamasti väga kahjumlik.
Saan aru, et rahad antakse tagasi mängijatele, kes said pettuslikus mängus kahjumit. Aga ma eelistaks ausaid mänge ja kõrgemat turvalikust kui mõnekümne dollari suurust kompensatsiooni.
Aa ja tahaks näha veel mõnda teist tööstusharu, kus põhimõtteliselt iga klient jätab alati teenustasu ja iga regulaarsem klient jätab $1000 teenustasu.
EDIT: lisasin teemasse ka polli
Comment