PokkeriProd.com | Väidetav pokkeriroboti omanik kirjeldamas oma tööd

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    PokkeriProd.com | Väidetav pokkeriroboti omanik kirjeldamas oma tööd

    Maailma suurimas pokkerifoorumis (www.twoplustwo.com) ilmus 16-ndal septembril postitus kasutajalt “zecko1985″, kus ta väidab, et on valmistanud võitva pokkeriroboti ning sellega teeninud raha mitmes suures pokkeritoas aastaid. Tema väitel on ta võitvaid roboteid jooksutanud Full Tilt pokkeritoas viimased 2.5 aastat ja selle aja sees võitud üle 220,000 dollari. Enamus sellest olevat küll rakeback aga raha seegi [...]

    Loe edasi ›››
    30
    Jah
    0%
    26
    Ei
    0%
    4
  • ingu
    Bännitud
    • Jan 2010
    • 1283

    #2
    Re: PokkeriProd.com | Väidetav pokkeriroboti omanik kirjeldamas oma tööd

    Tekkib kohe küsimus kui ta on tõesti roboti autor, miks minna sellega kekutama?

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #3
      Re: PokkeriProd.com | Väidetav pokkeriroboti omanik kirjeldamas oma tööd

      teda motiveerib järelikult midagi muud kui raha .

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: PokkeriProd.com | Väidetav pokkeriroboti omanik kirjeldamas oma tööd

        Algselt postitas ingu Vaata postitust
        Tekkib kohe küsimus kui ta on tõesti roboti autor, miks minna sellega kekutama?
        Sama küsimus küsiti ka 2p2-s ning vastus on selline:

        Küsimus:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Vastus:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Link: http://forumserver.twoplustwo.com/sh...4&postcount=53

        Comment

        • mikk2468
          Vana Tegija
          • Nov 2009
          • 1039

          #5
          Re: PokkeriProd.com | Väidetav pokkeriroboti omanik kirjeldamas oma tööd

          kujutan ette kui räme seda botti teha võis olla.

          Comment

          • MadisRa
            Julm Donk
            • Jun 2009
            • 36

            #6
            Re: PokkeriProd.com | Väidetav pokkeriroboti omanik kirjeldamas oma tööd

            tehku seda botti kas või terve elu aga see ei anna õigustust ega alust lugeda tema tegu õigeks. Kui hakkata nii mõtlema siis hakkaku oma botti müüma ja laseme kõik bottidel mängida. Kas siis üldse saab pokker kunagi spordiks või paari aasta pärast on botpokker?

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #7
              Re: PokkeriProd.com | Väidetav pokkeriroboti omanik kirjeldamas oma tööd

              Umm, tyyp ytles lihtsalt selle valja, mis juba online pokkeri aegade algusest avalik saladus on olnud. Kaua laheb aega kui moni pokkerituba tuleb valja "uue ja taiesti botikindla" algoritmiga :D ? Tundub huvitav teema olema.

              Comment

              • Oliverk
                Moderaator
                • Nov 2008
                • 3016

                #8
                Re: PokkeriProd.com | Väidetav pokkeriroboti omanik kirjeldamas oma tööd

                Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                Umm, tyyp ytles lihtsalt selle valja, mis juba online pokkeri aegade algusest avalik saladus on olnud. Kaua laheb aega kui moni pokkerituba tuleb valja "uue ja taiesti botikindla" algoritmiga :D ? Tundub huvitav teema olema.
                Niikaua kuni see neile kasumlik pole, siis mitte kunagi.

                Comment

                • wedoit
                  Õpihimuline Mängur
                  • Nov 2008
                  • 458

                  #9
                  Re: PokkeriProd.com | Väidetav pokkeriroboti omanik kirjeldamas oma tööd

                  Eestis on ka inimesi kes väidetavalt jooksutavad bot-e, üks neist väga tuntud ja kauaaegne tegelane. Olen paari sellise tegelase käest kuulnud, et nii on. Ja saidil pidavatki suva olema (on teadlikud), neil rake tuleb ja keda huvitab. Ise olen skeptiliselt suhtunud sellesse, aga ju siis oli tõsi jutt. Tõestada muidugi ei saa, igaüks võib hoobelda seuitsunurgas.

                  Samas selleks, et head boti teha, peab ise päris kibe käsi olema nii matemaatika kui mänguoskuste mõttes. Ja noh, pikas perspektiivis pole vahet, kas mees multitable-ib Ranka tabelit oma peas omades või on kirjutanud programmi mis sama töö automaatselt ära teeb. Peace!
                  Last edited by wedoit; 17.10.10, 13:53.

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #10
                    Re: PokkeriProd.com | Väidetav pokkeriroboti omanik kirjeldamas oma tööd

                    Mitte, et ma ise bote pooldaks, aga enamik inimesi ei taipa, et kompetentse boti kirjutamiseks on vaja ka oskuseid. Vaja on üpriski põhjalike teadmisi programmeerimsies, matemaatikas ja loogikas. Need algoritmid, mille peal bot jookseb tuleb ju ikkagi kõik ise välja mõelda.
                    Üldiselt arvan ma, et "decent" boti ehitamiseks vajalike oskuste omandamiseks ja boti ehitamiseks, tweakimiseks läheb kordades rohkem aega, kui mängu biitima õppimiseks.

                    Comment

                    • akristjan
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 406

                      #11
                      Re: PokkeriProd.com | Väidetav pokkeriroboti omanik kirjeldamas oma tööd

                      juba 2007 aastal tehti ttüs botte lõputöödena-


                      alates sellest on veel paar targemat kutti lõpetanud....

                      Comment

                      • ristijeesus
                        Klubi Liige
                        • Oct 2009
                        • 2533

                        #12
                        Re: PokkeriProd.com | Väidetav pokkeriroboti omanik kirjeldamas oma tööd

                        Paistab, et selle venna väide, et Full Tilt pokkeritoaga on nn. “vaikiv kokkulepe” lõigi sealsetele tegelastele ora perse ja hakati botte kinni panema.

                        Comment

                        • Naxer
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2009
                          • 345

                          #13
                          Re: PokkeriProd.com | Väidetav pokkeriroboti omanik kirjeldamas oma tööd

                          Eks neid kindlasti eksisteerib ja lisandub aja jooksul üha. Olen mõelnud, et huvitav äriidee võiks olla luua online pokkerituba, mis teataks avalikult, et nende toas on bottimine lubatud! Tavalisi, palgapäeval 50$ depovaid rotte või ka standard multitabling rege liituks sinna selgelt vähem, kuid botimehed saaksid omavahel ja muud huvilised nende vastu mängida. Botid on ju väga suured reigigenejad teatavasti.
                          Oleks veel variant, et botid oleks lubatud, kuid mööndusel, et igaühe juures on eristav märk, et tegemist botiga-inimesed, kel huvi võivad siis nendega mängida või nende vastu omi botte katsetada. (Taoline variant on males rakendatav nt internet chess clubis) Selline pokker oleks juba pigem teadus kui sport!

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #14
                            Re: PokkeriProd.com | Väidetav pokkeriroboti omanik kirjeldamas oma tööd

                            PS võiks teha lihtsalt lauad kus võib bote jooksutada.

                            mina küll mängiks seal

                            Comment

                            • fyte
                              Pokkerihai
                              • Jun 2010
                              • 3378

                              #15
                              Re: PokkeriProd.com | Väidetav pokkeriroboti omanik kirjeldamas oma tööd

                              Aga selles suhtes et kui temaga samas limiidis mängida, ja hankida eelnevalt tema kohta kopsakas sample käsi, siis saab ju teda abuseda?

                              Comment

                              Working...