PokerNews Eesti | VIDEO: algas EPT, tere tulemast "taas" Londonisse!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Maheaatom
    Grinder
    • Oct 2008
    • 958

    #1

    PokerNews Eesti | VIDEO: algas EPT, tere tulemast "taas" Londonisse!

    Vaevalt lõppes Londonis üks tippturniir (WSOPE Europe), kui teine juba algas. Paljudele on see uus võimalus uuel turniiril, teistel jälle võimalus head seeriat samas linnas jätkata. Tere tulemas Londoni EPT-le!

    Loe edasi ›››
Working...