Re: PokerNews Eesti | Toimetaja veerg: Kui pokkerist saab villand...
Que voy a hacer,
je ne sais pas
Que voy a hacer
Je ne sais plus
Que voy a hacer
Je suis perdu
r66m lugeda aatomi poolt toodetud pildimaterjali. seostest ja seadusparasustest sobib ta kirjutama paremini kui ei keegi teine, taites sotsiaalpsyhholoogi ametiposti. valvas hoiak ja kyps iroonia teevad ta tekstid vagagi loetavaks. stereotyype ehk materjali saab siit vaevata. good job!
tigrano poolt kirjutatu on vaga fine. kuid te raagite erinevatest maailmavaadetest, kas pole nii?
seltskonnas vesteldes moodustuvad tahtmatult grupid. gruppi kuulumise maarab maailmapilt ja suhtlusoskus/v6imekus? ehk vihjas maheaatom kaudselt ka sellele?
l6petasin pokkeriga. l6petan foorumiga.
k6igile k6ike k6ige paremat!
peace ja amen
[YOUTUBE]FMHdnpNisew[/YOUTUBE]
Algselt postitas Maheaatom
Vaata postitust
Que voy a hacer,
je ne sais pas
Que voy a hacer
Je ne sais plus
Que voy a hacer
Je suis perdu
r66m lugeda aatomi poolt toodetud pildimaterjali. seostest ja seadusparasustest sobib ta kirjutama paremini kui ei keegi teine, taites sotsiaalpsyhholoogi ametiposti. valvas hoiak ja kyps iroonia teevad ta tekstid vagagi loetavaks. stereotyype ehk materjali saab siit vaevata. good job!
tigrano poolt kirjutatu on vaga fine. kuid te raagite erinevatest maailmavaadetest, kas pole nii?
seltskonnas vesteldes moodustuvad tahtmatult grupid. gruppi kuulumise maarab maailmapilt ja suhtlusoskus/v6imekus? ehk vihjas maheaatom kaudselt ka sellele?
l6petasin pokkeriga. l6petan foorumiga.
k6igile k6ike k6ige paremat!
peace ja amen

[YOUTUBE]FMHdnpNisew[/YOUTUBE]
TC
Comment