Re: PokkeriProd.com | Pokkeristaar Phil Helmuth saabub WSOPE 2010 turniirle
:) :) :) :)
Kusjuures kirjavigade pärast norida ei ole mõtet aga muidugi välja praakida neid võib, sest meie märkisime ära esimestest pokkeriprod.com postitustes (http://www.pokkeriprod.com/2009/04/1...odcom-avamine/) järgmise lause:
"Kuna meie Tiim ei oma kõrgeid kraade filoloogias, siis seetõttu kirjutame artikleid, teavitusi, uudiseid ja promosid väga vabas formaadis ning võivad tihti peale sisaldada väga palju peent huumorit."
Ma natuke seda lauset muudaks, see selleks :) Kindlasti võiks olla proffesionaalsem aga ise ma ei viitsi küll rõhku panna vormistamisele ning typode/vigade välja praakimisele (kardan,et sama lugu on ka TIGRANO-ga). Üleüldse vaevu viitsin mõne uudise kirjutada :)
Algselt postitas Oliver
Vaata postitust
Kusjuures kirjavigade pärast norida ei ole mõtet aga muidugi välja praakida neid võib, sest meie märkisime ära esimestest pokkeriprod.com postitustes (http://www.pokkeriprod.com/2009/04/1...odcom-avamine/) järgmise lause:
"Kuna meie Tiim ei oma kõrgeid kraade filoloogias, siis seetõttu kirjutame artikleid, teavitusi, uudiseid ja promosid väga vabas formaadis ning võivad tihti peale sisaldada väga palju peent huumorit."
Ma natuke seda lauset muudaks, see selleks :) Kindlasti võiks olla proffesionaalsem aga ise ma ei viitsi küll rõhku panna vormistamisele ning typode/vigade välja praakimisele (kardan,et sama lugu on ka TIGRANO-ga). Üleüldse vaevu viitsin mõne uudise kirjutada :)
Comment