RANKA TABEL: Milliseid stardikäsi ja kuidas mängida full-ring rahalauas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Babahh
    Räme Fish
    • Feb 2009
    • 4

    #241
    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Ranka tänks sulle selle preflopi õpetuse eest :D
    sain oma esimesed 10 euri niisama tänu sellele..
    Aga no suht jäin kohe ilma ka.. Tegelikult ma ei teinud ju midagi valesti
    kui ma olin MP3 kätte tuli 6/6 Raise 0.16
    1 vend tuli kaasa
    Flop K/3/K .. tegin cbet .. tegelane tuli kaasa
    turn 6.. ALL IN .. tuli kaasa
    river K.. ja kutt võitis KKKK .. ebanormaalne :D ??? või lihtsalt hea õnn

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #242
      Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

      Juhus, järgmised 45 korda võidad samas situatsioonis ja seda K-d ei kuku riverisse :).

      Comment

      • Babahh
        Räme Fish
        • Feb 2009
        • 4

        #243
        Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

        ma räägin.. algaja õnn (Y)
        See mäng ikka ei ole vist mulle mõeldud..
        CO positsioonilt A 5 väike bettimine. 1 vend tuli jälle kaasa..
        flop A 2 10 .. niisiis parim paar ja masti tõmme ALL in.. tegelane Callis
        turn 10
        river 10

        Ja jälle full hausega nelikult kotti..

        Comment

        • Hardcorre
          Räme Fish
          • Jan 2009
          • 11

          #244
          Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

          Väga hea artikkel algajale nagu mulle.Lugesin korralikult läbi ja tegin selgeks. Kohe oli ka tulemusi näha.
          3 päeva olen mänginud NL 0,02/0,04 ja 30euri plussis (Unibetis).

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #245
            Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

            Meeldiv kuulda ja loodame, et see võit on alles jäämäe tipp.

            Comment

            • Nufik
              Julm Donk
              • Jan 2009
              • 44

              #246
              Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

              Huvitav kas nüüd lihtsalt 'jopanud' või äkki see strateegia toimibki nii stabiilselt. Mänginud starsis NL10-s selle järgi nüüd tänaseks ca 20 mängupäeva, 500-1000 kätt päevas, 45 dollarilisest br-st saanud 286. On olnud üksikuid null ja miinuspäevi, aga enamikel kordadel ilus pluss. Suurimad kaotuskäed on tulnud eranditult olukordadest, kus olen flopanud kolmiku ja vastas(t)ega re-raiseninud all-ini ja vastane on hittinud siis misiganes parema käe kui mul, enamasti rea või masti. Samas see ilmselt pole piisavaks argumendiks rea või mastitõmbe laual oleku korral siiski foldimiseks...
              Või mis!?


              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #247
                Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                Tere tulemast võitjate sekka! :)

                Proovi veel mängida ning $400 bankrolli juures võid juba hakata vaikselt 25NL proovima.

                Comment

                • Nufik
                  Julm Donk
                  • Jan 2009
                  • 44

                  #248
                  Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                  Jup, eesmärk see ongi, ise mõtlesin Nl25 peale kolida @500usd.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #249
                    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                    Algselt postitas Nufik
                    Jup, eesmärk see ongi, ise mõtlesin Nl25 peale kolida @500usd.
                    Sa võid proovida juba varem aga siis pane kindlad eesmärgid. Ala, et sul $400 bankroll ja kolid tagasi 10NL, kui sa peaks kaotama $50 või rohkem. See muidugi eeldab väga head distspliini, et kui sul see lagi käes, et bankroll $350 peal, siis ka paned lauad kinni, ei oota enam blinde ka ning mängid jälle 10NL niikaua, kui oled tagasi $400 juures ja kordad tsüklit.

                    EDIT:
                    50NL+ juures siis ära enne shotte kunagi võta, kui vähemalt 20 buy-ini jagu pappi. LOL, ma ise omal ajal mängisin 100NL, kui oli pea 200BI arvel ning 200NL-is käisin väga-väga harva :P Aga kahjuks too oli kaudne roll ja pidin seda välja cashima ning seetõttu ei saanud ka üles liikuda.

                    Comment

                    • bubba
                      Õpihimuline Mängur
                      • Feb 2009
                      • 434

                      #250
                      Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                      Niuke küsimus tekkis, et seal antud tabelis Kui ees on 1 limper siis: ...... Nende kätega tuleb raise jah. Loodan et valesti aru ei saanud. Ja lisaks veel, et mida tähendab: JA COMPLETED: 22-66

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #251
                        Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                        Algselt postitas -andres-


                        Completemine tähendab, et sul SBna juba pool blindi sisse pandud, ehk callid teise pool blindi veel, completed oma blindi.

                        Comment

                        • leho57
                          Grinder
                          • Nov 2008
                          • 664

                          #252
                          Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                          Mul ongi tegelikult küsimus suurele ringile, et kas NL10'st edasi liikumine on niiöelda loomulik kui NL10 oled beatinud. Et minna NL25 peab muidugi olema korralik BR aga oskab keegi mingeid linke/õpetussõnu jagada just sellele limiidile? Seal on kidnlasti nüansse mida mängu juures muuta kui oled koguaeg harjunud NL10 taguma.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #253
                            Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                            Algselt postitas leho57
                            Mul ongi tegelikult küsimus suurele ringile, et kas NL10'st edasi liikumine on niiöelda loomulik kui NL10 oled beatinud. Et minna NL25 peab muidugi olema korralik BR aga oskab keegi mingeid linke/õpetussõnu jagada just sellele limiidile? Seal on kidnlasti nüansse mida mängu juures muuta kui oled koguaeg harjunud NL10 taguma.
                            Kõik on sama, ainult rohkem $1 chipse hakkad nägema :D

                            Comment

                            • UdusOlevSiil

                              #254
                              Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                              Algselt postitas leho57
                              Mul ongi tegelikult küsimus suurele ringile, et kas NL10'st edasi liikumine on niiöelda loomulik kui NL10 oled beatinud. Et minna NL25 peab muidugi olema korralik BR aga oskab keegi mingeid linke/õpetussõnu jagada just sellele limiidile? Seal on kidnlasti nüansse mida mängu juures muuta kui oled koguaeg harjunud NL10 taguma.
                              Ma usun, et kui Sa NL-10t ilusti biidid, siis Sul tasuks NL-25s samamoodi edasi mängida. See vahe ei ole nüüd nii väga suur.

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #255
                                Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                                Cod kunagi 6petas mulle taolise tabeli kasutamist.Aga aja m88dudes ma muutusin tagasi fishiseks kuna ei suutnud foldida neid k2si lihtsalt preflop.haige gamblemis isu oli lauas lihtsalt koguaeg.
                                Aga nyyd kuul6pus hakkan uuesti starsis m2ngima ja luban,et see ranka artikkel on juba nädalavahetuseks mul seinakülge pandud knopkadega nagu viis kopikat :).Tõsiselt abistav on see artikkel ikka tänud.

                                Ja obv hakkan seal full ring nitiks,et harjuks ära selle süsteemiga varakult kuna 6maxis on vaja kiiremini otsustada ja ma reaalselt ei viici ainult yhes lauas korraga m2ngida.4-6 lauda alguses full ringis vahtida seda tabelit koguaeg on okay,et see kuluks mulle pealuu sisse.Eesmärk olekski peast neid asju panna.

                                Comment

                                Working...