*** GAME OF GOLD ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    *** GAME OF GOLD ***

    GAME OF GOLD: Ametlik treiler




    Game of Gold on GGPokkeri poolt ülesostetud pokkerishow, mis on jätk tuntud kaubamärgile Poker After Dark. Kui Poker After Dark oli lihtne pokkerisaade, kus mängiti kuue mängijaga Sit & Go stiilis pokkerit, siis Game of Gold on liikunud sammu edasi.

    Loe lisa: https://www.pokkeriprod.com/game-of-gold/

    Uus osa iga esmasp, kolmap ja reede. Esimesed kuus osa väljas, seitsmes tuleb homme.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: *** GAME OF GOLD ***

    1. OSA

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: *** GAME OF GOLD ***

      2. OSA: The Added Pressure

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: *** GAME OF GOLD ***

        3. OSA: Art of Speech

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: *** GAME OF GOLD ***

          4. OSA: Do or Diea

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: *** GAME OF GOLD ***

            5. OSA: No Turning Back

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: *** GAME OF GOLD ***

              6. OSA: The Trigger

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: *** GAME OF GOLD ***

                7. OSA: Quick and Easy

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: *** GAME OF GOLD ***

                  8. OSA: The Queen



                  See osa on mõeldud privadorile...

                  Lisan veel ka niipalju, et suhteliselt huvitava episoodiga seekord tegu.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: *** GAME OF GOLD ***

                    9. OSA: The Final Prayer



                    Kui selline pokkerisaade oleks Eestis, siis Eestis selline saade oleks just nagu see 9. osa ja seda saates oleva mõne vägagi piinliku tegelase tõttu, keda on suisa piinlik vaadata. Ma ei hakka nimesid nimetama, aga mängida nad ka ei oska ja ju iga 9. osa vaataja saab ise aru, keda silmas peetakse.

                    Teha selline saade Eestisse, siis olekski Eestis taolised tegelased koos, kes moodustaksid enamiku ja keda oleks kole õudukas vaadata, suisa häbi. Oleks isegi hullem kui Rannamaja või see Poissmeeste õhtu või mis iganes kus see Kadaka Kevin figureeris. Polegi vahet, igatahes kindlasti sama kategooria saadetega konkureeriks. Tänan jumalt, et selliseid mõtteid veel kellelgi pole, sest see resultaat oleks jube. Ikka väga jube-jube.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: *** GAME OF GOLD ***

                      10. OSA: Life or Death

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: *** GAME OF GOLD ***

                        [EELVIIMANE] 11. OSA: Stupid Game

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: *** GAME OF GOLD ***

                          [VIIMANE] 12. OSA: The End Game

                          Kui eelviimane osa kandis nime "Stupid Game", siis viimane osa "The End Game".

                          Comment

                          • taavi07
                            Räme Fish
                            • Nov 2018
                            • 7

                            #14
                            Re: *** GAME OF GOLD ***

                            väga äge treiler tundub... päris kõva rep vist kes võidab selle.

                            Comment

                            Working...