Saa PAF pokkeris kuninglik mastirida, võidad koheselt €1500 pokkerireisi

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    Saa PAF pokkeris kuninglik mastirida, võidad koheselt €1500 pokkerireisi

    IGAL ÕHTUL TOIMUB PAF POKKERITOAS 3.3-EURONE POKKERITURNIIR NING KUI SAAD TURNIIRIL KUNINGLIKU MASTIREA, VÕIDAD KOHESELT 1500-EUROSE POKKERIREISI.

    Loe edasi: http://www.pokkeriprod.com/paf-flush...pn-poker-tour/
  • tiigrikutsu
    Grinder
    • Oct 2011
    • 522

    #2
    Re: Saa PAF pokkeris kuninglik mastirida, võidad koheselt €1500 pokkerireisi

    Just arvutasin välja, et enne kaotan ma süütuse kui selle promoga hitin.

    Comment

    • donkihott
      Jube Noob
      • Mar 2015
      • 118

      #3
      Re: Saa PAF pokkeris kuninglik mastirida, võidad koheselt €1500 pokkerireisi

      Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
      Just arvutasin välja, et enne kaotan ma süütuse kui selle promoga hitin.
      Süütuse võid kuskil küla/linna peal tahvli šokolaadi eest ka kaotada, aga pafi raha sisse pannes +EV ei tasu loota. Isegi see +20€ uuele kliendile paari päeva jooksul pärast panustamist...nojah, viies päev kisub juba õhtusse, aga ei ole kuskil seda. Hea, et vähemalt panustamisega võitsin :)

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: Saa PAF pokkeris kuninglik mastirida, võidad koheselt €1500 pokkerireisi

        Algselt postitas donkihott Vaata postitust
        Süütuse võid kuskil küla/linna peal tahvli šokolaadi eest ka kaotada, aga pafi raha sisse pannes +EV ei tasu loota. Isegi see +20€ uuele kliendile paari päeva jooksul pärast panustamist...nojah, viies päev kisub juba õhtusse, aga ei ole kuskil seda. Hea, et vähemalt panustamisega võitsin :)
        Miks Sa laimad? Siis PM mulle kasutajanimega või postita infot siia ja uurin ise edasi.

        Minu huvi selles kampaanias on see, et ma ei levitaks valet informatsiooni ja kuna ma ise ei saa selles kampaanias enam osaleda, siis on minu asi see, et kõik informatsioon oleks õige.

        Ma toon sõnumeid ja "dont shoot the messenger" kehtib küll, aga siiski ma vastutuse võtan selle eest, et minu informatsioon oleks õige. Palun saada mulle PM oma usernamega ja uurin edasi.

        Kui Sa vastasid kriteerumitele, siis sa pead saama see mida kirjeldati ja ei pea asjad käima läbi foorumi, vaid automaatselt.

        Comment

        Working...