WSOP põhiturniiril uus väljamaksete stuktuur, võitjale ei garanteerita enam 10 miljonit dollarit

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Toimetaja
    PokkeriProde Uudiste Postitaja
    • Nov 2012
    • 357

    #1

    WSOP põhiturniiril uus väljamaksete stuktuur, võitjale ei garanteerita enam 10 miljonit dollarit

    Eelmine aasta garanteeriti WSOP põhiturniiri võitjale 10 miljonit dollarit ning loodeti traditsiooni jätkumist ka sellel aasta, aga nüüdseks on lootused purustatud, sest tuldi välja täiesti uue väljamaksete struktuuriga.

    Loe edasi: http://www.pokkeriprod.com/2015/01/2...ete-struktuur/
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #2
    Re: WSOP põhiturniiril uus väljamaksete stuktuur, võitjale ei garanteerita enam 10 miljonit dollarit

    lol, solid jumpid.

    Comment

    • 3bet4bet
      Julm Donk
      • Aug 2012
      • 50

      #3
      Re: WSOP põhiturniiril uus väljamaksete stuktuur, võitjale ei garanteerita enam 10 miljonit dollarit

      Väga haige imo! 13. ja 12. koha vahe on suurem, kui 9. ja 7. Eepiline feil!

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: WSOP põhiturniiril uus väljamaksete stuktuur, võitjale ei garanteerita enam 10 miljonit dollarit

        Lisaks see aasta tõenäoliselt PokerNews Live ülekanne WSOP-lt ei tee, vaid kasutatakse majasisest live-reporteid.

        PokerNews lovers will have a sour face this morning as WSOP will be looking to take their live reporting in-house for the summers festival.

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #5
          Re: WSOP põhiturniiril uus väljamaksete stuktuur, võitjale ei garanteerita enam 10 miljonit dollarit

          Kõige kasulikum oleks vist nii teha, et maksad sisse 10000 saad minimaalselt tagasi 8000. Finaallaud saab selle arvelt raha juurde+reik. ITM on 100% !!! Kõik happyd
          Nüüd see rahvamass, kes teeb cashoudi läheb otse sloti "turniire" mängima. Raha on ringluses ja käivet ja reiki tuleb mõnusalt
          Pokernews ilmselt visati ka toiduahelast välja, kuna suurem +EV ise teha.


          Kõik otsused tehtud ettevõtja pilguga lol

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: WSOP põhiturniiril uus väljamaksete stuktuur, võitjale ei garanteerita enam 10 miljonit dollarit

            Algselt postitas privador Vaata postitust
            Kõige kasulikum oleks vist nii teha, et maksad sisse 10000 saad minimaalselt tagasi 8000. Finaallaud saab selle arvelt raha juurde+reik. ITM on 100% !!! Kõik happyd
            Nüüd see rahvamass, kes teeb cashoudi läheb otse sloti "turniire" mängima. Raha on ringluses ja käivet ja reiki tuleb mõnusalt
            Pokernews ilmselt visati ka toiduahelast välja, kuna suurem +EV ise teha.


            Kõik otsused tehtud ettevõtja pilguga lol
            Kusjuures see oleks ju geniaalne süsteem. Kasinn ei peaks isegi rake võtma mitte. 5000 osaleja peale oleks «ülejääk» 2000 x 5000 ehk 10 miljonit dollarit ning see finaallaua peale jagada oleks suht tore. Natuke pinge, et ka, et 80% saab ITM ja 20% mitte, tõuseks finaallalua rahad ning ME ajada varasemaks ning hiljem nii slottidest ja muudes turniiride reigist koorida.

            PS! Viimaste aastate keskmine on olnud 6.4k osalejat.

            Comment

            Working...