SKANDAAL OPEM-il: Codecci soovahetusoperatsioon või kokkumäng Triobetiga/ETPF-iga?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #16
    Re: SKANDAAL OPEM-il: Codecci soovahetusoperatsioon või kokkumäng Triobetiga/ETPF-iga

    Pole ime miks codecci kep*i ei saa kunagi. Sellise käitumisega jäädki si**seks p***rastiks 4 rest of your life.

    Comment

    • ristijeesus
      Klubi Liige
      • Oct 2009
      • 2533

      #17
      Re: SKANDAAL OPEM-il: Codecci soovahetusoperatsioon või kokkumäng Triobetiga/ETPF-iga

      Võtsid lõunaooteks ühe lõvikonservi?

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #18
        Re: SKANDAAL OPEM-il: Codecci soovahetusoperatsioon või kokkumäng Triobetiga/ETPF-iga

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #19
          Re: SKANDAAL OPEM-il: Codecci soovahetusoperatsioon või kokkumäng Triobetiga/ETPF-iga

          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
          Pole ime miks codecci kep*i ei saa kunagi. Sellise käitumisega jäädki si**seks p***rastiks 4 rest of your life.
          Sügis tuleb... tuul puhub...
          pauku ei kuule.
          vihma sajab... jälgi ei jää

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #20
            Re: SKANDAAL OPEM-il: Codecci soovahetusoperatsioon või kokkumäng Triobetiga/ETPF-iga

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #21
              Re: SKANDAAL OPEM-il: Codecci soovahetusoperatsioon või kokkumäng Triobetiga/ETPF-iga

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #22
                Sassi hall argipäev

                Väljas on tuul,
                Codecci relvas kuul.
                Sassi lõhestunud huul,
                AK toru su suul.

                Ära mine pimedas õue,
                Sass avab oma põue.
                Odaga saad kõrva,
                ja su haavast pritsib tõrva.

                Arvad et 4-bettimine on lahe,
                muidugi, sest sul puudub elutahe.
                Kui ma ei maga, siis teritan nuga,
                pealegi, ära karda mu pimedat tuba.

                Escobar ja El Chapo,
                otsekorraldust saab KAPO.
                Kartellid mind ei koti,
                Su naise v1tt lisab motti.

                Miks ei laeku su võlg,
                pane valmis kirst ja tõld.
                Ära sulge oma silmi,
                Su ema vaatab minust dokfilmi.

                Arvad, et sind aitab jumal?
                Mees, ära ole rumal!
                Olen karge isamaa vandaal,
                suvisel ajal on teemaks sokk ja sandaal.

                Pits viina on laual,
                ning Roos su haual.
                Sassi jaoks elul pole hinda,
                Ära nussi minuga, ega käi mulle pinda!


                (HCC - 25.nov2014)

                Comment

                Working...