TwoPlusTwo foorumites paanika: PokerStars lisas sisse - ja väljamaksetele teenustasud

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Toimetaja
    PokkeriProde Uudiste Postitaja
    • Nov 2012
    • 357

    #1

    TwoPlusTwo foorumites paanika: PokerStars lisas sisse - ja väljamaksetele teenustasud

    Tundub, et pärast omanike vahetust on PokerStars võtnud täiesti uue kursi ning irooniaga võib öelda, et slogan «Meie olemegi pokker» on asendunud sloganiga «Meie olemegi monopol». Seekordseks tüliõunaks on äsja lisandunud teenustasud sisse - ja väljamaksetele.


    Nimelt, kui sisse - või väljamakse valuuta erineb PokerStarsi pakutavast põhivaluutast, milleks tänasel päeval on euro, Inglise nael, USA ja Kanada dollar, siis tuleb maksta summast teatud protsent teenustasudeks. Protsendi täpne suurus on hetkel teadmata.

    Loe edasi: http://www.pokkeriprod.com/2014/10/2...se-valjamakse/
  • ropka11
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1008

    #2
    Re: TwoPlusTwo foorumites paanika: PokerStars lisas sisse - ja väljamaksetele teenust

    Supernova kirjast lugesin välja, et järgmise aasta keskpaigas viiakse muutused sisse ka VIP programmis.

    Comment

    • reggie
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 1705

      #3
      Re: TwoPlusTwo foorumites paanika: PokerStars lisas sisse - ja väljamaksetele teenust

      Ma ei saa hästi aru, sa ostad raha tegemise masina, mis teeb raha ja siis üritad vaikselt välja selgitada, et mis seal masina sees on seda kuvaldaga pekstes? 218 milli kasumit sel aastal on natuke vähe veel vict. Toogu oma kasiinomängud ja asjad sisse kui tahavad, sellest ilmselt pääsu pole aga võiks siiski rõhuda sellele, et kasutusmugavus hea soft, innovatiivsus ja mängijat tervitav keskkond oleks nende märksõnadeks, mitte kriiskav plakat-me tahame oma 4,9miljardit kohe tagasi saada võimalikult lühikese ajaga. Jah, otseselt midagi ei muutu enamuse jaoks aga siiski paha lõhn on vaikselt levima hakanud.

      Comment

      • farik666
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 834

        #4
        Re: TwoPlusTwo foorumites paanika: PokerStars lisas sisse - ja väljamaksetele teenust

        Kas oli väike promill ka sees artikli kirjutamise ajal?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: TwoPlusTwo foorumites paanika: PokerStars lisas sisse - ja väljamaksetele teenust

          Algselt postitas farik666 Vaata postitust
          Kas oli väike promill ka sees artikli kirjutamise ajal?
          Täiesti kaine. Pole kuus päeva tilkagi võtnud ja ei kavatse ka niipea.

          EDIT: Tahtsingi läheneda natuke vabamas vormis selline uudis-arvamus stiilis artikkel, sest tegelikkuses on ju paanika täiesti asjatu.

          Comment

          • Owner85
            Klubi Liige
            • Aug 2009
            • 2146

            #6
            Re: TwoPlusTwo foorumites paanika: PokerStars lisas sisse - ja väljamaksetele teenust

            Hea post ja 0 paanikat imo kah!

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #7
              Re: TwoPlusTwo foorumites paanika: PokerStars lisas sisse - ja väljamaksetele teenust

              http://forumserver.twoplustwo.com/29...stars-1484492/

              Starsi suhtes ollakse suht negatiivselt meelestatud.
              Uued omanikud pigem paljad ärimehed ja üldiselt pokkerist kui sellisest savi.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: TwoPlusTwo foorumites paanika: PokerStars lisas sisse - ja väljamaksetele teenust

                PokerStarsi kommunikatsioonijuhi Eric Hollreiser'i vastus teenustasudele.

                Your latest PokerStars Blog, online Tournament Poker Series, Live Events from PSPC to EPT. Including Team Pro strategy advice and interviews.

                Comment

                Working...