Re: Pokkeriprode eriturniir: võitjale Paf Live Marine 2014 pakett
LOL. Ma miski poole silmaga mängisin ja alles nüüd nägin, et 3bet pot. Arvasin, et tegin open-avangu. Mõtlesingi veel, et miks see vend pres ainult flattis :)
LOL. Ma miski poole silmaga mängisin ja alles nüüd nägin, et 3bet pot. Arvasin, et tegin open-avangu. Mõtlesingi veel, et miks see vend pres ainult flattis :)
Comment