Belgia plaanib litsentsita tubades mängijaid karistama hakata

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Toimetaja
    PokkeriProde Uudiste Postitaja
    • Nov 2012
    • 357

    #1

    Belgia plaanib litsentsita tubades mängijaid karistama hakata

    Belgia Hasartmängude Järelvalvekomisjon plaanib litsentsita tubades mängijaid karistama hakata.

    Loe edasi: http://www.pokkeriprod.com/2014/03/2...istama-hakata/
  • ropka11
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1008

    #2
    Re: Belgia plaanib litsentsita tubades mängijaid karistama hakata

    Uudise algus oli hirmutav.

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #3
      Re: Belgia plaanib litsentsita tubades mängijaid karistama hakata

      Nii palju siis vabast turust EL-is. Belgia ikka on EL-is?

      Comment

      • Mrt1989
        Grinder
        • Mar 2010
        • 999

        #4
        Re: Belgia plaanib litsentsita tubades mängijaid karistama hakata

        Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
        Nii palju siis vabast turust EL-is. Belgia ikka on EL-is?
        Muidugi on.

        Comment

        Working...