PokkeriProde freeroll: 50 MicroMillionsi piletit

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    PokkeriProde freeroll: 50 MicroMillionsi piletit

    Korraldame PokkeriProde lugejatele ja fännidele erilise freerolli, kus jagame ära 50 piletit MicroMillonsi erinevatele turniiridele.

    Loe edasi: http://www.pokkeriprod.com/2014/03/1...ionsi-piletit/
  • widescreen
    Grinder
    • Dec 2010
    • 579

    #2
    Re: PokkeriProde freeroll: 50 MicroMillionsi piletit

    kui fb ei ole siis ei saa mängida? :D

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: PokkeriProde freeroll: 50 MicroMillionsi piletit

      Algselt postitas widescreen Vaata postitust
      kui fb ei ole siis ei saa mängida? :D
      Siis küsi sõbralt, et ta korra likeks, et parooli saaks.

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #4
        Re: PokkeriProde freeroll: 50 MicroMillionsi piletit

        ilus üritus, ise loodan 11 taalase pileti tasku panna. aga passwordi oleks ikka väheke viisakama võinud leiutada. :D

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #5
          Re: PokkeriProde freeroll: 50 MicroMillionsi piletit

          Algselt postitas widescreen Vaata postitust
          kui fb ei ole siis ei saa mängida? :D
          Lol, kõigil on fb ju.

          See umbes sama, kui kuskil regades peab e-maili panema. Siis küsid ka: kui e-maili pole siis ei saagi regada? Haha ei usu.

          Palun käi ajaga kaasas.

          Comment

          • rahvavaenlane
            Klubi Liige
            • Dec 2009
            • 3040

            #6
            Re: PokkeriProde freeroll: 50 MicroMillionsi piletit

            kuku, kes sul üldse fb-s on? ainult farmville osalejad või mõni naine keda sa irl ka oled näinud?

            Comment

            • supernova66666
              Grinder
              • Nov 2012
              • 732

              #7
              Re: PokkeriProde freeroll: 50 MicroMillionsi piletit

              Traa mida juttu :DD

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #8
                Re: PokkeriProde freeroll: 50 MicroMillionsi piletit

                Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                kuku, kes sul üldse fb-s on? ainult farmville osalejad või mõni naine keda sa irl ka oled näinud?

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #9
                  Re: PokkeriProde freeroll: 50 MicroMillionsi piletit

                  Algselt postitas q_q Vaata postitust
                  dibs

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: PokkeriProde freeroll: 50 MicroMillionsi piletit

                    Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                    ilus üritus, ise loodan 11 taalase pileti tasku panna. aga passwordi oleks ikka väheke viisakama võinud leiutada. :D
                    Mis paroolil viga? Ei hammusta hetkel läbi.

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #11
                      Re: PokkeriProde freeroll: 50 MicroMillionsi piletit

                      Suht rõve parool tõesti.

                      :S

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #12
                        Re: PokkeriProde freeroll: 50 MicroMillionsi piletit

                        a la nende missioonide flipina võiks teha imo

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #13
                          Re: PokkeriProde freeroll: 50 MicroMillionsi piletit

                          deepstack 60min levelitega imo

                          Comment

                          • ropka11
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1008

                            #14
                            Re: PokkeriProde freeroll: 50 MicroMillionsi piletit

                            Algselt postitas leits Vaata postitust
                            deepstack 60min levelitega imo
                            Pooldan ka seda.Tuleb ikka skill välja mitte mingi loteriiVaja saata pokkeriprode parimad pojad suurturniirile
                            Last edited by ropka11; 12.03.14, 09:36.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #15
                              Re: PokkeriProde freeroll: 50 MicroMillionsi piletit

                              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                              a la nende missioonide flipina võiks teha imo
                              Sinu vaatevinklist olen nõus, aga paraku ei saa sinuga nõustuda.

                              MicroMillions turniiride puhul on tegu väga väikese osalustasuga turniiridega, mis mõeldud eelkõige algajatele ning all-in turniiri puhul võib registreeruda ka inimene, kes tegelikult ei hooli näiteks võidust ning jätab selle mängimata (point@high stakes reg), samas mängija, kes seda väga tahtis, temale tõuseb konkurents ja peab lootma pimedale õnnele.

                              Muud turniiride puhul näiteks möödunud TCOOP on samas esikoht piisav, et olla atraktiivne isegi Pastilaale, kes hea õnne korral flippas alguses end suureks stäkiks ning edasi mängib tõsiselt.

                              Seega all-in turniirid ei ole hetkel mõeldavad, aga samas ei saa välistada tulevikus muutust. Mulle oleks lihtsam korraldada ära suvaline loos siin foorumis või FB-s, kes viskab like või paneb kommi teemasse, aga see ei ole mu eesmärk. Soovin pakkuda natuke kvaliteetsemat mängu ning proovides mõelda kõikidele huvigruppidele.

                              MM on lihtsalt juba selline, et isegi esikoht võib tunduda võitvale pilkamisena, aga ülejäänud 80%, kes on hobimängurid neile täiesti püüeldav eesmärk.

                              Eelmine kord eksisin, kuna oli pilootprojekt, ja olid deep ning non 6-max mängud, siis seeord tõstsin Zoomi peale, mis peaks olema huvitavam, kui tava tiksumine. Samas on see üks esimesi eestlastele mõeldud Zoom turniir ning on ka neid, kellele on Zoom esimesi kogemusi, mis võib hakata neile meeldima.

                              PS! Igasugune tagasiside on teretulnud, ja tegelikult oleks flipi moodi idee tehtav ning seda saaks siduda väga edukalt offline kampaaniatega. Ala korraldada foorumi "challenge mäng" ning kõik edukad lõpetajad saavad parooli vms.

                              EDIT:
                              Igaks juhuks - tegu on Zoomi ja 3 minuti levelitega. Actionit peaks jaguma kuhjaga.

                              Comment

                              Working...