Võlast vabaks ABC

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Toimetaja
    PokkeriProde Uudiste Postitaja
    • Nov 2012
    • 357

    #1

    Võlast vabaks ABC

    Two Plus Two foorumite kasutaja Kaj_kyle juhtis tähelepanu pokkerimängijale nimega Kevin Jonna, kes on võlgu mitmele pokkerimängijale. Teema sai aktuaalseks kuna Kevin Jonna võitis hiljuti LAPT high roller turniiri.

    Loe edasi: http://www.pokkeriprod.com/2014/03/0...st-vabaks-abc/
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Võlast vabaks ABC

    Kommi, mille panin ennist OT (liiga ajuvaba teema, et olla tõsi)

    http://forumserver.twoplustwo.com/29...oller-1423789/

    Oh püha jumal küll.

    Kes ei viitsi lugeda, siis Kevin Jonna lasi OP üle $11 000-ga (tegelt nõks rohkem, aga ei ole oluline). Skämmer tegi OP-le ettepaneku, et maksab ära ainult pool, aga flipates. OP oli nõus...

    Maakeeli: Kui skämmer kaotab flipi on ta ikka OP-le $11 000 sees. Kui võidab ei ole midagi. Sick freeroll.

    Kokkuvõttev komm:
    This is the best freeroll I have ever heard of!

    Hey, I owe you 11k, lets flip for half of it, if I win, I owe you nothing (WUT?!!!!)!
    If I lose, I still owe you 11k... which I obviously wont pay, back to square one.

    I strongly oppose the "It's immoral to let a sucker keep his money"-line, but after this case I might have to reconsider. I MEAN, WTFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF!!!

    Comment

    Working...