Sunday Millioni kaheksanda aastapäeva eriturniir

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #61
    Re: Sunday Millioni kaheksanda aastapäeva eriturniir

    Algselt postitas cpkr Vaata postitust
    aa küsimus seal oleva bounty kohta , kas siis team pokerstarsi liikmete eest sai bountyt ?
    Siit loen välja, et host mängis ka, lol.

    Comment

    • MeelisV
      Vana Tegija
      • Apr 2010
      • 1300

      #62
      Re: Sunday Millioni kaheksanda aastapäeva eriturniir

      Hea uudis nädala algusesse, gg! :)

      Comment

      • supernova66666
        Grinder
        • Nov 2012
        • 732

        #63
        Re: Sunday Millioni kaheksanda aastapäeva eriturniir

        Mäletan, et teise koha omanikuga sai paar aastat tagasi kõvasti kooos 2.50 180manne taotud. Ütleme nii et arengut on näha küll :P

        Comment

        • muruntau
          • Jan 2009
          • 4325

          #64
          Re: Sunday Millioni kaheksanda aastapäeva eriturniir

          Võimas tulemus ja ajastus just enne EMV'd ei ole ka halb

          Comment

          • rahvavaenlane
            Klubi Liige
            • Dec 2009
            • 3040

            #65
            Re: Sunday Millioni kaheksanda aastapäeva eriturniir

            muru oli raudselt pabinas, et nüüd läheb eesti rekord käest :D

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #66
              Re: Sunday Millioni kaheksanda aastapäeva eriturniir

              FPP-satelliitide, alustasin 100FPP turniiriga ja pileti võitsin lõpuks 4500FPP-satelliidilt,“ rääkis Janno Viljandi pokkeriklubile antud intervjuus. “Eks vedamist oli ka, juba pikalt enne rahadesse jõudmist, kui 11 000 mängijat oli alles, langesin kolme blindi peale. Aga sealt tulin vaikselt tagasi ja finaallauani välja!“
              mnjaa, ma võin mängida 4500 fpp satikaid 10-id ja ikka ei saa turniirile peale
              100fpp pealt turniiirle peale saamine on imho ka juba väike sundey millioni võit....

              Comment

              • Loksutaja
                Õpihimuline Mängur
                • Jun 2010
                • 448

                #67
                Re: Sunday Millioni kaheksanda aastapäeva eriturniir

                Ja igal sellisel festivalil on vähemalt üks sama stooriga tüüp topis

                Comment

                • ropka11
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1008

                  #68
                  Re: Sunday Millioni kaheksanda aastapäeva eriturniir


                  KJo complete SB oli küll halb.Ükskord completes veel SB ja foldis flopis.Seda ei näidanud.

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #69
                    Re: Sunday Millioni kaheksanda aastapäeva eriturniir

                    krt vaatasin ka seda ft-ilusti folditud suurde rahasse ja tundus, et respect tekkis kuni viimase muuvini, kus ta KJo completes wtf(tüüpiline pargi fishist regzi muuv)!

                    Comment

                    Working...