Ultimate Pokeri NO-verlay promo

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Toimetaja
    PokkeriProde Uudiste Postitaja
    • Nov 2012
    • 357

    #1

    Ultimate Pokeri NO-verlay promo

    Ultimate Pokeri uus turniiridele keskenduv „No-verlay” promo on huvitav näide proovist halba olukorda minimaalse lisakuluga ümber pöörata.

    Loe edasi: http://www.pokkeriprod.com/2014/02/1...-verlay-promo/
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Ultimate Pokeri NO-verlay promo

    Kui jagatakse välja korraga viis kaardi, siis see on ju täielikult skill pokker. Ainuke õnnefaktor on preflopis.

    Täielikult loevad readid, betsizing, tellid jne. ning 100BB või deepimas mängus bluffimine muutuks väga tähtsaks.

    EDIT: mida rohkem mõtlen, seda lahedam pokker tundub. PF betsizing peaks ikka päris räige olema või ma ei kujutagi ette. Tundub fun, aga raske ette kujutada ning lives ka väga kiire mäng.

    Comment

    • Murdock
      Grinder
      • Jun 2010
      • 690

      #3
      Re: Ultimate Pokeri NO-verlay promo

      Eestlased saavad ka seal mängida?

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #4
        Re: Ultimate Pokeri NO-verlay promo

        Algselt postitas Murdock Vaata postitust
        Eestlased saavad ka seal mängida?
        Mängida saavad KÕIK, KES asuvad Nevada osariigis.

        Comment

        • jrgn hell
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 3328

          #5
          Re: Ultimate Pokeri NO-verlay promo

          Pole kohe kuskilt avalikust kohast seda hetkel kontrollida, aga võimalik, et isegi seda mängu pole suudetud normaalsel kujul välja lasta. Pidavat vist olema nii, et kaartid tulevad korraga küll välja, aga peab ikkagi kahe tänava eest checkkima.
          Kui legit, siis ma oleks küll enne kasvõi mittu kuud oodanud ja taolise jama ära kaotanud. Ei kvalifitseeru kuidagi MVP-na.

          Comment

          • jrgn hell
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 3328

            #6
            Re: Ultimate Pokeri NO-verlay promo

            Rofl, öeldi, et kuna iga software update peab saama osariigi regulaatorite poolt heakskiidu, ei saa nad midagi kiirelt arendada.

            Põhimõtteliselt ei saa nad ise näiteks seda check-funktsiooni ära võtta, kuna mingi suvaline ametnik tahab kuskil tähis olla ja võtab normaalselt aega, et hinnata asja, millest ta midagi ei tea. Kuldne viis, kuidas ametnike poolt ettevõtetele keerata ja industryt aeglustada.
            Last edited by jrgn hell; 12.02.14, 17:22.

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #7
              Re: Ultimate Pokeri NO-verlay promo

              Võiks arvata, et aja jooksul toimub areng, kuid tuleb välja, et oht taandarenguks on reaalne.

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #8
                Re: Ultimate Pokeri NO-verlay promo

                Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                Võiks arvata, et aja jooksul toimub areng, kuid tuleb välja, et oht taandarenguks on reaalne.
                Kas kommenteerisid uudist või enda oskuseid?

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #9
                  Re: Ultimate Pokeri NO-verlay promo

                  Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                  Kas kommenteerisid uudist või enda oskuseid?
                  Miks nii sapine?

                  Comment

                  • jrgn hell
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 3328

                    #10
                    Re: Ultimate Pokeri NO-verlay promo

                    Ei tea, millal täpselt, aga see nv oli mingil turkal jäänud mõned vennad gtd-st puudu. See toale suhteliselt solid scenario, kui ei pidanud T$ peale maksma, aga liiklus ikka kasvanud. Ilmselt vajub pärast promo jälle alla, aga väheke kasu siiski olnud, kui nagunii overlaydega peale maksid korralikult.

                    Comment

                    Working...