PokerStarsis või FTP-s bännitud mängijaid tulevikus EPT-le ei oodata

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Toimetaja
    PokkeriProde Uudiste Postitaja
    • Nov 2012
    • 357

    #1

    PokerStarsis või FTP-s bännitud mängijaid tulevikus EPT-le ei oodata

    PokerStarsi esindajad andsid teada, et mängijad, kes on bännitud nende pokkeritubadest, bännitakse tulevikus ka EPT turniiridelt.

    Loe edasi: http://www.pokkeriprod.com/2014/01/3...-le-ei-oodata/
  • kallekusta
    Grinder
    • May 2012
    • 603

    #2
    Re: PokerStarsis või FTP-s bännitud mängijaid tulevikus EPT-le ei oodata

    Et siis edaspidi Madis Eriti ema enam EPT-l ei näe

    Comment

    Working...