PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Toimetaja
    PokkeriProde Uudiste Postitaja
    • Nov 2012
    • 357

    #1

    PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel


    PokerSnowie tehisintellekti väljakutse jooksul on nüüdseks mängitud pea poolteist miljonit kätt ning pokkeriboti üldine winrate on 22.18 big blindi 100 käe kohta.


    Loe edasi: http://www.pokkeriprod.com/2014/01/0...oni-kae-jarel/
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #2
    Re: PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel

    Võiks lähemalt kirjutada misasi see PokerSnowie täpsemalt on.

    Kes temaga mängivad? Kus? Rake-free?

    Kui tema vastu võib mängida ükskõik kes ja tegemist playmoneyga, siis üsna kesised tulemused. Kui hand-pickitakse tuntud mängijaid siis unreal tulemused.

    Comment

    • jrgn hell
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 3328

      #3
      Re: PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel

      Ma tahaks eeldada, et sulle pole kindlasti vaja spoonfeedida seda infot, kuna ranka on 2x eelmiseid update kajastanud ja sa seal esimeses challenge´i väljakuulutamise ülevaates mingeid näiteid tõid. Lisaks võid reaalse huvi korral lihtsalt nendele samadele postidele edasi liikuda posti alt related viidetest.

      Kui teiste pärast muretsed, siis no problem.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel

        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
        Võiks lähemalt kirjutada misasi see PokerSnowie täpsemalt on.

        Kes temaga mängivad? Kus? Rake-free?

        Kui tema vastu võib mängida ükskõik kes ja tegemist playmoneyga, siis üsna kesised tulemused. Kui hand-pickitakse tuntud mängijaid siis unreal tulemused.
        IMO isegi kui mängib kõige hullemate tardide vastu on 22bb/100 väga hea tulemus. Julgeks väita, et 5NL antud bot crushiks.

        EDIT: Kui väga soovid, võin ekstra sinu jaoks selle välja uurida.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #5
          Re: PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel

          Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
          Ma tahaks eeldada, et sulle pole kindlasti vaja spoonfeedida seda infot, kuna ranka on 2x eelmiseid update kajastanud ja sa seal esimeses challenge´i väljakuulutamise ülevaates mingeid näiteid tõid. Lisaks võid reaalse huvi korral lihtsalt nendele samadele postidele edasi liikuda posti alt related viidetest.

          Kui teiste pärast muretsed, siis no problem.
          Üritasin nõu anda kuidas minu arvates antud artiklid rohkem huvi ja kasulikku infot pakuks. Tundub, et autor (sina?) näeb päris palju vaeva spetsiifiliste asjade väljatoomisega ja tema jaoks iseenesest mõistetavad paljud asjad, sest ta teemaga lähemalt tuttav, aga suvalise Facebooki lingi-klikkija (nagu mina) jaoks jäävad paljud tähtsad küsimused vastuseta ja puudub ka nii suur sportlik huvi antud teema vastu koheselt, et omal käel edasi uurida.


          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          IMO isegi kui mängib kõige hullemate tardide vastu on 22bb/100 väga hea tulemus. Julgeks väita, et 5NL antud bot crushiks.

          EDIT: Kui väga soovid, võin ekstra sinu jaoks selle välja uurida.
          Kuidas 5NL crushimine hea tulemus oleks? Juba paar aastat tagasi avastati botid kes 1000NL biitisid iPokeris.

          Ei ole minu jaoks midagi vaja uurida, lihtsalt üritasin nõu anda millele võiks rohkem rõhku panna. Võib-olla my bad ja pole üldse olulised asjad enamike lugejate jaoks mis küsisin

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel

            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
            Üritasin nõu anda kuidas minu arvates antud artiklid rohkem huvi ja kasulikku infot pakuks. Tundub, et autor (sina?) näeb päris palju vaeva spetsiifiliste asjade väljatoomisega ja tema jaoks iseenesest mõistetavad paljud asjad, sest ta teemaga lähemalt tuttav, aga suvalise Facebooki lingi-klikkija (nagu mina) jaoks jäävad paljud tähtsad küsimused vastuseta ja puudub ka nii suur sportlik huvi antud teema vastu koheselt, et omal käel edasi uurida.

            Kuidas 5NL crushimine hea tulemus oleks? Juba paar aastat tagasi avastati botid kes 1000NL biitisid iPokeris.

            Ei ole minu jaoks midagi vaja uurida, lihtsalt üritasin nõu anda millele võiks rohkem rõhku panna. Võib-olla my bad ja pole üldse olulised asjad enamike lugejate jaoks mis küsisin
            biitimine != crushimine

            See selleks. Tegelikult on mul endal ka samad küsimused, ja teen tolle päringu ära, et saada rohkem selgust.

            Mängimise kohta niipalju, et minu teada ei ole projekt avalik. See tähendab, et saaksid pokkeriboti vastu mängida, pead avama kõige enne konto ja laadima alla programmi. Suvaline pereisa seda teha ei viitsiks ning eeldaks siiski, et tegu on rohkem mõttega mängijad.

            Aga jah. Mõttetu heitada - panen kohe kirja teele.

            EDIT: Loodan, et saan ka vastuseks statistika (üldpopulatsiooni statid), et nii iseloomustada keskmist mängijat.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #7
              Re: PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel

              Seda PokerSnowiet ei saa ju tõsiselt võtta enne kui pole real money peale tehtud. Ise ka testisin ja proovisin paar kättt normaalselt mängida. Ei tulnud midagi välja ja all in any 2 iga hand. Ilmselt nõnda teevad paljud ja sealt see 22bb/100 tulebki.

              Aga boti kohta hea tulemus ikka.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel

                Sain sellise vastuse:

                Hello Rainer,

                Thank you for your interest.

                I cannot provide you with the statistics you're asking for. However, please take a look at



                There you can clearly differentiate the different category of players or attempts. If someone for example tries to exploit Snowie by going all-in every hand, he will obviously fall in the "beginner" category.

                We will occasionally update the blog with interesting results or findings.


                Kind regards,
                Mike
                PokerSnowie Team

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel

                  Ehk maakeeli nad väidavad, et tabelid on suht täpsed.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel

                    Ja näiteks kui sa tõmbad ära snowie ja lased käed sisse, saad oma error rate. Selle järgi saad tabelist vaadata kui palju snowie võidaks sinu vastu.

                    ma kaotaks 5bb

                    E: obv snowie ei võidaks ka, sest reiki ei ole sees.

                    E2: ja kui tabelis loeks dongiks 16-20 error rate, siis snowie võidaks 21bb (ilma raketa) ehk siis bumhunt

                    Comment

                    • tolmuahv
                      Klubi Liige
                      • Feb 2009
                      • 2502

                      #11
                      Re: PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel

                      Ma lasin mõnisada kätt vs Snowie. Esmapilgul tundub täispask programm olevat. Pooltel kordadel ei saa aru, mida ta reppida üritab. Muidu on kõvasti value poole kaldu (potsize või overbet 2pair+ käsi). Adjustimine on ka sitt. Kui ikka 20-30 kätt järjest openshoved või 3b shoved 200bb+, siis võiks hakata buttonit limpima või minraisema, see mixis ikka oma limp+minraise+3bb raise nagu ennegi. Lisaks on tal sees triviaalsed vead. Ntx minu vastu foldis TJQKAr boardil vs shove.

                      Comment

                      • tolmuahv
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 2502

                        #12
                        Re: PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel

                        Lisaks ei oska ta nutsi flattida. JJ6 boardil 6bet shoves 300bb J6; AA üritab iga hinna eest preflop sisse ajada. River tugev 2pair ei oska value raiseda. Kordagi ei trapi. Kõige lihtsam viis panka võita on bettida väikselt kuni riverini ja kui siis mõni teoreetiline maja või flush või rida kokku jookesb, siis shoveda 3x+ pank. Mind pole kordagi maha callinud, kuigi iga micromees saaks aru, et ma ei esinda mitte kunagi seal midagi.

                        Ma küll ei tea, kuidas selline peaks mõnd head regi biitima.

                        Comment

                        • jrgn hell
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 3328

                          #13
                          Re: PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel

                          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                          Üritasin nõu anda kuidas minu arvates antud artiklid rohkem huvi ja kasulikku infot pakuks. Tundub, et autor (sina?) näeb päris palju vaeva spetsiifiliste asjade väljatoomisega ja tema jaoks iseenesest mõistetavad paljud asjad, sest ta teemaga lähemalt tuttav, aga suvalise Facebooki lingi-klikkija (nagu mina) jaoks jäävad paljud tähtsad küsimused vastuseta ja puudub ka nii suur sportlik huvi antud teema vastu koheselt, et omal käel edasi uurida.



                          Kuidas 5NL crushimine hea tulemus oleks? Juba paar aastat tagasi avastati botid kes 1000NL biitisid iPokeris.

                          Ei ole minu jaoks midagi vaja uurida, lihtsalt üritasin nõu anda millele võiks rohkem rõhku panna. Võib-olla my bad ja pole üldse olulised asjad enamike lugejate jaoks mis küsisin
                          Ma üritasin niisama vaielda, kuna jäi meelde, et sa vähemalt ühes eelmise sama asja raames mingeid näiteid tõid. Ise kokku klopsides ei hooma enamasti, mis ridade vahele jääb. Aga see ei ole üldse oluline ka.

                          Ei ole jõudnud vaadata, aga hakkasin mõtlema, et kui snowie nii öelda on õppinud ise simuleerides, kas seda annaks kuidagi lahti ka lammutada proge küljest, et ostad PokerCoachi ja siis lükkad Snowie onlinei vaikselt grindima. Tehniliselt ei oska hinnata, kui loll mõte on, ja ilmselt on kuskil ka vastatud, kuidas see välditakse. Pole siiski juhtunud googeldama. Lisaks pole nagu eriti vajalik ka, kui on asjalikemate parameetritega botte, aga turustamise koha pealt oleks naljakas.

                          Bet sizede kohta nagu oleks kuskil loojate poolt mainitud, et oleks võinud 2/3 beti ka talle selgeks õpetada. Ei mäleta, mis kontekstis oli.

                          Comment

                          • Mr_Kenny
                            Vana Tegija
                            • Jun 2011
                            • 1357

                            #14
                            Re: PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel

                            Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                            Ma lasin mõnisada kätt vs Snowie. Esmapilgul tundub täispask programm olevat. Pooltel kordadel ei saa aru, mida ta reppida üritab. Muidu on kõvasti value poole kaldu (potsize või overbet 2pair+ käsi). Adjustimine on ka sitt. Kui ikka 20-30 kätt järjest openshoved või 3b shoved 200bb+, siis võiks hakata buttonit limpima või minraisema, see mixis ikka oma limp+minraise+3bb raise nagu ennegi. Lisaks on tal sees triviaalsed vead. Ntx minu vastu foldis TJQKAr boardil vs shove.
                            Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                            Lisaks ei oska ta nutsi flattida. JJ6 boardil 6bet shoves 300bb J6; AA üritab iga hinna eest preflop sisse ajada. River tugev 2pair ei oska value raiseda. Kordagi ei trapi. Kõige lihtsam viis panka võita on bettida väikselt kuni riverini ja kui siis mõni teoreetiline maja või flush või rida kokku jookesb, siis shoveda 3x+ pank. Mind pole kordagi maha callinud, kuigi iga micromees saaks aru, et ma ei esinda mitte kunagi seal midagi.

                            Ma küll ei tea, kuidas selline peaks mõnd head regi biitima.
                            Sa pole päris täpselt aru saanud mis Pokersnowie on..

                            Comment

                            • tolmuahv
                              Klubi Liige
                              • Feb 2009
                              • 2502

                              #15
                              Re: PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel

                              Ilmselt ei ole jah. Võib-olla ta läheneb asjale mingist teoreetilisest aspektist, mille järgi peaks olema võimalik mingid unexploitable stiili mängida. Aga kas see simulaator siis ise ei võiks seda stiili vastu mängida? Praeguse seisuga on seda botti esmapilgul lihtne biitida.

                              Comment

                              Working...